Kdo je to?
Kdo je to, byl Popleta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Popleta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Popleta?

Co znamená a jaký je význam slova Popleta?

Popleta je osoba zmatená, která se příliš neorientuje v záležitostech běžného života. Snaží se dělat vše správně, ale většinou se mu to nepodaří.
Když na něčem pracuje, určitě se splete a výsledek nebude odpovídat, tomu, čeho chtěl popleta dosáhnout. Často jedná unáhleně, své činy příliš nepromýšlí, špatně si pamatuje a velmi často se mýlí.Kdo je to, byl Popleta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Popleta? Lidé, vlastnosti

Tento text (Popleta) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Dělitel? Vzpomněli byste si na význam slova Homocystein? Znáte definici termínu Diak? Znáte definici termínu ITunes?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, lexikon, odborný výraz, vlastnosti, informace, význam slova, význam, formulace, termín, pojem, přesný výraz, přesný význam, definice, původ slova, popis

Pojem Popleta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Popleta ve Wikislovníku

Hledat frázi Popleta ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Popleta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Popleta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Popleta například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Popleta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Popleta? Kdo to byl Popleta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Popleta? Definice pojmu Popleta je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Popleta i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.