Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemesis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemesis? Lidé, mytologie

Kdo je to Nemesis?

Co znamená a jaký je význam slova Nemesis?

Nemesis byla jednou z vedlejších bohyní ve starověkém Řecku. Nemesis byla bohyní odplaty, dcera Ereba, boha temnoty, a Nyx, bohyně noci. Nemesis trestala pouze ty, kteří si to zasluhovali svým málo příkladným životem, jiné lidi mohla obdařit štěstím.Kdo je to, byl Nemesis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemesis? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Nemesis se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Limita? Pamatujete si definici pojmu Čtvrtfinále? Vzpomenete si na definici slova Garam másala? Vzpomněli byste si co znamená slovo MBA?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, původ slova, mytologie, synonymum, termín, přesný význam, Nemesis, slovo, popis, odborný výraz, definice, kdo je Nemesis?, význam slova, formulace, informace

Pojem Nemesis je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Nemesis

Vyhledat heslo Nemesis ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Nemesis ve vyhledávači Yandex

Najít termín Nemesis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nemesis na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemesis například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Nemesis, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nemesis? Kdo to byl Nemesis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemesis? Definice pojmu Nemesis je v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.