Kdo je to?
Kdo je to Exot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Exot? Lidé, hanlivé

Exot

Co znamená a jaký je význam slova Exot?

Exot je hanlivé nebo posměšné označení člověka, který je výstřední nebo se chová nestandardně. Podobný význam může mít například slova podivín. Slovo nepatří do spisovné češtiny, obvykle se vyskytuje pouze v mužském tvaru.
Výraz je patrně odvozen ze slova exotický. Toto slovo nese význam cizokrajný, vymykající se našim zvyklostem. Exot je tedy člověk, který se odklání od chování, oblékání, zvyků dané společnosti.


Kdo je to Exot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Exot? Lidé, hanlivé

Definici slova Exot můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Revizionismus? Vzpomněli byste si na význam slova Krajní levice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pediatrie? Znáte definici termínu Panko strouhanka?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, slovo, hanlivé, hanlivé, etymologie, vysvětlení, heslo, co znamená, význam slova, odborný výraz, Exot, Exot, přesný výraz, přesný význam, informace

Pojem Exot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Exot

Vyhledat heslo Exot ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Exot ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Exot ve Wikimedia Commons

Najít heslo Exot na Google.cz

Hledat slovo Exot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Exot například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Exot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Exot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exot? Definice pojmu Exot je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivka v bílém, exot, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.