Kdo je to?
Kdo je Al Kapone? Životopis Al Kapone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Al Kapone?

Kdo je Al Kapone? Životopis, informace, biografie, hudba

Alphonzo Bailey, známý pod uměleckým jménem Al Kapone, je americký rapper, hudební skladatel. Kapone se narodil ve městě Memphis ve státě Tennessee v USA, kde se také nejvíce proslavil v 90. letech. Nejvíce vystupoval právě v Memphisu, kde se stal v té době nejoblíbenějším raperem. Po desetiletí úspěchů se dostal do povědomí v celé USA, když složil soundtracky s názvem Get Crunk a Get Buck k americkému filmu Hustle & Flow (2005). O dva roky později se jeho píseň The Deepest Hood objevila ve filmu Stomp the Yard (2007).
Al Kapone vydal doposud během své kariéry několik studiových alb a EP. První album Street Knowledge: Chapters 1-12 vydal roku 1992. Následovaly alba Pure Ghetto Anger (1994), Sinista Funk (1994), Da Resurrection (1995), What Cha Got (1997), Memphis to the Bombed out Bay (1998), Goin’ All Out (2002), Showdown: Reloaded (2008), Guitar Bump (2010). Zatím jeho poslední album The Kapeezy Soul Hop Experience vyšlo v roce 2010.Kdo je Al Kapone? Životopis Al Kapone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Al Kapone

Národnost: americká
Datum narození: 5. 11. 1975
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Al Kapone? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín URL adresa? Vzpomněli byste si co znamená slovo ISO? Vzpomenete si na definici slova Konkubinát? Víte co je Komunitní přenos?

Klíčová slova: hudba, wikipedie, kdo je Al Kapone?, kde se narodil Al Kapone?, hudba, národnost, Al Kapone, narození, zajímavosti, informace, místo narození, osobnosti, biografie, popis, vysvětlení, kdy se narodil Al Kapone?

Pojem Al Kapone je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Al Kapone zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Al Kapone ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Al Kapone ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Al Kapone ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Al Kapone ve Wikipedii

Hledat frázi Al Kapone na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Al Kapone například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Al Kapone

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Al Kapone? Kdy se narodil Al Kapone? Kde se narodil Al Kapone? Al Kapone patří do sekce Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Al Kapone např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Al Kapone i v jiné kategorii než je hudba.