Kdo je to?
Kdo je to, byl Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bruncvík? Lidé, mytologie

Kdo je to Bruncvík?

Co znamená a jaký je význam slova Bruncvík?

Bruncvík nebo Brunclík je mytologická postava z českých bájí. Legenda uvádí, že byl synem českého knížete Žibřida. Jako vládce chtěl pro svou vlast získat výrazný erb, proto se vydal do světa, kde zažil různá dobrodružství, a k erbovní orlici svého otce přidal také lva.
Další legendy se zmiňují o zázračném Bruncvíkově meči nebo jeho spojení s blanickými rytíři, kteří se mají objevit v nejtěžších dobách českého národa.Kdo je to, byl Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bruncvík? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Bruncvík? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Lobotomie? Rozumíte pojmu Zubní váček? Pamatujete si definici pojmu Axióm? Znáte pojem Borelióza?

Klíčová slova: popis, popis, přesný význam, co je to Bruncvík?, mytologie, termín, synonymum, definice, slovo, formulace, pojem, kdo to je, Bruncvík, přesný výraz, wiki, vysvětlení

Pojem Bruncvík je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Bruncvík ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Bruncvík ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bruncvík na Youtube

Vyhledat heslo Bruncvík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bruncvík například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Bruncvík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bruncvík? Kdo to byl Bruncvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bruncvík? Definice pojmu Bruncvík se nachází v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Bruncvík i jinde než v sekci než v mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.