Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Nemrtvý?

Jaký je význam slova Nemrtvý? Co to znamená?

Nemrtvý je pojmenování pro oživeného mrtvého tvora, tedy toho, kdo zemřel a po smrti se nějakým způsobem vrací mezi živé. Nemrtvý se často vyskytuje v pověstech a legendách a existuje více druhů těchto bytostí. Může se jednat o duchy nebo oživlá těla. Ta mohou být z masa nebo z kostí.
Nemrtví vzbuzují strach, a proto se s nimi lze setkat v hororové literatuře nebo filmech či počítačových hrách, Nejznámější nemrtví jsou například mumie, zombie, kostlivci a podobně.Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Nemrtvý s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Viber? Vzpomněli byste si co znamená slovo Drama? Víte co je Osteoporóza? Víte co je Webinář?

Klíčová slova: wiki, etymologie, lexikon, popis, přesný výraz, původ slova, synonymum, Nemrtvý, heslo, informace, definice, význam, popis, pojem, vysvětlení, kdo je Nemrtvý?

Pojem Nemrtvý je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Nemrtvý ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Nemrtvý na Google.cz

Hledat termín Nemrtvý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Nemrtvý ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemrtvý například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nemrtvý

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nemrtvý? Kdo to byl Nemrtvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrtvý? Definice pojmu Nemrtvý je v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Nemrtvý i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.