Kdo je to?
Kdo je to, byl Vrátný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vrátný? Lidé, profese

Kdo je to Vrátný?

Co znamená a jaký je význam slova Vrátný?

Vrátný je pracovní pozice, která nemá zvláštní nároky na vzdělání. Pracovní náplní této profese je zajistit ochranu osob i majetku, k čemuž směřují vrátným prováděné úkony. Pracovištěm bývá většinou vrátnice, kde se kontrolují příchozí osoby a přijíždějící vozidla.
Vrátný provádí také celkovou kontrolu objektu podle nařízení, která obdržel. Tyto kontroly koná při pochůzkách. Musí umět zvládnout zabezpečovací zařízení mechanického i elektronického rázu, kamerový systém i poplašná zařízení a požární signalizaci.Kdo je to, byl Vrátný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vrátný? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vrátný s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Blanšírování? Pamatujete si definici pojmu Mlíčí? Znáte pojem Zámková dlažba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sanytr?

Klíčová slova: wiki, význam slova, Vrátný, pojem, kdo to je, kdo je Vrátný?, původ slova, co znamená, přesný význam, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, popis, co je to Vrátný?, definice, formulace

Pojem Vrátný je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Vrátný doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Vrátný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Vrátný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Vrátný ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Vrátný ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrátný například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vrátný, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vrátný? Kdo to byl Vrátný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vrátný? Definice pojmu Vrátný se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.