Kdo je to?
Kdo je to Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Robejšek?

Kdo je to Petr Robejšek? Stručný životopis

Petr Robejšek je jméno mnohostranně zaměřené známé osobnosti – politologa, publicisty, ekonoma a komentátora, který v současné době žije v Německu. Do povědomí široké veřejnosti se dostal pro své ostré kritiky politiky i představitelů Evropské unie, v roce 2016 je jedním z hlavních vůdců politické strany Realistů. Studoval jak v Čechách, tak v Německu – na KU sociální psychologii a sociologii, po emigraci v Hamburku národní hospodářství a politické vědy. Zde pak působil jako vědecký pracovník v Mezinárodním institutu pro politiku a hospodářství, kde se později stal ředitelem. V roce 2007 se stal nezávislým poradcem pro strategické otázky a pracoval jako konzultant pro mnohé známé firmy.
Petr Robejšek pracoval také pro české ministerstvo zahraničí, je autorem studie Výzvy a úkoly české ekonomické diplomacie a spolupracoval s CEVRO Institutem. Prezident Miloš Zeman ocenil jeho práci v oblasti vzdělávání Medailí Za zásluhy I. stupně.Kdo je to Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Petr Robejšek

Národnost: česká
Datum narození: 10. prosince 1948
Místo narození: Zlín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Robejšek s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Xantan E 415? Vzpomněli byste si na význam slova Kýč? Znáte pojem Kepr? Znáte definici termínu Konvertoplán?

Klíčová slova: popis, kdo je Petr Robejšek?, politici, termín, co je to Petr Robejšek?, význam pojmu, popis, synonymum, vysvětlení, kdo to je, Petr Robejšek, etymologie, heslo, informace, definice, přesný výraz

Pojem Petr Robejšek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Petr Robejšek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Petr Robejšek na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Robejšek ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Petr Robejšek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Robejšek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Petr Robejšek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petr Robejšek? Kdo to byl Petr Robejšek? Kdy se narodil Petr Robejšek? Kde se narodil Petr Robejšek? Petr Robejšek patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Robejšek dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Robejšek i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.