Kdo je to?
Kdo je Daniela Kovářová? Životopis Daniela Kovářová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Daniela Kovářová?

Kdo je Daniela Kovářová? Životopis, informace, biografie, politici

Daniela Kovářová je česká právnička, spisovatelka a politička. Bývalá ministryně spravedlnosti.
Vystudovala práva v Brně. Ve své praxi se soustředí především na rodinné právo.
V letech 2008 až 2011 byla prezidentkou Justiční akademie. V roce 2009 se dostala do vysoké politiky, když se stala ministryní spravedlnosti v úřednické vládě Jana Fischera. Od roku 2018 vede Unii rodinných advokátů, kterou založila.
Věnuje se též publikační činnosti. Vydala řadu knih věnujících se tématům vztahů a rodiny. Viz například: Jak přežít krizi v rodině (2020), Vztahy aneb 7+1 osudových omylů (2021). Píše však i beletrii: Smrt v Justičním paláci (2016), Mrtvá z golfového hřiště (2015) atd. V roce 2020 jí vyšla ve spolupráci s Ladislavem Jaklem kniha Pivař a blondýna, která je věnována pivařství.
V roce 2022 se rozhodla kandidovat ve volbách do Senátu ČR.Kdo je Daniela Kovářová? Životopis Daniela Kovářová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní údaje o osobě Daniela Kovářová

Národnost: česká
Datum narození: 17. listopadu 1964
Místo narození: Ostrava

Zaujala vás biografie osobnosti Daniela Kovářová? Potom se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Evoluce? Vzpomněli byste si na význam slova Cílová částka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Avokádo? Znáte definici termínu Sémantika?

Klíčová slova: wikipedie, kdo je Daniela Kovářová?, zajímavosti, lexikon, osobnost, vysvětlení, biografie, kdy se narodila Daniela Kovářová?, informace, popis, politici, životopis, život, politici, osobnosti, národnost

Pojem Daniela Kovářová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Daniela Kovářová v dalších zdrojích

Hledat frázi Daniela Kovářová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Daniela Kovářová ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Daniela Kovářová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Daniela Kovářová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Daniela Kovářová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Kovářová například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniela Kovářová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Daniela Kovářová? Kdy se narodila Daniela Kovářová? Kde se narodila Daniela Kovářová? Daniela Kovářová je v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Daniela Kovářová dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Kovářová i v jiné kategorii než je politici.