Kdo je to?
Kdo je to Robert Plaga? Životopis Robert Plaga, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Plaga?

Kdo je to Robert Plaga? Stručný životopis

Robert Plaga je pedagog a politik. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity a oboru hospodářská politika a správa. Po studiu pracoval jako lektor, konzultant a poradce. Od roku 2002 působil jako vysokoškolský pedagog na Mendelově univerzitě. V roce 2011 se stal ředitelem sekce řízení operačních programů na ministerstvu školství, funkci však velmi rychle opustil a vrátil se na Mendelovu univerzitu jako ředitel centra pro transfer technologií. V roce 2015 se vrátil na ministerstvo školství jako náměstek ministra a od roku 2017 je ministrem školství. Kromě této funkce byl také zastupitelem Jihomoravského kraje a města Brna.
Robert Plaga je od roku 2011 členem hnutí ANO 2011.Kdo je to Robert Plaga? Životopis Robert Plaga, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Robert Plaga

Národnost: česká
Datum narození: 21. července 1978
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Robert Plaga s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Dystonie? Víte co je Krendle? Znáte definici termínu Koliformní bakterie? Vzpomněli byste si co označuje výraz ASAP?

Klíčová slova: původ slova, pojem, vysvětlení, popis, Robert Plaga, politici, přesný výraz, význam, informace, termín, co je to Robert Plaga?, kdo je Robert Plaga?, význam slova, formulace, význam pojmu, lexikon

Pojem Robert Plaga je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Robert Plaga v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Robert Plaga ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Robert Plaga ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Robert Plaga ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Plaga například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Robert Plaga?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Robert Plaga? Kdo to byl Robert Plaga? Kdy se narodil Robert Plaga? Kde se narodil Robert Plaga? Robert Plaga patří do sekce politici. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Robert Plaga třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Plaga i v jiné kategorii než je politici.