Kdo je to?
Kdo je Adriana Sobotová? Životopis Adriana Sobotová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Adriana Sobotová

Kdo je Adriana Sobotová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Česká herečka Adriana Sobotová, manželka oblíbeného českého baviče Luďka Soboty, se narodila 21. srpna 1961. O jejím dětství toho není veřejně mnoho známo.
Studovala na filmové škole. Adriana Sobotová sice není herečkou, za kterou by se táhl obrovský seznam filmových či seriálových rolí, v několik již přece jen ztvárnila. Má za sebou například role ve filmech Blázni, vodníci a podvodníci, Čas sluhů, Ještě větší blbec, než jsme doufali a Nebát se nakrást.
Mimo to se navíc objevila také v řadě pořadů včetně těch dokumentárních 13. komnata, Neobyčejné životy či Tajemství Luďka Soboty, v niž většinou vystupovala coby manželka hlavního představitele.
Nárazově se účastnila také natáčení zábavných programů jako je oblíbená estráda Možná přijde i kouzelník, Sobota v dívčí škole, Silvestr, který se nevysílal, Komici na jedničku, 7 pádů Honzy Dědka a dalších.
Po boku svého manžela se objevila i v rámci představení jeho vlastního Směšného divadla, které vedl mezi roky 2006 a 2008.
Při natáčení filmu Hodinářova svatební cesta korálovým mořem v roce 1979, kde Adriana pracovala během svého studia na filmové škole jako klapka, se do ní zamiloval téměř o dvacet let starší oblíbený herec a komik Luděk Sobota.
V roce 1981 se Adriana provdala. Později se jim narodil syn Ladislav, který v minulosti bojoval o titul Muž roku, jenž je mužskou alternativou ke známější soutěži krásy Česká Miss a podobných show.Kdo je Adriana Sobotová? Životopis Adriana Sobotová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Adriana Sobotová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 21. srpna 1961

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Adriana Sobotová sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Insomnie? Rozumíte pojmu Dividenda? Víte co je Prednison? Znáte pojem Džambulka?

Klíčová slova: Adriana Sobotová, popis, osobnosti, kdy se narodila Adriana Sobotová?, Adriana Sobotová, kdo je Adriana Sobotová?, wiki, vysvětlení, život, biografie, zajímavosti, informace, wikipedie, lexikon, herectví, datum narození

Pojem Adriana Sobotová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Adriana Sobotová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Adriana Sobotová na Google.cz

Hledat videa s názvem Adriana Sobotová na Youtube

Hledat termín Adriana Sobotová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Adriana Sobotová ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Adriana Sobotová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Sobotová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Adriana Sobotová?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Adriana Sobotová? Kdy se narodila Adriana Sobotová? Adriana Sobotová se nachází v sekci Herectví

Kategorie herectví, prošedivělý muž, adriana Sobotová, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Adriana Sobotová řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Sobotová i v jiné kategorii než je herectví.