Kdo je to?
Kdo je to Jiří Zmožek? Životopis Jiří Zmožek, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jiří Zmožek?

Kdo je to Jiří Zmožek? Stručný životopis

Jiří Zmožek je zpěvák, textař, skladatel a hudebník, který se věnuje především populární hudbě. S jeho písněmi vystupovali přední zpěváci české popmusic, např. Karel Gott, Marie Rottrová, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Michal Tučný a mnoho dalších.
V roce 1994 zažil Jiří Zmožek krizi v podnikání i v rodinném životě a obrátil se k víře v Boha. Věnuje se duchovnímu životu a skládá především křesťanské písně.Kdo je to Jiří Zmožek? Životopis Jiří Zmožek, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Jiří Zmožek

Národnost: česká
Datum narození: 21. února 1943

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Zmožek s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Aronie? Víte co je Starý zákon? Vzpomněli byste si na význam slova Hematom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Varistor?

Klíčová slova: heslo, informace, pojem, vysvětlení, význam pojmu, význam, popis, definice, popis, odborný výraz, Jiří Zmožek, etymologie, význam slova, slovo, přesný výraz, lexikon

Pojem Jiří Zmožek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Jiří Zmožek ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jiří Zmožek na Youtube

Zkusit najít frázi Jiří Zmožek na Google.cz

Vyhledat termín Jiří Zmožek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Zmožek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jiří Zmožek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Zmožek? Kdo to byl Jiří Zmožek? Kdy se narodil Jiří Zmožek? Jiří Zmožek je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Zmožek dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Zmožek i v jiné kategorii než je hudba.