Kdo je to?
Kdo je to Jiří Zmožek? Životopis Jiří Zmožek, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jiří Zmožek?

Kdo je to Jiří Zmožek? Stručný životopis

Jiří Zmožek je zpěvák, textař, skladatel a hudebník, který se věnuje především populární hudbě. S jeho písněmi vystupovali přední zpěváci české popmusic, např. Karel Gott, Marie Rottrová, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Michal Tučný a mnoho dalších.
V roce 1994 zažil Jiří Zmožek krizi v podnikání i v rodinném životě a obrátil se k víře v Boha. Věnuje se duchovnímu životu a skládá především křesťanské písně.Kdo je to Jiří Zmožek? Životopis Jiří Zmožek, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Jiří Zmožek

Národnost: česká
Datum narození: 21. února 1943

Zaujala vás biografie osobnosti Jiří Zmožek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Aronie? Znáte definici termínu Paranoia? Vzpomněli byste si na význam slova Hematom? Pamatujete si definici pojmu Jíška?

Klíčová slova: co je to Jiří Zmožek?, vysvětlení, lexikon, popis, původ slova, význam slova, co znamená, synonymum, kdo je Jiří Zmožek?, význam pojmu, odborný výraz, formulace, pojem, termín, hudba, definice

Pojem Jiří Zmožek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jiří Zmožek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Jiří Zmožek ve Wikipedii

Vyhledat termín Jiří Zmožek na Google.cz

Hledat výraz Jiří Zmožek ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Jiří Zmožek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Zmožek například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Zmožek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Zmožek? Kdo to byl Jiří Zmožek? Kdy se narodil Jiří Zmožek? Jiří Zmožek se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Zmožek např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Zmožek i v jiné kategorii než je hudba.