Kdo je to?
Kdo je Nicole Vaidišová? Životopis Nicole Vaidišová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Nicole Vaidišová?

Kdo je Nicole Vaidišová? Životopis, informace, biografie, sport

Nicole Vaidišová byla profesionální tenistka. Na turnaje ITF se poprvé podívala v roce 2003 a podařilo se jí vyhrát plzeňský turnaj. O rok později přidala další vítězství na okruhu ITF, když vyhrála turnaj v Columbusu. Vedle toho se poprvé zúčastnila turnaje z okruhu WTA a turnaj v kanadském Vancouveru dokonce vyhrála. V té době bylo Vaidišové teprve 15 let a stala se šestou nejmladší vítězkou všech dob. Navzdory nízkému věku se v sezóně 2004 dostala do první stovky žebříčku a rok zakončila na 77. pozici. V roce 2005 se probojovala mezi nejlepších 50 tenistek a připsala si dosud nejvýznamnější výhru kariéry, když porazila elitní hráčku Anastasiji Myskinovou. Poté měla sérii několika výher v řadě, díky které skončila na skvělém 15. místě. V roce 2006 se v dobrém světle ukázala na French Open, kde porazila světovou jedničku Amélii Mauresmovou a vypadla až v semifinále. Rok zakončila na 10. místě a poprvé v životě se dostala mezi deset nejlepších hráček.
V roce 2007 se dostala do semifinále Australian Open, kde vypadla se Serenou Williamsovou. V průběhu roku onemocněla mononukleózou, přesto dokázala sezónu zakončit na 12. pozici. V roce 2008 ji na Australian Open znovu vyřadila Serena Williamsová a následovala série porážek. Problémy nakonec vyřešila výměnou trenéra. Postupně se jí začalo znovu dařit a na Wimbledonu došla do čtvrtfinále. Na Olympijských hrách v Pekingu však vypadla už v prvním kole. Rok 2009 se nevydařil, Vaidišová vypadla z první stovky a sezónu zakončila až na 187. pozici. Na začátku roku 2010 oznámila konec kariéry, přestože jí bylo teprve dvacet let. V roce 2014 se k profesionálnímu tenisu vrátila a došla do druhého kola na turnaji v Albuquerque. V sezóně 2015 se znovu dostala do druhého kola, tentokrát na Miami Open. V roce 2016 definitivně ukončila profesionální hráčskou kariéru.Kdo je Nicole Vaidišová? Životopis Nicole Vaidišová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Nicole Vaidišová

Národnost: česká
Datum narození: 23. dubna 1989
Místo narození: Norimberk, Německo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Nicole Vaidišová sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Frita? Pamatujete si definici pojmu Podmět? Znáte pojem Elektronická peněženka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcent?

Klíčová slova: popis, informace, wiki, vysvětlení, narození, osobnosti, kde se narodila Nicole Vaidišová?, kdo je Nicole Vaidišová?, národnost, kdy se narodila Nicole Vaidišová?, osobnost, Nicole Vaidišová, zajímavosti, Nicole Vaidišová, životopis, sport

Pojem Nicole Vaidišová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Nicole Vaidišová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Nicole Vaidišová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nicole Vaidišová ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Nicole Vaidišová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Nicole Vaidišová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicole Vaidišová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Nicole Vaidišová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Nicole Vaidišová? Kdy se narodila Nicole Vaidišová? Kde se narodila Nicole Vaidišová? Nicole Vaidišová je v kategorii Sport

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Nicole Vaidišová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Vaidišová i v jiné kategorii než je sport.