Kdo je to?
Kdo je Adriana Sobotová? Životopis Adriana Sobotová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Adriana Sobotová?

Kdo je Adriana Sobotová? Životopis, informace, biografie, herectví

Česká herečka Adriana Sobotová, manželka oblíbeného českého baviče Luďka Soboty, se narodila 21. srpna 1961. O jejím dětství toho není veřejně mnoho známo.
Studovala na filmové škole. Adriana Sobotová sice není herečkou, za kterou by se táhl obrovský seznam filmových či seriálových rolí, v několik již přece jen ztvárnila. Má za sebou například role ve filmech Blázni, vodníci a podvodníci, Čas sluhů, Ještě větší blbec, než jsme doufali a Nebát se nakrást.
Mimo to se navíc objevila také v řadě pořadů včetně těch dokumentárních 13. komnata, Neobyčejné životy či Tajemství Luďka Soboty, v niž většinou vystupovala coby manželka hlavního představitele.
Nárazově se účastnila také natáčení zábavných programů jako je oblíbená estráda Možná přijde i kouzelník, Sobota v dívčí škole, Silvestr, který se nevysílal, Komici na jedničku, 7 pádů Honzy Dědka a dalších.
Po boku svého manžela se objevila i v rámci představení jeho vlastního Směšného divadla, které vedl mezi roky 2006 a 2008.
Při natáčení filmu Hodinářova svatební cesta korálovým mořem v roce 1979, kde Adriana pracovala během svého studia na filmové škole jako klapka, se do ní zamiloval téměř o dvacet let starší oblíbený herec a komik Luděk Sobota.
V roce 1981 se Adriana provdala. Později se jim narodil syn Ladislav, který v minulosti bojoval o titul Muž roku, jenž je mužskou alternativou ke známější soutěži krásy Česká Miss a podobných show.Kdo je Adriana Sobotová? Životopis Adriana Sobotová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Adriana Sobotová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 21. srpna 1961

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adriana Sobotová s jinými lidmiprostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova HIV? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čepovka? Víte co je Plankton? Znáte termín Vodnice?

Klíčová slova: národnost, kdo je Adriana Sobotová?, lexikon, životopis, vysvětlení, osobnost, kdy se narodila Adriana Sobotová?, wiki, biografie, Adriana Sobotová, osobnosti, zajímavosti, datum narození, popis, Adriana Sobotová, wikipedie

Pojem Adriana Sobotová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Adriana Sobotová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Adriana Sobotová na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Adriana Sobotová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adriana Sobotová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Adriana Sobotová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Sobotová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Adriana Sobotová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Adriana Sobotová? Kdy se narodila Adriana Sobotová? Adriana Sobotová se nachází v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Adriana Sobotová kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Sobotová i v jiné kategorii než je herectví.