Kdo je to?
Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Čulík?

Kdo je to Jan Čulík? Stručný životopis

Jan Čulík je novinář a bohemista, který dlouhodobě pracuje v Anglii. Je také šéfredaktorem Britských listů. Je absolventem Filozofické fakulty univerzity Karlovy a pracuje také na univerzitě ve skotském Glasgow.
Jan Čulík napsal i několik odborných knih s tématikou filmové tvorby nebo vývoje české literatury. Je spoluautorem odborných studií o filmu doby minulé a mnoha novinových článků nejrůznějšího zaměření.Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jan Čulík

Národnost: česká
Datum narození: 2. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Čulík s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu H.E.A.T.? Pamatujete si definici pojmu Cookies? Znáte definici termínu Uber? Vzpomněli byste si co znamená slovo Matrix?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, informace, popis, co znamená, co je to Jan Čulík?, lexikon, heslo, termín, odborný výraz, kdo je Jan Čulík?, kdo to je, Jan Čulík, etymologie, význam, wiki

Pojem Jan Čulík je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Jan Čulík ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jan Čulík ve Wikipedii

Vyhledat pojem Jan Čulík ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Jan Čulík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Čulík například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jan Čulík? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Čulík? Kdo to byl Jan Čulík? Kdy se narodil Jan Čulík? Kde se narodil Jan Čulík? Jan Čulík je v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Čulík kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Čulík i v jiné kategorii než je novináři.