Kdo je to?
Kdo je to Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Nemrtvý

Jaký je význam slova Nemrtvý? Co to znamená?

Nemrtvý je pojmenování pro oživeného mrtvého tvora, tedy toho, kdo zemřel a po smrti se nějakým způsobem vrací mezi živé. Nemrtvý se často vyskytuje v pověstech a legendách a existuje více druhů těchto bytostí. Může se jednat o duchy nebo oživlá těla. Ta mohou být z masa nebo z kostí.
Nemrtví vzbuzují strach, a proto se s nimi lze setkat v hororové literatuře nebo filmech či počítačových hrách, Nejznámější nemrtví jsou například mumie, zombie, kostlivci a podobně.Kdo je to Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Text můžete velmi jednoduše sdílet s ostatnímiprostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Protein? Víte, co je to Fez? Víte co je Antiteze? Rozumíte pojmu Textový editor?

Klíčová slova: nadpřirozené, informace, termín, význam, lexikon, formulace, přesný výraz, slovo, vysvětlení, pojem, přesný výraz, popis, heslo, definice, původ slova, synonymum

Pojem Nemrtvý je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Nemrtvý ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Nemrtvý na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Nemrtvý ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Nemrtvý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Nemrtvý ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemrtvý například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Nemrtvý? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Nemrtvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrtvý? Definice pojmu Nemrtvý se nachází v sekci Nadpřirozené

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Nemrtvý i v jiné části webu než je kategorie nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.