Kdo je to?
Kdo je Nicole Vaidišová? Životopis Nicole Vaidišová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Nicole Vaidišová?

Kdo je Nicole Vaidišová? Životopis, informace, biografie, sport

Nicole Vaidišová byla profesionální tenistka. Na turnaje ITF se poprvé podívala v roce 2003 a podařilo se jí vyhrát plzeňský turnaj. O rok později přidala další vítězství na okruhu ITF, když vyhrála turnaj v Columbusu. Vedle toho se poprvé zúčastnila turnaje z okruhu WTA a turnaj v kanadském Vancouveru dokonce vyhrála. V té době bylo Vaidišové teprve 15 let a stala se šestou nejmladší vítězkou všech dob. Navzdory nízkému věku se v sezóně 2004 dostala do první stovky žebříčku a rok zakončila na 77. pozici. V roce 2005 se probojovala mezi nejlepších 50 tenistek a připsala si dosud nejvýznamnější výhru kariéry, když porazila elitní hráčku Anastasiji Myskinovou. Poté měla sérii několika výher v řadě, díky které skončila na skvělém 15. místě. V roce 2006 se v dobrém světle ukázala na French Open, kde porazila světovou jedničku Amélii Mauresmovou a vypadla až v semifinále. Rok zakončila na 10. místě a poprvé v životě se dostala mezi deset nejlepších hráček.
V roce 2007 se dostala do semifinále Australian Open, kde vypadla se Serenou Williamsovou. V průběhu roku onemocněla mononukleózou, přesto dokázala sezónu zakončit na 12. pozici. V roce 2008 ji na Australian Open znovu vyřadila Serena Williamsová a následovala série porážek. Problémy nakonec vyřešila výměnou trenéra. Postupně se jí začalo znovu dařit a na Wimbledonu došla do čtvrtfinále. Na Olympijských hrách v Pekingu však vypadla už v prvním kole. Rok 2009 se nevydařil, Vaidišová vypadla z první stovky a sezónu zakončila až na 187. pozici. Na začátku roku 2010 oznámila konec kariéry, přestože jí bylo teprve dvacet let. V roce 2014 se k profesionálnímu tenisu vrátila a došla do druhého kola na turnaji v Albuquerque. V sezóně 2015 se znovu dostala do druhého kola, tentokrát na Miami Open. V roce 2016 definitivně ukončila profesionální hráčskou kariéru.Kdo je Nicole Vaidišová? Životopis Nicole Vaidišová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní data o osobě Nicole Vaidišová

Národnost: česká
Datum narození: 23. dubna 1989
Místo narození: Norimberk, Německo

Sdílejte tuto stránku s osobností Nicole Vaidišová s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Frita? Víte, co je to Hygiena? Znáte pojem Babyka? Rozumíte pojmu Síťová neutralita?

Klíčová slova: zajímavosti, vysvětlení, Nicole Vaidišová, datum narození, osobnost, kdy se narodila Nicole Vaidišová?, životopis, kdo je Nicole Vaidišová?, wiki, popis, wikipedie, lexikon, sport, sport, národnost, kde se narodila Nicole Vaidišová?

Pojem Nicole Vaidišová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Nicole Vaidišová

Hledejte bez špehování slovo Nicole Vaidišová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Nicole Vaidišová na Google.cz

Vyhledat pojem Nicole Vaidišová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Nicole Vaidišová na Google obrázcích

Hledat frázi Nicole Vaidišová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicole Vaidišová například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nicole Vaidišová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Nicole Vaidišová? Kdy se narodila Nicole Vaidišová? Kde se narodila Nicole Vaidišová? Nicole Vaidišová patří do sekce Sport

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Nicole Vaidišová řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Vaidišová i v jiné kategorii než je sport.