Kdo je to?
Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Barack Obama?

Kdo je to Barack Obama? Stručný životopis

Barack Obama (celým jménem Barack Hussein Obama) byl 44. prezident Spojených států. Prezidentem byl poprvé zvolen v roce 2008, podruhé v roce 2012. Stal se prvním Afroameričanem v prezidentském úřadě. Kandidoval za Demokratickou stranu. Před tím, než byl zvolen prezidentem, působil jako senátor ve státě Illinois. V říjnu 2009 obdržel Nobelovu cenu za mír.Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Barack Obama

Národnost: americká (Spojené státy)
Datum narození: 4.8.1961
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Barack Obama? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo PF? Pamatujete si definici pojmu Virus Zika? Víte, co je to Rychlosůl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Náhlá smrt?

Klíčová slova: co je to Barack Obama?, formulace, etymologie, popis, slovo, lexikon, politici, informace, význam, přesný výraz, co znamená, pojem, kdo to je, odborný výraz, termín, wiki

Pojem Barack Obama je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Barack Obama

Najít pojem Barack Obama ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Barack Obama ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barack Obama ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Barack Obama na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Barack Obama například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Barack Obama? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Barack Obama? Kdo to byl Barack Obama? Kdy se narodil Barack Obama? Kde se narodil Barack Obama? Barack Obama je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Barack Obama kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barack Obama i v jiné kategorii než je politici.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?