Kdo je to?
Kdo je to Honorární konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Honorární konzul? Lidé, politika

Kdo je to Honorární konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Honorární konzul?

Honorární konzul je čestná diplomatická funkce. Osoba zastávající tuto funkci pracuje ve prospěch státu, který zastupuje, a to dobrovolně a bez nároku na honorář.
Honorárním konzulem se obvykle stává člověk, který se v podmínkách dané země dobře vyzná, orientuje se ve zdejší administrativě i hospodářských a politických otázkách, takže může svou činností prospět státu, který jej konzulem jmenoval. Obvykle pracuje v souladu s běžným diplomatickým zastoupením v dané zemi, ať už je to velvyslanectví nebo generální konzulát.
Česká republika má ve světě kolem 170 honorárních konzulů.Kdo je to Honorární konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Honorární konzul? Lidé, politika

Tento text (Honorární konzul) můžete sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Rašeliniště? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolonoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vila? Víte co je Lyceum?

Klíčová slova: přesný výraz, Honorární konzul, synonymum, lexikon, slovo, význam, heslo, původ slova, wikipedie, etymologie, Honorární konzul, vysvětlení, wiki, termín, politika, formulace

Pojem Honorární konzul je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Honorární konzul ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Honorární konzul ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Honorární konzul ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Honorární konzul ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Honorární konzul ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Honorární konzul například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Honorární konzul, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Honorární konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Honorární konzul? Definice pojmu Honorární konzul patří do sekce Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.