Kdo je to?
Kdo je to Robert Plaga? Životopis Robert Plaga, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Plaga?

Kdo je to Robert Plaga? Stručný životopis

Robert Plaga je pedagog a politik. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity a oboru hospodářská politika a správa. Po studiu pracoval jako lektor, konzultant a poradce. Od roku 2002 působil jako vysokoškolský pedagog na Mendelově univerzitě. V roce 2011 se stal ředitelem sekce řízení operačních programů na ministerstvu školství, funkci však velmi rychle opustil a vrátil se na Mendelovu univerzitu jako ředitel centra pro transfer technologií. V roce 2015 se vrátil na ministerstvo školství jako náměstek ministra a od roku 2017 je ministrem školství. Kromě této funkce byl také zastupitelem Jihomoravského kraje a města Brna.
Robert Plaga je od roku 2011 členem hnutí ANO 2011.Kdo je to Robert Plaga? Životopis Robert Plaga, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Robert Plaga

Národnost: česká
Datum narození: 21. července 1978
Místo narození: Brno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Robert Plaga? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Rašelina? Pamatujete si definici pojmu Multitasking? Znáte definici termínu Haarp? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hardware?

Klíčová slova: politici, význam, Robert Plaga, synonymum, lexikon, přesný výraz, co je to Robert Plaga?, kdo je Robert Plaga?, termín, popis, informace, původ slova, wiki, význam slova, slovo, kdo to je

Pojem Robert Plaga je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Robert Plaga ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Robert Plaga na Youtube

Hledat slovo Robert Plaga ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Robert Plaga ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Plaga například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Robert Plaga?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Plaga? Kdo to byl Robert Plaga? Kdy se narodil Robert Plaga? Kde se narodil Robert Plaga? Robert Plaga je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Plaga například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Plaga i v jiné kategorii než je politici.