Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagrová?

Jaký je význam slova Švagrová? Co to znamená?

Švagrová je jedním z příbuzenských vztahů. Jedná se o osobu v určitém vztahu mezi partnerem jednoho z manželů a sourozenci. Může to být sestra manželky či manžela, manželka bratra a někteří lidé tak označují i manželku bratra druhého z manželů. Toto označení není možno použít v pouhé partnerství, vztah švagrové je možný pouze na základě uzavřeného manželství.
Tento vztah definuje a právně upravuje občanský zákoník jako osoby blízké, mezi kterými je možné i manželství. Pokud manželství skončí rozvodem, zaniká i vztah švagrovství, v případě smrti jednoho z manželů příbuzenský vztah švagrová trvá.Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Švagrová s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Melasa? Znáte termín Číselná řada? Vzpomněli byste si na význam slova Folikul? Víte, co je to Vízum?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, pojem, význam, co znamená, heslo, přesný výraz, termín, kdo to je, Švagrová, význam slova, vysvětlení, etymologie, kdo je Švagrová?, lexikon, popis

Pojem Švagrová je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Švagrová na Google.cz

Najít slovo Švagrová ve vyhledávači Qwant

Najít termín Švagrová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Švagrová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagrová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Švagrová

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Švagrová? Kdo to byl Švagrová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagrová? Definice pojmu Švagrová je v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?