Kdo je to?
Kdo je to Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Švagrová? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagrová?

Jaký je význam slova Švagrová? Co to znamená?

Švagrová je jedním z příbuzenských vztahů. Jedná se o osobu v určitém vztahu mezi partnerem jednoho z manželů a sourozenci. Může to být sestra manželky či manžela, manželka bratra a někteří lidé tak označují i manželku bratra druhého z manželů. Toto označení není možno použít v pouhé partnerství, vztah švagrové je možný pouze na základě uzavřeného manželství.
Tento vztah definuje a právně upravuje občanský zákoník jako osoby blízké, mezi kterými je možné i manželství. Pokud manželství skončí rozvodem, zaniká i vztah švagrovství, v případě smrti jednoho z manželů příbuzenský vztah švagrová trvá.Kdo je to Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Švagrová? Lidé, vztahy

Text s definicí výrazu Švagrová doporučujeme sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Kardamon? Vzpomenete si na definici slova Ramadán? Vzpomněli byste si na význam slova Skanzen? Vzpomněli byste si na význam slova Kritické myšlení?

Klíčová slova: wikipedie, formulace, definice, Švagrová, lexikon, význam, význam pojmu, pojem, Švagrová, termín, přesný výraz, slovo, etymologie, přesný výraz, synonymum, význam slova

Pojem Švagrová je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Švagrová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Švagrová na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Švagrová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Švagrová na Youtube

Najít výraz Švagrová ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Švagrová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagrová například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Švagrová

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Švagrová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagrová? Definice pojmu Švagrová se nachází v sekci Vztahy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít informace výraz, termín, heslo, výraz například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vztahy).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?