Kdo je to?
Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Otorinolaryngolog?

Co znamená a jaký je význam slova Otorinolaryngolog?

Otorinolaryngolog je specializovaný lékař, který se zaměřuje na léčbu nemocí krku, nosu a uší a zabývá se také léčbou některých nemocí krku a hlavy. Jeho ordinace bývá označená zkratkou ORL, která je běžně vysvětlována jako nosní, ušní, krční (oddlělení).Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Otorinolaryngolog? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Leasing? Rozumíte pojmu Whatsapp? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nadsázka? Znáte pojem Tautologie?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, definice, co znamená, popis, význam, význam slova, heslo, vysvětlení, informace, přesný výraz, etymologie, původ slova, synonymum, formulace, co je to Otorinolaryngolog?

Pojem Otorinolaryngolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Otorinolaryngolog na Google.cz

Vyhledat slovo Otorinolaryngolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Otorinolaryngolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otorinolaryngolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Otorinolaryngolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Otorinolaryngolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Otorinolaryngolog? Kdo to byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otorinolaryngolog? Definice pojmu Otorinolaryngolog je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Otorinolaryngolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.