Kdo je to?
Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Shakira?

Kdo je to Shakira? Stručný životopis

Shakira, celým jménem Shakira Isabel Mebarak Ripoll, je zpěvačka kolumbijské národnosti, textařka, skladatelka, producentka, modelka a choreografka.
Její první alba ve španělštině byla sice úspěšná, ale větší popularitu si získala písněmi v angličtině v albu Laundry Service s prodejem v počtu více než 20 milionů kusů. Dobře byla přijata také její další alba. Shakira působí i jako herečka a věnuje se charitativní práci.Kdo je to Shakira? Životopis Shakira, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Shakira

Národnost: kolumbijská
Datum narození: 2. února 1977
Místo narození: Barranquilla

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Shakira sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Slunovrat? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hematom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tinktura? Znáte termín Cottage?

Klíčová slova: formulace, definice, heslo, odborný výraz, synonymum, význam slova, kdo je Shakira?, slovo, popis, přesný význam, pojem, popis, význam pojmu, informace, Shakira, etymologie

Pojem Shakira je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Shakira v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Shakira ve Wikipedii

Vyhledat heslo Shakira ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Shakira ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Shakira například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Shakira?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Shakira? Kdo to byl Shakira? Kdy se narodil Shakira? Kde se narodil Shakira? Shakira patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Shakira dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Shakira i v jiné kategorii než je hudba.