Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagrová?

Jaký je význam slova Švagrová? Co to znamená?

Švagrová je jedním z příbuzenských vztahů. Jedná se o osobu v určitém vztahu mezi partnerem jednoho z manželů a sourozenci. Může to být sestra manželky či manžela, manželka bratra a někteří lidé tak označují i manželku bratra druhého z manželů. Toto označení není možno použít v pouhé partnerství, vztah švagrové je možný pouze na základě uzavřeného manželství.
Tento vztah definuje a právně upravuje občanský zákoník jako osoby blízké, mezi kterými je možné i manželství. Pokud manželství skončí rozvodem, zaniká i vztah švagrovství, v případě smrti jednoho z manželů příbuzenský vztah švagrová trvá.Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Definici slova Švagrová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lymfa? Znáte pojem Valuta? Vzpomněli byste si na význam slova Hic sunt leones? Vzpomenete si na definici slova Erektilní dysfunkce?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, kdo je Švagrová?, význam slova, pojem, význam pojmu, původ slova, wiki, heslo, termín, co je to Švagrová?, kdo to je, vztahy, přesný výraz, informace, slovo

Pojem Švagrová je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Švagrová zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Švagrová na Youtube

Vyhledat výraz Švagrová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Švagrová ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Švagrová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagrová například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Švagrová? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Švagrová? Kdo to byl Švagrová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagrová? Definice pojmu Švagrová se nachází v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Švagrová hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?