Kdo je to?
Kdo je to, byl Vrátný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vrátný? Lidé, profese

Kdo je to Vrátný?

Co znamená a jaký je význam slova Vrátný?

Vrátný je pracovní pozice, která nemá zvláštní nároky na vzdělání. Pracovní náplní této profese je zajistit ochranu osob i majetku, k čemuž směřují vrátným prováděné úkony. Pracovištěm bývá většinou vrátnice, kde se kontrolují příchozí osoby a přijíždějící vozidla.
Vrátný provádí také celkovou kontrolu objektu podle nařízení, která obdržel. Tyto kontroly koná při pochůzkách. Musí umět zvládnout zabezpečovací zařízení mechanického i elektronického rázu, kamerový systém i poplašná zařízení a požární signalizaci.Kdo je to, byl Vrátný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vrátný? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Vrátný? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nespolehlivý plátce? Rozumíte pojmu Hltnost? Znáte pojem ISO? Znáte pojem MDF deska?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, původ slova, definice, popis, kdo to je, lexikon, termín, pojem, synonymum, Vrátný, vysvětlení, slovo, profese, etymologie, co je to Vrátný?

Pojem Vrátný je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Vrátný v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Vrátný ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Vrátný ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Vrátný ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Vrátný na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrátný například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Vrátný, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vrátný? Kdo to byl Vrátný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vrátný? Definice pojmu Vrátný je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.