Kdo je to?
Kdo je to Transvestita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Transvestita? Lidé, vlastnosti

Transvestita

Jaký je význam slova Transvestita? Co to znamená?

Transvestita je člověk, který se obléká způsobem, jenž je typický pro opačné pohlaví. Toto převlékání do šatů "patřících" opačnému pohlaví může dotyčnému člověku přinášet duševní i sexuální uspokojení. Tento termín je ve většině případů spojován s muži - jedná se tedy o muže, kteří se převlékají do ženských šatů.
Pojem transvestita není shodný s pojmem transsexuál. Zatímco transvestitu přitahuje převlékání, líčení či hraní role opačného pohlaví, transsexuál se jako osoba opačného pohlaví skutečně cítí a touží se jí stát i po fyzické stránce.Kdo je to Transvestita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Transvestita? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Transvestita? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Špinavé peníze? Pamatujete si definici pojmu Omeprazol? Pamatujete si definici pojmu Spádová škola? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hematurie?

Klíčová slova: pojem, význam slova, formulace, etymologie, definice, vlastnosti, vlastnosti, slovo, přesný výraz, odborný výraz, přesný výraz, popis, informace, heslo, Transvestita, lexikon

Pojem Transvestita je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Transvestita v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Transvestita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Transvestita ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Transvestita na Google obrázcích

Vyhledat výraz Transvestita ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Transvestita například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Transvestita? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Transvestita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transvestita? Definice pojmu Transvestita je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zamilovaná dívka, transvestita, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.