Kdo je to?
Kdo je Robert Plaga? Životopis Robert Plaga, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Robert Plaga

Kdo je Robert Plaga? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Robert Plaga je pedagog a politik. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity a oboru hospodářská politika a správa. Po studiu pracoval jako lektor, konzultant a poradce. Od roku 2002 působil jako vysokoškolský pedagog na Mendelově univerzitě. V roce 2011 se stal ředitelem sekce řízení operačních programů na ministerstvu školství, funkci však velmi rychle opustil a vrátil se na Mendelovu univerzitu jako ředitel centra pro transfer technologií. V roce 2015 se vrátil na ministerstvo školství jako náměstek ministra a od roku 2017 je ministrem školství. Kromě této funkce byl také zastupitelem Jihomoravského kraje a města Brna.
Robert Plaga je od roku 2011 členem hnutí ANO 2011.Kdo je Robert Plaga? Životopis Robert Plaga, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Robert Plaga

Národnost: česká
Datum narození: 21. července 1978
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Robert Plaga s ostatními na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Agroturistika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rukojeť? Znáte definici termínu Jantar? Znáte termín Promile?

Klíčová slova: kde se narodil Robert Plaga?, politici, kdo je Robert Plaga?, popis, politici, Robert Plaga, místo narození, kdy se narodil Robert Plaga?, vysvětlení, zajímavosti, lexikon, osobnosti, wikipedie, informace, narození, datum narození

Pojem Robert Plaga je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Robert Plaga zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Robert Plaga ve Wikipedii

Vyhledat heslo Robert Plaga ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Robert Plaga ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Robert Plaga ve Wikislovníku

Hledat termín Robert Plaga ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Plaga například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Plaga

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Plaga? Kdy se narodil Robert Plaga? Kde se narodil Robert Plaga? Robert Plaga je v sekci Politici

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Robert Plaga dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Plaga i v jiné kategorii než je politici.