Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemesis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemesis? Lidé, mytologie

Kdo je to Nemesis?

Co znamená a jaký je význam slova Nemesis?

Nemesis byla jednou z vedlejších bohyní ve starověkém Řecku. Nemesis byla bohyní odplaty, dcera Ereba, boha temnoty, a Nyx, bohyně noci. Nemesis trestala pouze ty, kteří si to zasluhovali svým málo příkladným životem, jiné lidi mohla obdařit štěstím.Kdo je to, byl Nemesis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemesis? Lidé, mytologie

Definici slova Nemesis můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Paralaxa? Vzpomněli byste si na význam slova Almanach? Vzpomenete si na definici slova Lambliáza? Znáte definici termínu Arganový olej?

Klíčová slova: pojem, co je to Nemesis?, vysvětlení, popis, odborný výraz, původ slova, etymologie, význam, slovo, kdo je Nemesis?, kdo to je, wiki, význam slova, formulace, význam pojmu, mytologie

Pojem Nemesis je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nemesis v následujících vyhledávačích

Najít termín Nemesis ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Nemesis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nemesis ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Nemesis ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemesis například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Nemesis, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nemesis? Kdo to byl Nemesis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemesis? Definice pojmu Nemesis se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Nemesis i v jiné kategorii než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.