Kdo je to?
Kdo je to, byl Fuchtle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fuchtle? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fuchtle?

Co znamená a jaký je význam slova Fuchtle?

Fuchtle je nadávka pro ženu, které bychom nepřisoudili žádné kladné vlastnosti. Buď za fuchtli označíme ženu holdující častému střídání partnerů, tedy ženu "lehčích" mravů, nebo takovou, která je nepořádná, lehkomyslná a nezodpovědná. U fuchtle nijak nepřekvapí ani další negativní znaky jako neupravený a zanedbaný zevnějšek, neboť kromě dalších nežádoucích vlastností si ji představíme jako šmudlu.


Kdo je to, byl Fuchtle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fuchtle? Lidé, hanlivé

Definici slova Fuchtle můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dysortografie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Postmoderna? Znáte termín Hematom? Víte co je Fašismus?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, informace, pojem, vysvětlení, význam pojmu, význam, kdo je Fuchtle?, heslo, lexikon, slovo, etymologie, odborný výraz, wiki, hanlivé, původ slova

Pojem Fuchtle je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Fuchtle v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Fuchtle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Fuchtle ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Fuchtle na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fuchtle například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fuchtle

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Fuchtle? Kdo to byl Fuchtle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fuchtle? Definice pojmu Fuchtle patří do sekce hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, text, definici, třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fuchtle v jiné sekci než hanlivé.