Kdo je to?
Kdo je to, byl Hajzl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajzl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hajzl?

Jaký je význam slova Hajzl? Co to znamená?

Výraz hajzl užíváme nejčastěji ve významu "záchod", a to takový, který vypadá, působí a případně zavání poněkud nevábně. Etymologicky toto slovo vzniklo z německého výrazu pro domeček, tedy pro kadibudku. V expresivním projevu je slovo hajzl prostým synonymem pro záchod. Protože však slovo hajzl vyvolává jednoznačně negativní a nepříjemné dojmy, používá se i v přeneseném smyslu pro člověka, jehož bychom jinak označili za mizeru, neřáda, prevíta apod. Jinou možností je nazvat výrazem hajzl nějakou věc působící potíže různého druhu nebo takovou, kterou nezbytně potřebujeme, avšak není momentálně k nalezení.


Kdo je to, byl Hajzl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajzl? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hajzl? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Laryngitida? Vzpomněli byste si na význam slova Remarketing? Znáte termín Saldo? Znáte definici termínu Scio?

Klíčová slova: popis, synonymum, význam slova, informace, vysvětlení, formulace, hanlivé, slovo, původ slova, přesný výraz, Hajzl, kdo je Hajzl?, wiki, popis, co znamená, heslo

Pojem Hajzl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Hajzl

Najít pojem Hajzl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Hajzl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Hajzl ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hajzl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hajzl například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Hajzl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hajzl? Kdo to byl Hajzl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajzl? Definice pojmu Hajzl je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.