Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagrová?

Jaký je význam slova Švagrová? Co to znamená?

Švagrová je jedním z příbuzenských vztahů. Jedná se o osobu v určitém vztahu mezi partnerem jednoho z manželů a sourozenci. Může to být sestra manželky či manžela, manželka bratra a někteří lidé tak označují i manželku bratra druhého z manželů. Toto označení není možno použít v pouhé partnerství, vztah švagrové je možný pouze na základě uzavřeného manželství.
Tento vztah definuje a právně upravuje občanský zákoník jako osoby blízké, mezi kterými je možné i manželství. Pokud manželství skončí rozvodem, zaniká i vztah švagrovství, v případě smrti jednoho z manželů příbuzenský vztah švagrová trvá.Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Tento text (Švagrová) můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lymfa? Znáte termín Základní deska? Vzpomněli byste si na význam slova Hic sunt leones? Víte, co je to Zakázané uvolnění?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, informace, popis, etymologie, odborný výraz, kdo to je, co je to Švagrová?, původ slova, přesný význam, heslo, pojem, termín, význam pojmu, význam slova, lexikon

Pojem Švagrová je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Švagrová

Najít výraz Švagrová na Google.cz

Hledat videa s názvem Švagrová na Youtube

Hledat výraz Švagrová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Švagrová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagrová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Švagrová, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Švagrová? Kdo to byl Švagrová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagrová? Definice pojmu Švagrová je v kategorii vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Švagrová i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?