Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemesis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemesis? Lidé, mytologie

Kdo je to Nemesis?

Co znamená a jaký je význam slova Nemesis?

Nemesis byla jednou z vedlejších bohyní ve starověkém Řecku. Nemesis byla bohyní odplaty, dcera Ereba, boha temnoty, a Nyx, bohyně noci. Nemesis trestala pouze ty, kteří si to zasluhovali svým málo příkladným životem, jiné lidi mohla obdařit štěstím.Kdo je to, byl Nemesis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemesis? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nemesis? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Paralaxa? Vzpomněli byste si na význam slova Chvalozpěv? Vzpomenete si na definici slova Hematurie? Znáte definici termínu Dědická smlouva?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, význam pojmu, význam, formulace, význam slova, heslo, kdo je Nemesis?, synonymum, popis, definice, odborný výraz, kdo to je, termín, původ slova, slovo

Pojem Nemesis je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nemesis v následujících zdrojích

Vyhledat termín Nemesis ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nemesis ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Nemesis ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Nemesis na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemesis například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Nemesis? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nemesis? Kdo to byl Nemesis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemesis? Definice pojmu Nemesis je v sekci mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Nemesis i v jiné sekci než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.