Kdo je to?
Kdo je to, byl Hajzl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajzl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hajzl?

Jaký je význam slova Hajzl? Co to znamená?

Výraz hajzl užíváme nejčastěji ve významu "záchod", a to takový, který vypadá, působí a případně zavání poněkud nevábně. Etymologicky toto slovo vzniklo z německého výrazu pro domeček, tedy pro kadibudku. V expresivním projevu je slovo hajzl prostým synonymem pro záchod. Protože však slovo hajzl vyvolává jednoznačně negativní a nepříjemné dojmy, používá se i v přeneseném smyslu pro člověka, jehož bychom jinak označili za mizeru, neřáda, prevíta apod. Jinou možností je nazvat výrazem hajzl nějakou věc působící potíže různého druhu nebo takovou, kterou nezbytně potřebujeme, avšak není momentálně k nalezení.


Kdo je to, byl Hajzl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajzl? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hajzl s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Laryngitida? Vzpomněli byste si co označuje výraz ZOH? Znáte termín Saldo? Znáte termín Cider?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, Hajzl, přesný výraz, etymologie, co znamená, heslo, lexikon, kdo je Hajzl?, význam slova, význam pojmu, původ slova, synonymum, pojem, popis, kdo to je

Pojem Hajzl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Hajzl

Hledat termín Hajzl ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Hajzl ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Hajzl ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Hajzl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hajzl například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hajzl

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hajzl? Kdo to byl Hajzl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajzl? Definice pojmu Hajzl patří do sekce hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Hajzl i jinde než v sekci než v hanlivé.