Kdo je to?
Kdo je to, byl Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kelt? Lidé, národnost

Kdo je to Kelt?

Jaký je význam slova Kelt? Co to znamená?

Kelt je člen některého ze starověkých kmenů usídlených v Evropě, přímo v sousedství římské říše. Přesné vymezení těchto kmenů je předmětem zkoumání, má se za to, že jejich kořeny jsou starší než 2 tisíce let před naším letopočtem. Tyto kmeny pravděpodobně vznikly sloučením více kultur. Postupně se staly společenstvím, které mělo stejný jazyk, kulturu i náboženství, přesto se nestaly jednotným státem. Později podlehli tlaku Říma a splynuli s ostatním obyvatelstvem.
Kelty lze nalézt například v Irsku nebo Skotsku.Kdo je to, byl Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kelt? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kelt? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lutein? Vzpomněli byste si na význam slova Quiche? Znáte termín Kybernetika? Znáte definici termínu Proteinová dieta?

Klíčová slova: význam, kdo je Kelt?, Kelt, původ slova, pojem, co je to Kelt?, význam slova, etymologie, heslo, definice, lexikon, co znamená, národnost, kdo to je, informace, termín

Pojem Kelt je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Kelt ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Kelt ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Kelt na Google.cz

Vyhledat termín Kelt ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kelt například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Kelt, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kelt? Kdo to byl Kelt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kelt? Definice pojmu Kelt je v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie národnost.