Kdo je to?
Kdo je Al Kapone? Životopis Al Kapone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Al Kapone?

Kdo je Al Kapone? Životopis, informace, biografie, hudba

Alphonzo Bailey, známý pod uměleckým jménem Al Kapone, je americký rapper, hudební skladatel. Kapone se narodil ve městě Memphis ve státě Tennessee v USA, kde se také nejvíce proslavil v 90. letech. Nejvíce vystupoval právě v Memphisu, kde se stal v té době nejoblíbenějším raperem. Po desetiletí úspěchů se dostal do povědomí v celé USA, když složil soundtracky s názvem Get Crunk a Get Buck k americkému filmu Hustle & Flow (2005). O dva roky později se jeho píseň The Deepest Hood objevila ve filmu Stomp the Yard (2007).
Al Kapone vydal doposud během své kariéry několik studiových alb a EP. První album Street Knowledge: Chapters 1-12 vydal roku 1992. Následovaly alba Pure Ghetto Anger (1994), Sinista Funk (1994), Da Resurrection (1995), What Cha Got (1997), Memphis to the Bombed out Bay (1998), Goin’ All Out (2002), Showdown: Reloaded (2008), Guitar Bump (2010). Zatím jeho poslední album The Kapeezy Soul Hop Experience vyšlo v roce 2010.Kdo je Al Kapone? Životopis Al Kapone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Al Kapone

Národnost: americká
Datum narození: 5. 11. 1975
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Al Kapone sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín URL adresa? Znáte pojem Paliativní péče? Vzpomenete si na definici slova Ebrieta? Vzpomenete si na definici slova Aprobace?

Klíčová slova: osobnosti, kdy se narodil Al Kapone?, biografie, život, informace, wiki, lexikon, zajímavosti, osobnost, popis, kdo je Al Kapone?, wikipedie, národnost, kde se narodil Al Kapone?, životopis, narození

Pojem Al Kapone je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Al Kapone v následujících zdrojích

Hledat termín Al Kapone ve Wikislovníku

Zkusit najít Al Kapone ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Al Kapone ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Al Kapone ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Al Kapone na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Al Kapone například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Al Kapone? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Al Kapone? Kdy se narodil Al Kapone? Kde se narodil Al Kapone? Al Kapone je v sekci Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Al Kapone dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Al Kapone i v jiné kategorii než je hudba.