Kdo je to?
Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Otorinolaryngolog?

Co znamená a jaký je význam slova Otorinolaryngolog?

Otorinolaryngolog je specializovaný lékař, který se zaměřuje na léčbu nemocí krku, nosu a uší a zabývá se také léčbou některých nemocí krku a hlavy. Jeho ordinace bývá označená zkratkou ORL, která je běžně vysvětlována jako nosní, ušní, krční (oddlělení).Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Otorinolaryngolog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Leasing? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fazeta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nadsázka? Víte co je Ajvar?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, přesný význam, pojem, termín, informace, synonymum, význam, význam slova, co znamená, lexikon, vysvětlení, lékařství, wiki, slovo, etymologie

Pojem Otorinolaryngolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otorinolaryngolog ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Otorinolaryngolog ve Wikislovníku

Najít pojem Otorinolaryngolog ve vyhledávači Yandex

Najít termín Otorinolaryngolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Otorinolaryngolog například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Otorinolaryngolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Otorinolaryngolog? Kdo to byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otorinolaryngolog? Definice pojmu Otorinolaryngolog se nachází v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.