Kdo je to?
Kdo je to Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Robejšek?

Kdo je to Petr Robejšek? Stručný životopis

Petr Robejšek je jméno mnohostranně zaměřené známé osobnosti – politologa, publicisty, ekonoma a komentátora, který v současné době žije v Německu. Do povědomí široké veřejnosti se dostal pro své ostré kritiky politiky i představitelů Evropské unie, v roce 2016 je jedním z hlavních vůdců politické strany Realistů. Studoval jak v Čechách, tak v Německu – na KU sociální psychologii a sociologii, po emigraci v Hamburku národní hospodářství a politické vědy. Zde pak působil jako vědecký pracovník v Mezinárodním institutu pro politiku a hospodářství, kde se později stal ředitelem. V roce 2007 se stal nezávislým poradcem pro strategické otázky a pracoval jako konzultant pro mnohé známé firmy.
Petr Robejšek pracoval také pro české ministerstvo zahraničí, je autorem studie Výzvy a úkoly české ekonomické diplomacie a spolupracoval s CEVRO Institutem. Prezident Miloš Zeman ocenil jeho práci v oblasti vzdělávání Medailí Za zásluhy I. stupně.Kdo je to Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Petr Robejšek

Národnost: česká
Datum narození: 10. prosince 1948
Místo narození: Zlín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petr Robejšek sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dokovací stanice? Víte co je Neuróza? Znáte pojem Canisterapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rabat?

Klíčová slova: co je to Petr Robejšek?, pojem, význam, slovo, přesný výraz, synonymum, popis, heslo, formulace, původ slova, kdo je Petr Robejšek?, termín, význam pojmu, Petr Robejšek, popis, vysvětlení

Pojem Petr Robejšek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Petr Robejšek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Petr Robejšek ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Petr Robejšek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Petr Robejšek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Robejšek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Petr Robejšek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Robejšek? Kdo to byl Petr Robejšek? Kdy se narodil Petr Robejšek? Kde se narodil Petr Robejšek? Petr Robejšek se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Robejšek třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Robejšek i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.