Kdo je to?
Kdo je to Robert Plaga? Životopis Robert Plaga, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Plaga?

Kdo je to Robert Plaga? Stručný životopis

Robert Plaga je pedagog a politik. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity a oboru hospodářská politika a správa. Po studiu pracoval jako lektor, konzultant a poradce. Od roku 2002 působil jako vysokoškolský pedagog na Mendelově univerzitě. V roce 2011 se stal ředitelem sekce řízení operačních programů na ministerstvu školství, funkci však velmi rychle opustil a vrátil se na Mendelovu univerzitu jako ředitel centra pro transfer technologií. V roce 2015 se vrátil na ministerstvo školství jako náměstek ministra a od roku 2017 je ministrem školství. Kromě této funkce byl také zastupitelem Jihomoravského kraje a města Brna.
Robert Plaga je od roku 2011 členem hnutí ANO 2011.Kdo je to Robert Plaga? Životopis Robert Plaga, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Robert Plaga

Národnost: česká
Datum narození: 21. července 1978
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Robert Plaga s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Miserere? Vzpomněli byste si co znamená slovo Login? Znáte definici termínu Francouzské okno? Víte co je Prognóza?

Klíčová slova: synonymum, popis, popis, lexikon, původ slova, vysvětlení, význam, přesný význam, etymologie, význam slova, politici, co je to Robert Plaga?, definice, Robert Plaga, termín, kdo to je

Pojem Robert Plaga je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Robert Plaga doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Robert Plaga ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Robert Plaga na Google.cz

Zkusit najít Robert Plaga ve Wikislovníku

Hledat frázi Robert Plaga ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Plaga například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Robert Plaga?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Robert Plaga? Kdo to byl Robert Plaga? Kdy se narodil Robert Plaga? Kde se narodil Robert Plaga? Robert Plaga patří do sekce politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Robert Plaga řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Plaga i v jiné kategorii než je politici.