Kdo je to?
Kdo je to Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kelt? Lidé, národnost

Kelt

Co znamená a jaký je význam slova Kelt?

Kelt je člen některého ze starověkých kmenů usídlených v Evropě, přímo v sousedství římské říše. Přesné vymezení těchto kmenů je předmětem zkoumání, má se za to, že jejich kořeny jsou starší než 2 tisíce let před naším letopočtem. Tyto kmeny pravděpodobně vznikly sloučením více kultur. Postupně se staly společenstvím, které mělo stejný jazyk, kulturu i náboženství, přesto se nestaly jednotným státem. Později podlehli tlaku Říma a splynuli s ostatním obyvatelstvem.
Kelty lze nalézt například v Irsku nebo Skotsku.Kdo je to Kelt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kelt? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kelt? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu CWG? Vzpomenete si na definici slova Čekanka? Znáte termín Vysoká škola? Vzpomněli byste si na význam slova Svoboda?

Klíčová slova: Kelt, popis, synonymum, termín, informace, co znamená, pojem, Kelt, národnost, odborný výraz, wiki, národnost, lexikon, etymologie, definice, význam pojmu

Pojem Kelt je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Kelt hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat termín Kelt na Google.cz

Hledat slovo Kelt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Kelt ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kelt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Kelt ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kelt například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Kelt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Kelt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kelt? Definice pojmu Kelt je v sekci Národnost

Kategorie národnost, norka, kelt, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete se pokusit také najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Kelt i v jiné části webu než je kategorie národnost.