Kdo je to?
Kdo je Valérie Zawadská? Životopis Valérie Zawadská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Valérie Zawadská

Kdo je Valérie Zawadská? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Valérie Zawadská je herečka a nadaná dabérka. Má polsko – maďarský původ. V dabingu se uplatnila již na začátku kariéry, kdy zaujala nezapomenutelným hlasem. Namluvila Glenn Close, Oprah Winfrey, Anjelicu Huston, Claudii Cardinale , Joan Collins a řadu dalších hereček. Za dabing Valérie Zawadská získala opakovaně řadu ocenění, cenu Týtý , Cenu Františka Filipovského a Cenu Miroslava Moravce. Slyšet je ji možno i v seriálech Kutil Tim, Ženatý se závazky či Deník zasloužilé matky.
Úspěšné jsou i její filmové a televizní role, např. filmy Saturnin a Snowboarďáci, Ten svetr si nesvlíkej a seriály Hospoda, rodinná pouta, Vyprávěj, Ulice, Gympl s (r)učením omezeným.Kdo je Valérie Zawadská? Životopis Valérie Zawadská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Valérie Zawadská

Národnost: česká
Datum narození: 19.9.1958
Místo narození: Šternberk

Sdílejte tuto stránku s osobností Valérie Zawadská s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Rychta? Víte co je Elita? Vzpomněli byste si na význam slova Špýchar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ikterus?

Klíčová slova: narození, wikipedie, kde se narodila Valérie Zawadská?, život, herectví, Valérie Zawadská, wiki, zajímavosti, informace, biografie, Valérie Zawadská, herectví, kdy se narodila Valérie Zawadská?, lexikon, národnost, datum narození

Pojem Valérie Zawadská je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Valérie Zawadská v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Valérie Zawadská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Valérie Zawadská ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Valérie Zawadská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Valérie Zawadská ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Valérie Zawadská ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Valérie Zawadská například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Valérie Zawadská

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Valérie Zawadská? Kdy se narodila Valérie Zawadská? Kde se narodila Valérie Zawadská? Valérie Zawadská patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, bruneta kudrny, valérie Zawadská, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Valérie Zawadská řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valérie Zawadská i v jiné kategorii než je herectví.