Kdo je to?
Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Otorinolaryngolog?

Co znamená a jaký je význam slova Otorinolaryngolog?

Otorinolaryngolog je specializovaný lékař, který se zaměřuje na léčbu nemocí krku, nosu a uší a zabývá se také léčbou některých nemocí krku a hlavy. Jeho ordinace bývá označená zkratkou ORL, která je běžně vysvětlována jako nosní, ušní, krční (oddlělení).Kdo je to, byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otorinolaryngolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Otorinolaryngolog se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Leasing? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kabala? Vzpomněli byste si co znamená slovo Republika? Víte co je Suchý cider?

Klíčová slova: definice, etymologie, lékařství, wiki, popis, co znamená, synonymum, co je to Otorinolaryngolog?, kdo je Otorinolaryngolog?, přesný význam, lexikon, formulace, význam, Otorinolaryngolog, význam pojmu, pojem

Pojem Otorinolaryngolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Otorinolaryngolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Otorinolaryngolog ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Otorinolaryngolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Otorinolaryngolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Otorinolaryngolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Otorinolaryngolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Otorinolaryngolog? Kdo to byl Otorinolaryngolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otorinolaryngolog? Definice pojmu Otorinolaryngolog je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Otorinolaryngolog i jinde než v sekci než v lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.