Kdo je to?
Kdo je to Robert Tempel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Robert Tempel? Lidé, zločin

Kdo je to Robert Tempel?

Co znamená a jaký je význam slova Robert Tempel?

Robert Tempel je vrah, odsouzený na doživotí za vraždu dvou mladíků. Těm měl dlužit peníze. U obce Hrušková na Sokolovsku je oba vylákal na parkoviště v lese. Přislíbil jim 400 000 Kč za luxusní vůz. Místo finančního vyrovnání oba muže zastřelil a okradl. Těla zakopal na pozemku chaty svého známého. Jedno tělo mělo mít na sobě známky mučení.
Vraždu Robert Tempel spáchal již v roce 2001, na doživotí byl pravomocně odsouzen až v roce 2009. Odsouzení předcházely 4 osvobozující rozsudky. V podsvětí je Robert Tempel považován za nájemného vraha s přezdívkou Psycho.Kdo je to Robert Tempel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Robert Tempel? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Robert Tempel sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo MSc? Znáte termín Absurdní drama? Víte, co je to Hrubá mzda? Víte, co je to Atestace?

Klíčová slova: zločin, wiki, Robert Tempel, definice, heslo, přesný výraz, význam slova, původ slova, co znamená, odborný výraz, slovo, zločin, formulace, informace, etymologie, přesný výraz

Pojem Robert Tempel je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Robert Tempel v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Robert Tempel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Robert Tempel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Robert Tempel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Robert Tempel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Tempel například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Robert Tempel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Robert Tempel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Robert Tempel? Definice pojmu Robert Tempel patří do sekce Zločin

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zločin).