Kdo je to?
Kdo je to Transvestita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Transvestita? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Transvestita?

Jaký je význam slova Transvestita? Co to znamená?

Transvestita je člověk, který se obléká způsobem, jenž je typický pro opačné pohlaví. Toto převlékání do šatů "patřících" opačnému pohlaví může dotyčnému člověku přinášet duševní i sexuální uspokojení. Tento termín je ve většině případů spojován s muži - jedná se tedy o muže, kteří se převlékají do ženských šatů.
Pojem transvestita není shodný s pojmem transsexuál. Zatímco transvestitu přitahuje převlékání, líčení či hraní role opačného pohlaví, transsexuál se jako osoba opačného pohlaví skutečně cítí a touží se jí stát i po fyzické stránce.Kdo je to Transvestita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Transvestita? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Transvestita sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Rodina? Znáte pojem Antigenní test? Pamatujete si definici pojmu Hlaholice? Vzpomenete si na definici slova Dialog?

Klíčová slova: definice, formulace, Transvestita, přesný význam, synonymum, pojem, informace, vlastnosti, přesný výraz, heslo, vlastnosti, co znamená, termín, wiki, původ slova, vysvětlení

Pojem Transvestita je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Transvestita na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Transvestita na Youtube

Hledat slovo Transvestita ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Transvestita ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Transvestita ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Transvestita například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Transvestita, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Transvestita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transvestita? Definice pojmu Transvestita patří do sekce Vlastnosti

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Transvestita i v jiných kategoriích (než vlastnosti).