Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Nemrtvý?

Jaký je význam slova Nemrtvý? Co to znamená?

Nemrtvý je pojmenování pro oživeného mrtvého tvora, tedy toho, kdo zemřel a po smrti se nějakým způsobem vrací mezi živé. Nemrtvý se často vyskytuje v pověstech a legendách a existuje více druhů těchto bytostí. Může se jednat o duchy nebo oživlá těla. Ta mohou být z masa nebo z kostí.
Nemrtví vzbuzují strach, a proto se s nimi lze setkat v hororové literatuře nebo filmech či počítačových hrách, Nejznámější nemrtví jsou například mumie, zombie, kostlivci a podobně.Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nemrtvý sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Viber? Rozumíte pojmu Status quo? Víte co je Osteoporóza? Znáte pojem Insolvence?

Klíčová slova: lexikon, wiki, etymologie, co znamená, definice, kdo je Nemrtvý?, co je to Nemrtvý?, význam pojmu, původ slova, význam slova, odborný výraz, pojem, Nemrtvý, formulace, heslo, popis

Pojem Nemrtvý je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Nemrtvý ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Nemrtvý ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Nemrtvý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Nemrtvý na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemrtvý například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Nemrtvý? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nemrtvý? Kdo to byl Nemrtvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrtvý? Definice pojmu Nemrtvý se nachází v kategorii nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.