Kdo je to?
Kdo je to Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Robejšek?

Kdo je to Petr Robejšek? Stručný životopis

Petr Robejšek je jméno mnohostranně zaměřené známé osobnosti – politologa, publicisty, ekonoma a komentátora, který v současné době žije v Německu. Do povědomí široké veřejnosti se dostal pro své ostré kritiky politiky i představitelů Evropské unie, v roce 2016 je jedním z hlavních vůdců politické strany Realistů. Studoval jak v Čechách, tak v Německu – na KU sociální psychologii a sociologii, po emigraci v Hamburku národní hospodářství a politické vědy. Zde pak působil jako vědecký pracovník v Mezinárodním institutu pro politiku a hospodářství, kde se později stal ředitelem. V roce 2007 se stal nezávislým poradcem pro strategické otázky a pracoval jako konzultant pro mnohé známé firmy.
Petr Robejšek pracoval také pro české ministerstvo zahraničí, je autorem studie Výzvy a úkoly české ekonomické diplomacie a spolupracoval s CEVRO Institutem. Prezident Miloš Zeman ocenil jeho práci v oblasti vzdělávání Medailí Za zásluhy I. stupně.Kdo je to Petr Robejšek? Životopis Petr Robejšek, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Petr Robejšek

Národnost: česká
Datum narození: 10. prosince 1948
Místo narození: Zlín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Robejšek? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Xantan E 415? Znáte termín Bageta? Znáte pojem Kepr? Víte, co je to Derniéra?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, Petr Robejšek, wiki, význam slova, termín, kdo je Petr Robejšek?, politici, co znamená, původ slova, definice, popis, synonymum, přesný výraz, formulace, význam pojmu

Pojem Petr Robejšek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Petr Robejšek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Petr Robejšek ve Wikislovníku

Hledat pojem Petr Robejšek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Petr Robejšek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Robejšek například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Robejšek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petr Robejšek? Kdo to byl Petr Robejšek? Kdy se narodil Petr Robejšek? Kde se narodil Petr Robejšek? Petr Robejšek je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Petr Robejšek řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Robejšek i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.