Kdo je to?
Kdo je Jessica Chastain? Životopis Jessica Chastain, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Jessica Chastain

Kdo je Jessica Chastain? Životopis, informace, biografie, herectví

Jessica Michelle Chastain je americká filmová a divadelní herečka, filmová producentka. Chastain se narodila ve městě Sacramento v Kalifornii v USA. V Sacramentu navštěvovala místní školu El Camino Fundamental High School. Byla samotářka a ráda četla díla dramatika W. Shakespeara. Po dokončení střední školy navštěvovala v letech 1996-97 Sacramento City College. Roku 1998 debutovala ve hře Romeo a Julie, kde si zahrála roli Julie. Poté studovala herectví na Juilliard School v New Yorku. Studium dokončila roku 2003 (titul Bachelor of Fine Arts). Během studií se přihlásila mezi herecké talenty, díky čemuž získala epizodní role v televizních seriálech Veronica Mars, Pohotovost (2004) nebo Zákon a pořádek (2005).
Chastain zažila filmový debut roku 2008 v úspěšném dramatu Jolene. Následovaly snímky Stolen (2009), Dluh (2010), Černobílý svět, Úkryt, Wilde Salome (2011), Země bez zákona, hlas propůjčila animovanému filmu Madagaskar 3, 30 minut po půlnoci (2012), Salomé (2013), Interstellar (2014), Marťan (2015), Případ Sloane, Lovec: Zimní válka (2016), Úkryt v zoo, Velká hra (2017), X-Men: Dark Phoenix, To Kapitola 2 (2019) nebo Ava: Bez soucitu (2020). Za roli ve filmu 30 minut po půlnoci získala cenu Zlatý glóbus v kategorii Nejlepší herečka v dramatu.
Chastain se objevila v několika epizodách seriálu Scény z manželského života (2021).Kdo je Jessica Chastain? Životopis Jessica Chastain, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jessica Chastain

Národnost: americká
Datum narození: 24. 3. 1977
Místo narození: Sacramento, Kalifornie, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jessica Chastain? s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Štafle? Vzpomněli byste si na význam slova Došek? Znáte definici termínu Flirt? Znáte definici termínu Anuita?

Klíčová slova: wikipedie, lexikon, životopis, osobnost, wiki, místo narození, Jessica Chastain, národnost, zajímavosti, popis, informace, datum narození, kdy se narodila Jessica Chastain?, vysvětlení, herectví, Jessica Chastain

Pojem Jessica Chastain je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem Jessica Chastain ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Jessica Chastain ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Jessica Chastain ve Wikipedii

Najít výraz Jessica Chastain ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Jessica Chastain ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jessica Chastain například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jessica Chastain?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jessica Chastain? Kdy se narodila Jessica Chastain? Kde se narodila Jessica Chastain? Jessica Chastain je v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jessica Chastain dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jessica Chastain i v jiné kategorii než je herectví.