Kdo je to?
Kdo je Al Kapone? Životopis Al Kapone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Al Kapone?

Kdo je Al Kapone? Životopis, informace, biografie, hudba

Alphonzo Bailey, známý pod uměleckým jménem Al Kapone, je americký rapper, hudební skladatel. Kapone se narodil ve městě Memphis ve státě Tennessee v USA, kde se také nejvíce proslavil v 90. letech. Nejvíce vystupoval právě v Memphisu, kde se stal v té době nejoblíbenějším raperem. Po desetiletí úspěchů se dostal do povědomí v celé USA, když složil soundtracky s názvem Get Crunk a Get Buck k americkému filmu Hustle & Flow (2005). O dva roky později se jeho píseň The Deepest Hood objevila ve filmu Stomp the Yard (2007).
Al Kapone vydal doposud během své kariéry několik studiových alb a EP. První album Street Knowledge: Chapters 1-12 vydal roku 1992. Následovaly alba Pure Ghetto Anger (1994), Sinista Funk (1994), Da Resurrection (1995), What Cha Got (1997), Memphis to the Bombed out Bay (1998), Goin’ All Out (2002), Showdown: Reloaded (2008), Guitar Bump (2010). Zatím jeho poslední album The Kapeezy Soul Hop Experience vyšlo v roce 2010.Kdo je Al Kapone? Životopis Al Kapone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Al Kapone

Národnost: americká
Datum narození: 5. 11. 1975
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Al Kapone? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín URL adresa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Idyla? Vzpomenete si na definici slova Sympatie? Víte co je Entalpie?

Klíčová slova: popis, národnost, Al Kapone, lexikon, kdy se narodil Al Kapone?, datum narození, Al Kapone, kde se narodil Al Kapone?, kdo je Al Kapone?, osobnost, životopis, osobnosti, wiki, život, hudba, biografie

Pojem Al Kapone je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Al Kapone ve Wikipedii

Vyhledat termín Al Kapone na Google.cz

Zkusit najít heslo Al Kapone ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Al Kapone ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Al Kapone například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Al Kapone

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Al Kapone? Kdy se narodil Al Kapone? Kde se narodil Al Kapone? Al Kapone patří do kategorie Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Al Kapone dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Al Kapone i v jiné kategorii než je hudba.