Kdo je to?
Kdo je to, byl Popleta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Popleta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Popleta?

Co znamená a jaký je význam slova Popleta?

Popleta je osoba zmatená, která se příliš neorientuje v záležitostech běžného života. Snaží se dělat vše správně, ale většinou se mu to nepodaří.
Když na něčem pracuje, určitě se splete a výsledek nebude odpovídat, tomu, čeho chtěl popleta dosáhnout. Často jedná unáhleně, své činy příliš nepromýšlí, špatně si pamatuje a velmi často se mýlí.Kdo je to, byl Popleta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Popleta? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Popleta sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Prasečí chřipka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Právní norma? Znáte definici termínu Skydrive? Víte co je Šejkr?

Klíčová slova: pojem, co je to Popleta?, vlastnosti, význam slova, odborný výraz, etymologie, popis, Popleta, popis, význam, definice, formulace, synonymum, termín, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Popleta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Popleta ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Popleta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Popleta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Popleta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Popleta například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Popleta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Popleta? Kdo to byl Popleta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Popleta? Definice pojmu Popleta se nachází v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.