Kdo je to?
Kdo je to Olga Sehnalová? Životopis Olga Sehnalová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Olga Sehnalová?

Kdo je to Olga Sehnalová? Stručný životopis

Olga Sehnalová je bývalá agronomka a fytotechnička, později zastupitelka a od roku 1996 také poslankyně Poslanecké sněmovny, kde zastupuje ČSSD. Je absolventkou agronomické fakulty VŠZ v Brně. Jako poslankyně působila dvě volební období, působila také jako členka zemědělského výboru sněmovny a jako místopředsedkyně výboru pro evropskou integraci. Byla zastupitelkou města Kroměříže a 4 roky i místostarostkou.
V politice se angažuje i její dcera Olga Sehnalová, která reprezentuje ČSSD jako poslankyně Evropského parlamentu.Kdo je to Olga Sehnalová? Životopis Olga Sehnalová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Olga Sehnalová

Národnost: česká
Datum narození: 18. února 1941

Líbí se stručný životopis s osobou Olga Sehnalová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Gynekomastie? Víte, co je to Outsourcing? Rozumíte pojmu Nikáb? Rozumíte pojmu Dvojzubák?

Klíčová slova: synonymum, Olga Sehnalová, odborný výraz, formulace, termín, slovo, vysvětlení, význam, původ slova, přesný výraz, etymologie, význam slova, definice, popis, kdo je Olga Sehnalová?, co je to Olga Sehnalová?

Pojem Olga Sehnalová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Olga Sehnalová v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Olga Sehnalová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Olga Sehnalová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Olga Sehnalová na Youtube

Hledat slovo Olga Sehnalová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Sehnalová například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Olga Sehnalová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Olga Sehnalová? Kdo to byl Olga Sehnalová? Kdy se narodil Olga Sehnalová? Olga Sehnalová je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Olga Sehnalová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Sehnalová i v jiné kategorii než je politici.