Kdo je to?
Kdo je to, byl Suflér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suflér? Lidé, profese

Kdo je to Suflér?

Jaký je význam slova Suflér? Co to znamená?

Suflér neboli česky nápověda je nezbytná osoba v divadle - je to ten, kdo hercům poradí, pokud zapomenou text. Suflér je vždy ukrytý tak, aby ho diváci neviděli, zpravidla je někde za kulisami.Kdo je to, byl Suflér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suflér? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Suflér s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Maizena? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spotřebitelský úvěr? Znáte definici termínu Skořice? Víte co je Ambulance?

Klíčová slova: význam, přesný význam, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, co je to Suflér?, původ slova, heslo, co znamená, Suflér, kdo je Suflér?, význam slova, wiki, formulace, etymologie, význam pojmu

Pojem Suflér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Suflér zkuste tyto odkazy

Hledat termín Suflér na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Suflér ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Suflér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Suflér ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Suflér například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Suflér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Suflér? Kdo to byl Suflér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Suflér? Definice pojmu Suflér se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Suflér i v jiné kategorii než v profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?