Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Nemrtvý?

Jaký je význam slova Nemrtvý? Co to znamená?

Nemrtvý je pojmenování pro oživeného mrtvého tvora, tedy toho, kdo zemřel a po smrti se nějakým způsobem vrací mezi živé. Nemrtvý se často vyskytuje v pověstech a legendách a existuje více druhů těchto bytostí. Může se jednat o duchy nebo oživlá těla. Ta mohou být z masa nebo z kostí.
Nemrtví vzbuzují strach, a proto se s nimi lze setkat v hororové literatuře nebo filmech či počítačových hrách, Nejznámější nemrtví jsou například mumie, zombie, kostlivci a podobně.Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Nemrtvý) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Čep? Znáte definici termínu Mykóza? Víte co je Slunovrat? Pamatujete si definici pojmu Benchmark?

Klíčová slova: termín, definice, kdo je Nemrtvý?, přesný význam, formulace, Nemrtvý, informace, slovo, pojem, původ slova, wiki, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, kdo to je, etymologie

Pojem Nemrtvý je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Nemrtvý zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Nemrtvý na Youtube

Hledat pojem Nemrtvý ve Wikipedii

Hledat výraz Nemrtvý ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Nemrtvý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemrtvý například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Nemrtvý, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nemrtvý? Kdo to byl Nemrtvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrtvý? Definice pojmu Nemrtvý je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.