Kdo je to?
Kdo je to Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bruncvík? Lidé, mytologie

Kdo je to Bruncvík?

Co znamená a jaký je význam slova Bruncvík?

Bruncvík nebo Brunclík je mytologická postava z českých bájí. Legenda uvádí, že byl synem českého knížete Žibřida. Jako vládce chtěl pro svou vlast získat výrazný erb, proto se vydal do světa, kde zažil různá dobrodružství, a k erbovní orlici svého otce přidal také lva.
Další legendy se zmiňují o zázračném Bruncvíkově meči nebo jeho spojení s blanickými rytíři, kteří se mají objevit v nejtěžších dobách českého národa.Kdo je to Bruncvík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bruncvík? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bruncvík s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Shareware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sylabus? Pamatujete si definici pojmu Květná neděle? Znáte termín Idea?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, informace, mytologie, lexikon, formulace, wiki, heslo, odborný výraz, co znamená, etymologie, mytologie, Bruncvík, přesný výraz, definice, přesný význam

Pojem Bruncvík je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Bruncvík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bruncvík ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Bruncvík ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Bruncvík ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bruncvík například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Bruncvík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Bruncvík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bruncvík? Definice pojmu Bruncvík je v kategorii Mytologie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.