Kdo je to?
Kdo je Olga Sehnalová? Životopis Olga Sehnalová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Olga Sehnalová

Kdo je Olga Sehnalová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Olga Sehnalová je bývalá agronomka a fytotechnička, později zastupitelka a od roku 1996 také poslankyně Poslanecké sněmovny, kde zastupuje ČSSD. Je absolventkou agronomické fakulty VŠZ v Brně. Jako poslankyně působila dvě volební období, působila také jako členka zemědělského výboru sněmovny a jako místopředsedkyně výboru pro evropskou integraci. Byla zastupitelkou města Kroměříže a 4 roky i místostarostkou.
V politice se angažuje i její dcera Olga Sehnalová, která reprezentuje ČSSD jako poslankyně Evropského parlamentu.Kdo je Olga Sehnalová? Životopis Olga Sehnalová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Olga Sehnalová

Národnost: česká
Datum narození: 18. února 1941

Popis osobnosti Olga Sehnalová můžete sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Glorifikace? Pamatujete si definici pojmu Pyrolýza? Rozumíte pojmu Řopík? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flash player?

Klíčová slova: informace, národnost, kdo je Olga Sehnalová?, život, osobnosti, lexikon, zajímavosti, datum narození, wiki, Olga Sehnalová, osobnost, politici, politici, wikipedie, životopis, popis

Pojem Olga Sehnalová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Olga Sehnalová v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Olga Sehnalová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Olga Sehnalová na Google obrázcích

Vyhledat výraz Olga Sehnalová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Olga Sehnalová ve Wikimedia Commons

Najít termín Olga Sehnalová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Sehnalová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Olga Sehnalová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Olga Sehnalová? Kdy se narodila Olga Sehnalová? Olga Sehnalová patří do sekce Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Olga Sehnalová např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Sehnalová i v jiné kategorii než je politici.