Kdo je to?
Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Barack Obama?

Kdo je to Barack Obama? Stručný životopis

Barack Obama (celým jménem Barack Hussein Obama) byl 44. prezident Spojených států. Prezidentem byl poprvé zvolen v roce 2008, podruhé v roce 2012. Stal se prvním Afroameričanem v prezidentském úřadě. Kandidoval za Demokratickou stranu. Před tím, než byl zvolen prezidentem, působil jako senátor ve státě Illinois. V říjnu 2009 obdržel Nobelovu cenu za mír.Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Barack Obama

Národnost: americká (Spojené státy)
Datum narození: 4.8.1961
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Barack Obama sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo PF? Znáte pojem Amen? Víte, co je to Rychlosůl? Vzpomenete si na definici slova Bonita?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, pojem, formulace, co znamená, význam slova, přesný význam, kdo je Barack Obama?, původ slova, význam pojmu, heslo, Barack Obama, odborný výraz, popis, synonymum, co je to Barack Obama?

Pojem Barack Obama je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Barack Obama v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Barack Obama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Barack Obama na Youtube

Zkusit najít slovo Barack Obama ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Barack Obama ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barack Obama například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Barack Obama?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Barack Obama? Kdo to byl Barack Obama? Kdy se narodil Barack Obama? Kde se narodil Barack Obama? Barack Obama patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Barack Obama kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barack Obama i v jiné kategorii než je politici.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?