Kdo je to?
Kdo je Olga Sehnalová? Životopis Olga Sehnalová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Olga Sehnalová?

Kdo je Olga Sehnalová? Životopis, informace, biografie, politici

Olga Sehnalová je bývalá agronomka a fytotechnička, později zastupitelka a od roku 1996 také poslankyně Poslanecké sněmovny, kde zastupuje ČSSD. Je absolventkou agronomické fakulty VŠZ v Brně. Jako poslankyně působila dvě volební období, působila také jako členka zemědělského výboru sněmovny a jako místopředsedkyně výboru pro evropskou integraci. Byla zastupitelkou města Kroměříže a 4 roky i místostarostkou.
V politice se angažuje i její dcera Olga Sehnalová, která reprezentuje ČSSD jako poslankyně Evropského parlamentu.Kdo je Olga Sehnalová? Životopis Olga Sehnalová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní data o osobě Olga Sehnalová

Národnost: česká
Datum narození: 18. února 1941

Sdílejte tuto stránku s osobností Olga Sehnalová se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Řadový dům? Znáte pojem Audiokniha? Rozumíte pojmu Nezisková organizace? Vzpomenete si na definici slova Klášter?

Klíčová slova: politici, život, osobnost, datum narození, kdy se narodila Olga Sehnalová?, popis, Olga Sehnalová, politici, lexikon, vysvětlení, wiki, kdo je Olga Sehnalová?, zajímavosti, národnost, informace, životopis

Pojem Olga Sehnalová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Olga Sehnalová v následujících vyhledávačích

Najít heslo Olga Sehnalová na Google.cz

Zkusit najít Olga Sehnalová ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Olga Sehnalová na Google obrázcích

Najít termín Olga Sehnalová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Olga Sehnalová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Sehnalová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Olga Sehnalová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Olga Sehnalová? Kdy se narodila Olga Sehnalová? Olga Sehnalová patří do kategorie Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Olga Sehnalová řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Sehnalová i v jiné kategorii než je politici.