Kdo je to?
Kdo je to Popleta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Popleta? Lidé, vlastnosti

Popleta

Co znamená a jaký je význam slova Popleta?

Popleta je osoba zmatená, která se příliš neorientuje v záležitostech běžného života. Snaží se dělat vše správně, ale většinou se mu to nepodaří.
Když na něčem pracuje, určitě se splete a výsledek nebude odpovídat, tomu, čeho chtěl popleta dosáhnout. Často jedná unáhleně, své činy příliš nepromýšlí, špatně si pamatuje a velmi často se mýlí.Kdo je to Popleta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Popleta? Lidé, vlastnosti

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Abrupce? Víte co je Životospráva? Znáte definici termínu Agroturistika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spořicí účet?

Klíčová slova: popis, wikipedie, etymologie, heslo, definice, termín, synonymum, přesný význam, slovo, pojem, wiki, vysvětlení, lexikon, původ slova, význam, vlastnosti

Pojem Popleta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Popleta v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Popleta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Popleta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Popleta ve Wikipedii

Vyhledat pojem Popleta na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Popleta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Popleta například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Popleta, definice, vysvětlení pojmu

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Popleta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Popleta? Definice pojmu Popleta patří do kategorie Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, ošklivá žena, popleta, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též zkusit najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.