Kdo je to?
Kdo je to Honorární konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Honorární konzul? Lidé, politika

Kdo je to Honorární konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Honorární konzul?

Honorární konzul je čestná diplomatická funkce. Osoba zastávající tuto funkci pracuje ve prospěch státu, který zastupuje, a to dobrovolně a bez nároku na honorář.
Honorárním konzulem se obvykle stává člověk, který se v podmínkách dané země dobře vyzná, orientuje se ve zdejší administrativě i hospodářských a politických otázkách, takže může svou činností prospět státu, který jej konzulem jmenoval. Obvykle pracuje v souladu s běžným diplomatickým zastoupením v dané zemi, ať už je to velvyslanectví nebo generální konzulát.
Česká republika má ve světě kolem 170 honorárních konzulů.Kdo je to Honorární konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Honorární konzul? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Honorární konzul s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Tůň? Víte, co je to Fejt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mulčovač? Rozumíte pojmu Pálení čarodejnic?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, Honorární konzul, formulace, význam, Honorární konzul, termín, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, definice, přesný výraz, informace, původ slova, synonymum, přesný význam

Pojem Honorární konzul je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Honorární konzul ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Honorární konzul ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Honorární konzul ve Wikimedia Commons

Najít termín Honorární konzul ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Honorární konzul například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Honorární konzul, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Honorární konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Honorární konzul? Definice pojmu Honorární konzul je v kategorii Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.