Kdo je to?
Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Barack Obama?

Kdo je to Barack Obama? Stručný životopis

Barack Obama (celým jménem Barack Hussein Obama) byl 44. prezident Spojených států. Prezidentem byl poprvé zvolen v roce 2008, podruhé v roce 2012. Stal se prvním Afroameričanem v prezidentském úřadě. Kandidoval za Demokratickou stranu. Před tím, než byl zvolen prezidentem, působil jako senátor ve státě Illinois. V říjnu 2009 obdržel Nobelovu cenu za mír.Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Barack Obama

Národnost: americká (Spojené státy)
Datum narození: 4.8.1961
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barack Obama s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo PF? Znáte termín Mastektomie? Víte, co je to Rychlosůl? Víte, co je to Přímá demokracie?

Klíčová slova: co znamená, formulace, význam, kdo to je, lexikon, termín, popis, informace, co je to Barack Obama?, wiki, slovo, heslo, přesný význam, synonymum, význam pojmu, pojem

Pojem Barack Obama je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Barack Obama na Youtube

Hledat pojem Barack Obama ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Barack Obama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Barack Obama ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Barack Obama například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barack Obama

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Barack Obama? Kdo to byl Barack Obama? Kdy se narodil Barack Obama? Kde se narodil Barack Obama? Barack Obama se nachází v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Barack Obama dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barack Obama i v jiné kategorii než je politici.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?