Kdo je to?
Kdo je to, byl Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kelt? Lidé, národnost

Kdo je to Kelt?

Jaký je význam slova Kelt? Co to znamená?

Kelt je člen některého ze starověkých kmenů usídlených v Evropě, přímo v sousedství římské říše. Přesné vymezení těchto kmenů je předmětem zkoumání, má se za to, že jejich kořeny jsou starší než 2 tisíce let před naším letopočtem. Tyto kmeny pravděpodobně vznikly sloučením více kultur. Postupně se staly společenstvím, které mělo stejný jazyk, kulturu i náboženství, přesto se nestaly jednotným státem. Později podlehli tlaku Říma a splynuli s ostatním obyvatelstvem.
Kelty lze nalézt například v Irsku nebo Skotsku.Kdo je to, byl Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kelt? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kelt sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kmenový list? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vrubopis? Znáte termín Tlumivka? Víte co je Svoboda?

Klíčová slova: Kelt, kdo je Kelt?, význam pojmu, popis, co znamená, slovo, termín, kdo to je, původ slova, informace, odborný výraz, co je to Kelt?, přesný význam, formulace, etymologie, synonymum

Pojem Kelt je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Kelt ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Kelt ve Wikipedii

Hledat frázi Kelt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Kelt na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kelt například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Kelt, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kelt? Kdo to byl Kelt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kelt? Definice pojmu Kelt se nachází v sekci národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než národnost.