Kdo je to?
Kdo je Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Petr Robejšek

Kdo je Petr Robejšek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Petr Robejšek je jméno mnohostranně zaměřené známé osobnosti – politologa, publicisty, ekonoma a komentátora, který v současné době žije v Německu. Do povědomí široké veřejnosti se dostal pro své ostré kritiky politiky i představitelů Evropské unie, v roce 2016 je jedním z hlavních vůdců politické strany Realistů. Studoval jak v Čechách, tak v Německu – na KU sociální psychologii a sociologii, po emigraci v Hamburku národní hospodářství a politické vědy. Zde pak působil jako vědecký pracovník v Mezinárodním institutu pro politiku a hospodářství, kde se později stal ředitelem. V roce 2007 se stal nezávislým poradcem pro strategické otázky a pracoval jako konzultant pro mnohé známé firmy.
Petr Robejšek pracoval také pro české ministerstvo zahraničí, je autorem studie Výzvy a úkoly české ekonomické diplomacie a spolupracoval s CEVRO Institutem. Prezident Miloš Zeman ocenil jeho práci v oblasti vzdělávání Medailí Za zásluhy I. stupně.Kdo je Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Petr Robejšek

Národnost: česká
Datum narození: 10. prosince 1948
Místo narození: Zlín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petr Robejšek sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Last minute? Pamatujete si definici pojmu Gamepad? Znáte pojem Sarkazmus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nihilismus?

Klíčová slova: Petr Robejšek, informace, zajímavosti, místo narození, národnost, vysvětlení, kdy se narodil Petr Robejšek?, wikipedie, osobnost, politici, kdo je Petr Robejšek?, osobnosti, politici, datum narození, život, wiki

Pojem Petr Robejšek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Robejšek ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Petr Robejšek ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Petr Robejšek na Youtube

Vyhledat termín Petr Robejšek ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Petr Robejšek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Robejšek například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Petr Robejšek?

Právě jste zjistili Kdo je to Petr Robejšek? Kdy se narodil Petr Robejšek? Kde se narodil Petr Robejšek? Petr Robejšek je v sekci Politici

Kategorie politici, šedovlasá politička, petr Robejšek, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Petr Robejšek třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Robejšek i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.