Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Nemrtvý?

Jaký je význam slova Nemrtvý? Co to znamená?

Nemrtvý je pojmenování pro oživeného mrtvého tvora, tedy toho, kdo zemřel a po smrti se nějakým způsobem vrací mezi živé. Nemrtvý se často vyskytuje v pověstech a legendách a existuje více druhů těchto bytostí. Může se jednat o duchy nebo oživlá těla. Ta mohou být z masa nebo z kostí.
Nemrtví vzbuzují strach, a proto se s nimi lze setkat v hororové literatuře nebo filmech či počítačových hrách, Nejznámější nemrtví jsou například mumie, zombie, kostlivci a podobně.Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Nemrtvý? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Facelift? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slovo příbuzné? Víte co je Homocystein? Znáte termín Histologie?

Klíčová slova: informace, pojem, nadpřirozené, význam pojmu, etymologie, wiki, původ slova, popis, vysvětlení, heslo, Nemrtvý, definice, formulace, co znamená, synonymum, co je to Nemrtvý?

Pojem Nemrtvý je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Nemrtvý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Nemrtvý na Google.cz

Hledat termín Nemrtvý ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Nemrtvý ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemrtvý například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Nemrtvý, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nemrtvý? Kdo to byl Nemrtvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrtvý? Definice pojmu Nemrtvý se nachází v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Nemrtvý i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.