Kdo je to?
Kdo je to Vrátný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vrátný? Lidé, profese

Kdo je to Vrátný?

Co znamená a jaký je význam slova Vrátný?

Vrátný je pracovní pozice, která nemá zvláštní nároky na vzdělání. Pracovní náplní této profese je zajistit ochranu osob i majetku, k čemuž směřují vrátným prováděné úkony. Pracovištěm bývá většinou vrátnice, kde se kontrolují příchozí osoby a přijíždějící vozidla.
Vrátný provádí také celkovou kontrolu objektu podle nařízení, která obdržel. Tyto kontroly koná při pochůzkách. Musí umět zvládnout zabezpečovací zařízení mechanického i elektronického rázu, kamerový systém i poplašná zařízení a požární signalizaci.Kdo je to Vrátný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vrátný? Lidé, profese

Definici slova Vrátný můžete sdílet s rodinou a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nespolehlivý plátce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Script? Znáte pojem Public domain? Znáte termín Futsal?

Klíčová slova: co znamená, Vrátný, přesný výraz, pojem, informace, slovo, heslo, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, formulace, definice, význam pojmu, etymologie, původ slova, termín

Pojem Vrátný je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Vrátný hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít heslo Vrátný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Vrátný na Google obrázcích

Zkusit najít termín Vrátný ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Vrátný ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Vrátný ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrátný například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Vrátný? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Vrátný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vrátný? Definice pojmu Vrátný je v kategorii Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.