Kdo je to?
Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Čulík?

Kdo je to Jan Čulík? Stručný životopis

Jan Čulík je novinář a bohemista, který dlouhodobě pracuje v Anglii. Je také šéfredaktorem Britských listů. Je absolventem Filozofické fakulty univerzity Karlovy a pracuje také na univerzitě ve skotském Glasgow.
Jan Čulík napsal i několik odborných knih s tématikou filmové tvorby nebo vývoje české literatury. Je spoluautorem odborných studií o filmu doby minulé a mnoha novinových článků nejrůznějšího zaměření.Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jan Čulík

Národnost: česká
Datum narození: 2. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Čulík? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Judaismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tvořivost? Znáte definici termínu Slovní zásoba? Víte co je Canting?

Klíčová slova: formulace, lexikon, popis, wiki, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, informace, definice, Jan Čulík, kdo je Jan Čulík?, původ slova, heslo, přesný význam, synonymum, pojem

Pojem Jan Čulík je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jan Čulík v následujících zdrojích

Najít termín Jan Čulík ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jan Čulík na Youtube

Najít slovo Jan Čulík na Google.cz

Vyhledat výraz Jan Čulík ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Čulík například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Jan Čulík? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Čulík? Kdo to byl Jan Čulík? Kdy se narodil Jan Čulík? Kde se narodil Jan Čulík? Jan Čulík se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jan Čulík dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Čulík i v jiné kategorii než je novináři.