Kdo je to?
Kdo je Ivana Zemanová? Životopis Ivana Zemanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Kdo je Ivana Zemanová?

Kdo je Ivana Zemanová? Životopis, informace, biografie, politika

Ivana Zemanová je česká první dáma, manželka prezidentka České republiky Miloše Zemana.
Studia romanistiky na Masarykově univerzitě nedokončila. Nastoupila do Prognostického ústavu jako asistentka a zde se seznámila s Milošem Zemanem, za kterého se později provdala.
Miloš Zeman se stal v roce 1998 premiérem, Ivana Zemanová po tuto dobu nebyla příliš veřejně aktivní. Později manželé začali žít odděleně. Avšak poté, co Zeman vyhrál přímou volbu prezidenta, prezentovali se opět jako manželský pár.
Miloš Zeman se ujal prezidentského úřadu v roce 2013 a Zemanová přijala formální roli první dámy. Po celé dva prezidentovy mandáty se však na veřejnosti příliš neobjevovala a do reprezentativních, mediálních a dalších činností se příliš nezapojovala.
Spolu se Zemanem má dceru Kateřinu, která se veřejně známou stala v období Zemanovy první volební kampaně, kdy aktivně vystupovala na jeho podporu.Kdo je Ivana Zemanová? Životopis Ivana Zemanová, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Základní údaje o osobě Ivana Zemanová

Národnost: česká
Datum narození: 29. dubna 1965
Místo narození: Nové Město na Moravě

Zaujala vás biografie osobnosti Ivana Zemanová? Potom se podělte s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Alexie? Rozumíte pojmu Droga? Znáte termín Zastavěná plocha? Znáte pojem Palmeta?

Klíčová slova: biografie, informace, wiki, kde se narodila Ivana Zemanová?, místo narození, život, politika, životopis, narození, národnost, lexikon, osobnosti, osobnost, kdy se narodila Ivana Zemanová?, zajímavosti, Ivana Zemanová

Pojem Ivana Zemanová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ivana Zemanová zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Ivana Zemanová ve Wikipedii

Najít heslo Ivana Zemanová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Ivana Zemanová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivana Zemanová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ivana Zemanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Zemanová například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivana Zemanová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ivana Zemanová? Kdy se narodila Ivana Zemanová? Kde se narodila Ivana Zemanová? Ivana Zemanová patří do sekce Politika

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ivana Zemanová dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Zemanová i v jiné kategorii než je politika.