Kdo je to?
Kdo je Shakira? Životopis Shakira, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Shakira?

Kdo je Shakira? Životopis, informace, biografie, hudba

Shakira, celým jménem Shakira Isabel Mebarak Ripoll, je zpěvačka kolumbijské národnosti, textařka, skladatelka, producentka, modelka a choreografka.
Její první alba ve španělštině byla sice úspěšná, ale větší popularitu si získala písněmi v angličtině v albu Laundry Service s prodejem v počtu více než 20 milionů kusů. Dobře byla přijata také její další alba. Shakira působí i jako herečka a věnuje se charitativní práci.Kdo je Shakira? Životopis Shakira, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Shakira

Národnost: kolumbijská
Datum narození: 2. února 1977
Místo narození: Barranquilla

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Shakira? s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Rýže Basmati? Víte, co je to Mešita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Puchýrna? Rozumíte pojmu Akcie?

Klíčová slova: narození, Shakira, kde se narodila Shakira?, životopis, informace, vysvětlení, osobnosti, osobnost, život, kdo je Shakira?, místo narození, datum narození, hudba, Shakira, kdy se narodila Shakira?, národnost

Pojem Shakira je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Shakira ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Shakira ve Wikimedia Commons

Najít výraz Shakira ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Shakira ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Shakira na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Shakira například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Shakira?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Shakira? Kdy se narodila Shakira? Kde se narodila Shakira? Shakira patří do sekce Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Shakira dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Shakira i v jiné kategorii než je hudba.