Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagrová?

Jaký je význam slova Švagrová? Co to znamená?

Švagrová je jedním z příbuzenských vztahů. Jedná se o osobu v určitém vztahu mezi partnerem jednoho z manželů a sourozenci. Může to být sestra manželky či manžela, manželka bratra a někteří lidé tak označují i manželku bratra druhého z manželů. Toto označení není možno použít v pouhé partnerství, vztah švagrové je možný pouze na základě uzavřeného manželství.
Tento vztah definuje a právně upravuje občanský zákoník jako osoby blízké, mezi kterými je možné i manželství. Pokud manželství skončí rozvodem, zaniká i vztah švagrovství, v případě smrti jednoho z manželů příbuzenský vztah švagrová trvá.



Kdo je to, byl Švagrová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagrová? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Švagrová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Melasa? Znáte definici termínu Archaismus? Vzpomněli byste si na význam slova Folikul? Pamatujete si definici pojmu Agar?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, heslo, termín, formulace, vztahy, popis, popis, co znamená, lexikon, význam pojmu, informace, synonymum, co je to Švagrová?, význam, etymologie

Pojem Švagrová je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Švagrová na Youtube

Zkusit najít slovo Švagrová ve Wikislovníku

Najít výraz Švagrová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Švagrová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagrová například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Švagrová, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Švagrová? Kdo to byl Švagrová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagrová? Definice pojmu Švagrová se nachází v sekci vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, text, definici, např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?