Kdo je to?
Kdo je to Valérie Zawadská? Životopis Valérie Zawadská, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Valérie Zawadská?

Kdo je to Valérie Zawadská? Stručný životopis

Valérie Zawadská je herečka a nadaná dabérka. Má polsko – maďarský původ. V dabingu se uplatnila již na začátku kariéry, kdy zaujala nezapomenutelným hlasem. Namluvila Glenn Close, Oprah Winfrey, Anjelicu Huston, Claudii Cardinale , Joan Collins a řadu dalších hereček. Za dabing Valérie Zawadská získala opakovaně řadu ocenění, cenu Týtý , Cenu Františka Filipovského a Cenu Miroslava Moravce. Slyšet je ji možno i v seriálech Kutil Tim, Ženatý se závazky či Deník zasloužilé matky.
Úspěšné jsou i její filmové a televizní role, např. filmy Saturnin a Snowboarďáci, Ten svetr si nesvlíkej a seriály Hospoda, rodinná pouta, Vyprávěj, Ulice, Gympl s (r)učením omezeným.Kdo je to Valérie Zawadská? Životopis Valérie Zawadská, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Valérie Zawadská

Národnost: česká
Datum narození: 19.9.1958
Místo narození: Šternberk

Tento text (Valérie Zawadská) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Osoba blízká? Víte co je CSc? Vzpomněli byste si na význam slova BCAA? Vzpomněli byste si co označuje výraz Debet?

Klíčová slova: slovo, termín, pojem, význam pojmu, definice, přesný výraz, původ slova, kdo to je, přesný význam, odborný výraz, heslo, vysvětlení, etymologie, popis, význam slova, wiki

Pojem Valérie Zawadská je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Valérie Zawadská ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Valérie Zawadská ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Valérie Zawadská ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Valérie Zawadská ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Valérie Zawadská například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Valérie Zawadská? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Valérie Zawadská? Kdo to byl Valérie Zawadská? Kdy se narodil Valérie Zawadská? Kde se narodil Valérie Zawadská? Valérie Zawadská je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Valérie Zawadská dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valérie Zawadská i v jiné kategorii než je herectví.