Kdo je to?
Kdo je Jakub Kulhánek? Životopis Jakub Kulhánek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jakub Kulhánek?

Kdo je Jakub Kulhánek? Životopis, informace, biografie, politici

Jakub Kulhánek je český politik, v roce 2021 působil jako ministr zahraničních věcí ČR.
Je členem ČSSD. Vystudoval Fakultu sociální věd Univerzity Karlovy a studoval také v USA. Po studiích začal pracoval jako analytik se zaměřením na středoevropský a postsovětský region.
Do politiky se dostal jako poradce sociálnědemokratických politiků a také jako náměstek na ministerstvech. Ve funkci náměstka působil nejprve na Ministerstvu obrany, poté na Ministerstvu zahraničních věcí a nakonec na Ministerstvu vnitra.
Jako ministr vystřídal na jaře 2021 v Černínském paláci Tomáše Petříčka. Ministrem zahraničních věcí však zůstal jen do podzimu, kdy se konaly parlamentní volby a ČSSD nebyla do Sněmovny zvolena. V souvislosti s jeho nominací na ministra zahraničních věcí byla médii zmiňována jeho předcházející spolupráce s kontroverzní čínskou společností CEFC Europe.Kdo je Jakub Kulhánek? Životopis Jakub Kulhánek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Jakub Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1984
Místo narození: Mělník

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jakub Kulhánek s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Chirurgická rouška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vlastizrada? Vzpomenete si na definici slova Touha? Znáte termín Playmate?

Klíčová slova: vysvětlení, národnost, osobnosti, Jakub Kulhánek, Jakub Kulhánek, místo narození, wikipedie, narození, popis, životopis, informace, život, kde se narodil Jakub Kulhánek?, datum narození, zajímavosti, politici

Pojem Jakub Kulhánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jakub Kulhánek v následujících zdrojích

Najít heslo Jakub Kulhánek na Google.cz

Zkusit najít slovo Jakub Kulhánek ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Kulhánek ve Wikimedia Commons

Najít slovo Jakub Kulhánek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Jakub Kulhánek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Kulhánek například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Jakub Kulhánek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jakub Kulhánek? Kdy se narodil Jakub Kulhánek? Kde se narodil Jakub Kulhánek? Jakub Kulhánek je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jakub Kulhánek třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.