Kdo je to?
Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Shakira?

Kdo je to Shakira? Stručný životopis

Shakira, celým jménem Shakira Isabel Mebarak Ripoll, je zpěvačka kolumbijské národnosti, textařka, skladatelka, producentka, modelka a choreografka.
Její první alba ve španělštině byla sice úspěšná, ale větší popularitu si získala písněmi v angličtině v albu Laundry Service s prodejem v počtu více než 20 milionů kusů. Dobře byla přijata také její další alba. Shakira působí i jako herečka a věnuje se charitativní práci.Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Shakira

Národnost: kolumbijská
Datum narození: 2. února 1977
Místo narození: Barranquilla

Sdílejte tuto stránku s osobností Shakira s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Slunovrat? Pamatujete si definici pojmu Doktrína? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tinktura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stalking?

Klíčová slova: heslo, pojem, hudba, formulace, co je to Shakira?, odborný výraz, kdo je Shakira?, co znamená, definice, etymologie, wiki, význam, informace, popis, termín, popis

Pojem Shakira je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Shakira ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Shakira ve Wikimedia Commons

Najít heslo Shakira ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Shakira ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Shakira například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Shakira? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Shakira? Kdo to byl Shakira? Kdy se narodil Shakira? Kde se narodil Shakira? Shakira je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Shakira dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Shakira i v jiné kategorii než je hudba.