Kdo je to?
Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Otorinolaryngolog?

Co znamená a jaký je význam slova Otorinolaryngolog?

Otorinolaryngolog je specializovaný lékař, který se zaměřuje na léčbu nemocí krku, nosu a uší a zabývá se také léčbou některých nemocí krku a hlavy. Jeho ordinace bývá označená zkratkou ORL, která je běžně vysvětlována jako nosní, ušní, krční (oddlělení).Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Otorinolaryngolog s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Java? Víte, co je to Řopík? Vzpomněli byste si co znamená slovo Promoce? Rozumíte pojmu Zelený zákal?

Klíčová slova: slovo, význam, lékařství, kdo to je, význam slova, informace, význam pojmu, přesný výraz, kdo je Otorinolaryngolog?, odborný výraz, wiki, co znamená, popis, heslo, termín, Otorinolaryngolog

Pojem Otorinolaryngolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Otorinolaryngolog ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Otorinolaryngolog na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otorinolaryngolog ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Otorinolaryngolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Otorinolaryngolog například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Otorinolaryngolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Otorinolaryngolog? Kdo to byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otorinolaryngolog? Definice pojmu Otorinolaryngolog je v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Otorinolaryngolog i jinde než v sekci než v lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.