Kdo je to?
Kdo je Natálie Jirásková? Životopis Natálie Jirásková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Natálie Jirásková

Kdo je Natálie Jirásková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Natálie Jirásková je česká modelka.
Natálie se narodila 1. listopadu 2004, a to velmi slavným rodičům. Její maminkou totiž není nikdo jiný než modelka Iva Kubelková a tatínkem podnikatel George Jirásek. (Má ještě mladší sestru Karolínu.) Sama Natálka je narozena ve znamení Štíra, což ji předurčuje k opravdu velkým úspěchům. Natálka má české občanství po mamince a německé po otci. Od začátku bylo více než jasné, že Natálie půjde v matčiných stopách, zdědila po ní krásnou postavu, bujnou hřívu i ženské křivky. S modelingem začala již ve 14 letech, kdy vedle maminky absolvovala přehlídku v módní show návrhářky Beáty Rajské. Bylo to na filmovém festivalu v Karlových Varech v roce 2019. Od té doby se na přehlídkových molech objevuje pravidelně. Své fotky také uveřejňuje na sociálních sítích, např. na Instagramu, často i spolu se svou matkou. Ne nadarmo se jí přezdívá česká Kaia Gerber (což je dcera modelky Cindy Crawford).
Kromě modelingu také zpívá a píše si i své vlastní texty.
V osobním životě chodí od svých 17 let s hercem Adamem Mišíkem, kterého rodina skvěle přijala (ostatně s maminkou se znal dříve než s dcerou, protože společně natáčeli). Natálka s Adamem bok po boku vystupují už zcela samozřejmě, byli společně například v pořadu Show Jana Krause.



Kdo je Natálie Jirásková? Životopis Natálie Jirásková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Natálie Jirásková

Národnost: česká
Datum narození: 1. 11. 2004
Místo narození: Praha

Tento text (Natálie Jirásková) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Eroze? Víte co je Konzervatismus? Vzpomenete si na definici slova Imho? Vzpomněli byste si co označuje výraz Atika?

Klíčová slova: kde se narodila Natálie Jirásková?, wikipedie, lexikon, Natálie Jirásková, popis, Natálie Jirásková, kdo je Natálie Jirásková?, osobnost, modeling, vysvětlení, místo narození, biografie, modeling, život, zajímavosti, wiki

Pojem Natálie Jirásková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Natálie Jirásková v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Natálie Jirásková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Natálie Jirásková na Google.cz

Najít výraz Natálie Jirásková ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Natálie Jirásková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Natálie Jirásková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Natálie Jirásková například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Natálie Jirásková? Stručná biografie

Právě jste zjistili Kdo je to Natálie Jirásková? Kdy se narodila Natálie Jirásková? Kde se narodila Natálie Jirásková? Natálie Jirásková patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, blondýna děvče, natálie Jirásková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Natálie Jirásková dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natálie Jirásková i v jiné kategorii než je modeling.