Kdo je to?
Kdo je to, byl Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bruncvík? Lidé, mytologie

Kdo je to Bruncvík?

Co znamená a jaký je význam slova Bruncvík?

Bruncvík nebo Brunclík je mytologická postava z českých bájí. Legenda uvádí, že byl synem českého knížete Žibřida. Jako vládce chtěl pro svou vlast získat výrazný erb, proto se vydal do světa, kde zažil různá dobrodružství, a k erbovní orlici svého otce přidal také lva.
Další legendy se zmiňují o zázračném Bruncvíkově meči nebo jeho spojení s blanickými rytíři, kteří se mají objevit v nejtěžších dobách českého národa.Kdo je to, byl Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bruncvík? Lidé, mytologie

Definici slova Bruncvík můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Shareware? Znáte pojem Kyselina mléčná? Pamatujete si definici pojmu Pólo? Vzpomenete si na definici slova Podloubí?

Klíčová slova: popis, termín, význam pojmu, lexikon, pojem, odborný výraz, význam, slovo, informace, etymologie, původ slova, kdo to je, popis, definice, mytologie, synonymum

Pojem Bruncvík je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Bruncvík ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Bruncvík ve vyhledávači Yandex

Najít termín Bruncvík ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Bruncvík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bruncvík například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bruncvík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bruncvík? Kdo to byl Bruncvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bruncvík? Definice pojmu Bruncvík patří do sekce mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.