Kdo je to?
Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Otorinolaryngolog?

Co znamená a jaký je význam slova Otorinolaryngolog?

Otorinolaryngolog je specializovaný lékař, který se zaměřuje na léčbu nemocí krku, nosu a uší a zabývá se také léčbou některých nemocí krku a hlavy. Jeho ordinace bývá označená zkratkou ORL, která je běžně vysvětlována jako nosní, ušní, krční (oddlělení).Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Otorinolaryngolog sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Leasing? Znáte termín Taurin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Republika? Víte, co je to Těžká voda?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, synonymum, formulace, kdo je Otorinolaryngolog?, heslo, definice, pojem, kdo to je, význam, informace, význam pojmu, termín, odborný výraz, lékařství, přesný význam

Pojem Otorinolaryngolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Otorinolaryngolog ve Wikislovníku

Najít slovo Otorinolaryngolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Otorinolaryngolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Otorinolaryngolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Otorinolaryngolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Otorinolaryngolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Otorinolaryngolog? Kdo to byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otorinolaryngolog? Definice pojmu Otorinolaryngolog se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Otorinolaryngolog i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.