Kdo je to?
Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Čulík?

Kdo je to Jan Čulík? Stručný životopis

Jan Čulík je novinář a bohemista, který dlouhodobě pracuje v Anglii. Je také šéfredaktorem Britských listů. Je absolventem Filozofické fakulty univerzity Karlovy a pracuje také na univerzitě ve skotském Glasgow.
Jan Čulík napsal i několik odborných knih s tématikou filmové tvorby nebo vývoje české literatury. Je spoluautorem odborných studií o filmu doby minulé a mnoha novinových článků nejrůznějšího zaměření.Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jan Čulík

Národnost: česká
Datum narození: 2. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Čulík se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Judaismus? Rozumíte pojmu OCD? Znáte definici termínu Slovní zásoba? Znáte pojem Etika?

Klíčová slova: heslo, co znamená, kdo to je, popis, lexikon, informace, synonymum, etymologie, slovo, přesný výraz, co je to Jan Čulík?, význam, vysvětlení, termín, wiki, pojem

Pojem Jan Čulík je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Jan Čulík na Google.cz

Najít termín Jan Čulík ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Čulík ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Jan Čulík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Čulík například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Čulík

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Čulík? Kdo to byl Jan Čulík? Kdy se narodil Jan Čulík? Kde se narodil Jan Čulík? Jan Čulík je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jan Čulík řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Čulík i v jiné kategorii než je novináři.