Kdo je to?
Kdo je to Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bruncvík? Lidé, mytologie

Kdo je to Bruncvík?

Co znamená a jaký je význam slova Bruncvík?

Bruncvík nebo Brunclík je mytologická postava z českých bájí. Legenda uvádí, že byl synem českého knížete Žibřida. Jako vládce chtěl pro svou vlast získat výrazný erb, proto se vydal do světa, kde zažil různá dobrodružství, a k erbovní orlici svého otce přidal také lva.
Další legendy se zmiňují o zázračném Bruncvíkově meči nebo jeho spojení s blanickými rytíři, kteří se mají objevit v nejtěžších dobách českého národa.Kdo je to Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bruncvík? Lidé, mytologie

Zaujala vás definice pojmu Bruncvík? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Shareware? Pamatujete si definici pojmu Civilizace? Pamatujete si definici pojmu Zonky? Vzpomněli byste si co znamená slovo Decentralizace?

Klíčová slova: wikipedie, mytologie, mytologie, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, lexikon, popis, význam, informace, pojem, formulace, termín, přesný význam, heslo, co znamená

Pojem Bruncvík je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bruncvík lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Bruncvík na Google obrázcích

Hledat frázi Bruncvík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Bruncvík ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Bruncvík ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bruncvík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bruncvík například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Bruncvík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bruncvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bruncvík? Definice pojmu Bruncvík patří do sekce Mytologie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Bruncvík i v jiné sekci než v mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.