Kdo je to?
Kdo byla Hana Maciuchová? Životopis Hana Maciuchová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo byla Hana Maciuchová?

Kdo byla Hana Maciuchová? Životopis, informace, biografie, herectví

Hana Maciuchová je filmová, divadelní i televizní herečka. Již na gymnáziu hrála v ochotnickém divadle, později studovala na DAMU. Zde rozvíjela svůj talent pod vedením mnoha výrazných hereckých osobností. Sama pak začala vyučovat na konzervatoři. Nejdříve hrála v Divadle za branou a nyní je herečkou v Divadle na Vinohradech. Televizní diváci ji znají třeba z Krkonošských pohádek, Nemocnice na kraji města, Chalupářů nebo Ulice.
Hana Maciuchová ke také nositelkou řady ocenění, včetně Medaile Za zásluhy v oblasti kultury.Kdo byla Hana Maciuchová? Životopis Hana Maciuchová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Hana Maciuchová

Národnost: česká
Datum narození: 29. listopadu 1945
Místo narození: Šternberk
Datum úmrtí: 26. ledna 2021

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hana Maciuchová? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Affiliate? Znáte pojem Spropitné? Znáte definici termínu Ekokůže? Vzpomenete si na definici slova Aritmetický průměr?

Klíčová slova: datum úmrtí, lexikon, národnost, nežijící, herectví, datum narození, Hana Maciuchová, Kdy zemřela Hana Maciuchová, kde se narodila Hana Maciuchová?, wiki, wikipedie, Hana Maciuchová, herectví, kdo je Hana Maciuchová?, popis, vysvětlení

Pojem Hana Maciuchová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Hana Maciuchová hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Hana Maciuchová na Google obrázcích

Hledat výraz Hana Maciuchová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Hana Maciuchová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Hana Maciuchová na Google.cz

Hledat slovo Hana Maciuchová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Maciuchová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Hana Maciuchová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo byla Hana Maciuchová? Kdy se narodila Hana Maciuchová? Kde se narodila Hana Maciuchová? Kdy zemřela Hana Maciuchová? Hana Maciuchová se nachází v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Hana Maciuchová dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Maciuchová i v jiné kategorii než je herectví.