Kdo je to?
Kdo je to Hana Maciuchová? Životopis Hana Maciuchová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Hana Maciuchová?

Kdo je to Hana Maciuchová? Stručný životopis

Hana Maciuchová je filmová, divadelní i televizní herečka. Již na gymnáziu hrála v ochotnickém divadle, později studovala na DAMU. Zde rozvíjela svůj talent pod vedením mnoha výrazných hereckých osobností. Sama pak začala vyučovat na konzervatoři. Nejdříve hrála v Divadle za branou a nyní je herečkou v Divadle na Vinohradech. Televizní diváci ji znají třeba z Krkonošských pohádek, Nemocnice na kraji města, Chalupářů nebo Ulice.
Hana Maciuchová ke také nositelkou řady ocenění, včetně Medaile Za zásluhy v oblasti kultury.Kdo je to Hana Maciuchová? Životopis Hana Maciuchová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Hana Maciuchová

Národnost: česká
Datum narození: 29. listopadu 1945
Místo narození: Šternberk

Popis osobnosti Hana Maciuchová můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Grafická karta? Znáte definici termínu Šlehaný med? Znáte definici termínu Patch? Pamatujete si definici pojmu Gastroenterologie?

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Hana Maciuchová?, co znamená, formulace, popis, přesný význam, heslo, vysvětlení, synonymum, wiki, definice, popis, přesný výraz, termín, Hana Maciuchová, význam

Pojem Hana Maciuchová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hana Maciuchová v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Hana Maciuchová na Youtube

Zkusit najít slovo Hana Maciuchová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Hana Maciuchová ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Hana Maciuchová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Maciuchová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Hana Maciuchová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hana Maciuchová? Kdo to byl Hana Maciuchová? Kdy se narodil Hana Maciuchová? Kde se narodil Hana Maciuchová? Hana Maciuchová se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Hana Maciuchová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Maciuchová i v jiné kategorii než je herectví.