Kdo je to?
Kdo je to, byl Víla? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Víla? Lidé, mytologie

Kdo je to Víla?

Co znamená a jaký je význam slova Víla?

Víla, někdy nazývaná také bosorka, divoženka i rusalka je žena - nadpřirozená bytost, kterou je možno najít již ve starověké mytologii ve všech evropských národech. U některých národů byly i součástí náboženství.
Původně měly být víly čarodějkami, později byly považovány za duše mladých děvčat, která zemřela předčasně – údajně spáchala sebevraždu nebo utonula. Pak bývají víly označovány také jako bludičky.Kdo je to, byl Víla? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Víla? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Víla? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Mramor? Znáte definici termínu Chemická kotva? Rozumíte pojmu MDF deska? Pamatujete si definici pojmu Informace?

Klíčová slova: termín, co znamená, vysvětlení, synonymum, heslo, etymologie, formulace, popis, kdo to je, co je to Víla?, kdo je Víla?, odborný výraz, význam slova, přesný význam, přesný výraz, definice

Pojem Víla je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Víla

Vyhledat výraz Víla ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Víla v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Víla ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Víla ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Víla například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Víla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Víla? Kdo to byl Víla? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Víla? Definice pojmu Víla patří do sekce mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Víla i v jiných kategoriích (než mytologie).