Kdo je to?
Kdo je to Popleta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Popleta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Popleta?

Co znamená a jaký je význam slova Popleta?

Popleta je osoba zmatená, která se příliš neorientuje v záležitostech běžného života. Snaží se dělat vše správně, ale většinou se mu to nepodaří.
Když na něčem pracuje, určitě se splete a výsledek nebude odpovídat, tomu, čeho chtěl popleta dosáhnout. Často jedná unáhleně, své činy příliš nepromýšlí, špatně si pamatuje a velmi často se mýlí.Kdo je to Popleta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Popleta? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Popleta? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Prasečí chřipka? Vzpomenete si na definici slova Chipset? Znáte definici termínu Karikatura? Vzpomněli byste si na význam slova Sieg Heil?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, popis, význam, vysvětlení, wiki, Popleta, definice, význam slova, wikipedie, etymologie, lexikon, slovo, termín, vlastnosti, co znamená

Pojem Popleta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Popleta ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Popleta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Popleta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Popleta ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Popleta ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Popleta například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Popleta

Nyní již víte Kdo je to Popleta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Popleta? Definice pojmu Popleta je v kategorii Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Popleta i v jiné kategorii než v vlastnosti.