Kdo je to?
Kdo je to Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Robejšek?

Kdo je to Petr Robejšek? Stručný životopis

Petr Robejšek je jméno mnohostranně zaměřené známé osobnosti – politologa, publicisty, ekonoma a komentátora, který v současné době žije v Německu. Do povědomí široké veřejnosti se dostal pro své ostré kritiky politiky i představitelů Evropské unie, v roce 2016 je jedním z hlavních vůdců politické strany Realistů. Studoval jak v Čechách, tak v Německu – na KU sociální psychologii a sociologii, po emigraci v Hamburku národní hospodářství a politické vědy. Zde pak působil jako vědecký pracovník v Mezinárodním institutu pro politiku a hospodářství, kde se později stal ředitelem. V roce 2007 se stal nezávislým poradcem pro strategické otázky a pracoval jako konzultant pro mnohé známé firmy.
Petr Robejšek pracoval také pro české ministerstvo zahraničí, je autorem studie Výzvy a úkoly české ekonomické diplomacie a spolupracoval s CEVRO Institutem. Prezident Miloš Zeman ocenil jeho práci v oblasti vzdělávání Medailí Za zásluhy I. stupně.Kdo je to Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Petr Robejšek

Národnost: česká
Datum narození: 10. prosince 1948
Místo narození: Zlín

Sdílejte tuto stránku s osobností Petr Robejšek s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dokovací stanice? Vzpomněli byste si na význam slova Logická indukce? Znáte pojem Canisterapie? Znáte definici termínu Textový editor?

Klíčová slova: kdo to je, informace, etymologie, význam pojmu, pojem, lexikon, politici, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, Petr Robejšek, význam, odborný výraz, co znamená, kdo je Petr Robejšek?, popis

Pojem Petr Robejšek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Petr Robejšek ve Wikislovníku

Hledat pojem Petr Robejšek na Google.cz

Hledat slovo Petr Robejšek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Robejšek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Robejšek například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Petr Robejšek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petr Robejšek? Kdo to byl Petr Robejšek? Kdy se narodil Petr Robejšek? Kde se narodil Petr Robejšek? Petr Robejšek je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Petr Robejšek řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Robejšek i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.