Kdo je to?
Kdo je to, byl Robert Tempel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Robert Tempel? Lidé, zločin

Kdo je to Robert Tempel?

Co znamená a jaký je význam slova Robert Tempel?

Robert Tempel je vrah, odsouzený na doživotí za vraždu dvou mladíků. Těm měl dlužit peníze. U obce Hrušková na Sokolovsku je oba vylákal na parkoviště v lese. Přislíbil jim 400 000 Kč za luxusní vůz. Místo finančního vyrovnání oba muže zastřelil a okradl. Těla zakopal na pozemku chaty svého známého. Jedno tělo mělo mít na sobě známky mučení.
Vraždu Robert Tempel spáchal již v roce 2001, na doživotí byl pravomocně odsouzen až v roce 2009. Odsouzení předcházely 4 osvobozující rozsudky. V podsvětí je Robert Tempel považován za nájemného vraha s přezdívkou Psycho.Kdo je to, byl Robert Tempel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Robert Tempel? Lidé, zločin

Definici slova Robert Tempel můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Přímá řeč? Rozumíte pojmu Happy slapping? Víte, co je to Špaldová mouka? Znáte pojem Účetní závěrka?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, definice, termín, informace, Robert Tempel, formulace, význam pojmu, lexikon, slovo, původ slova, popis, pojem, odborný výraz, význam, zločin

Pojem Robert Tempel je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Robert Tempel ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Robert Tempel ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Robert Tempel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Robert Tempel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Tempel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Robert Tempel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Robert Tempel? Kdo to byl Robert Tempel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Robert Tempel? Definice pojmu Robert Tempel se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Robert Tempel i v jiné sekci než je kategorie zločin.