Kdo je to?
Kdo je Valérie Zawadská? Životopis Valérie Zawadská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Valérie Zawadská?

Kdo je Valérie Zawadská? Životopis, informace, biografie, herectví

Valérie Zawadská je herečka a nadaná dabérka. Má polsko – maďarský původ. V dabingu se uplatnila již na začátku kariéry, kdy zaujala nezapomenutelným hlasem. Namluvila Glenn Close, Oprah Winfrey, Anjelicu Huston, Claudii Cardinale , Joan Collins a řadu dalších hereček. Za dabing Valérie Zawadská získala opakovaně řadu ocenění, cenu Týtý , Cenu Františka Filipovského a Cenu Miroslava Moravce. Slyšet je ji možno i v seriálech Kutil Tim, Ženatý se závazky či Deník zasloužilé matky.
Úspěšné jsou i její filmové a televizní role, např. filmy Saturnin a Snowboarďáci, Ten svetr si nesvlíkej a seriály Hospoda, rodinná pouta, Vyprávěj, Ulice, Gympl s (r)učením omezeným.Kdo je Valérie Zawadská? Životopis Valérie Zawadská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Valérie Zawadská

Národnost: česká
Datum narození: 19.9.1958
Místo narození: Šternberk

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Valérie Zawadská sdílet s ostatními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Orgán? Vzpomenete si na definici slova CCleaner? Vzpomněli byste si na význam slova DNA? Vzpomněli byste si na význam slova CWG?

Klíčová slova: kdy se narodila Valérie Zawadská?, herectví, wikipedie, biografie, kde se narodila Valérie Zawadská?, kdo je Valérie Zawadská?, informace, Valérie Zawadská, osobnost, vysvětlení, popis, národnost, wiki, život, místo narození, Valérie Zawadská

Pojem Valérie Zawadská je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Valérie Zawadská

Hledejte bez špehování slovo Valérie Zawadská ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Valérie Zawadská ve Wikipedii

Vyhledat pojem Valérie Zawadská ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Valérie Zawadská na Google.cz

Hledat frázi Valérie Zawadská ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Valérie Zawadská například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Valérie Zawadská? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Valérie Zawadská? Kdy se narodila Valérie Zawadská? Kde se narodila Valérie Zawadská? Valérie Zawadská se nachází v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Valérie Zawadská třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valérie Zawadská i v jiné kategorii než je herectví.