Kdo je to?
Kdo je to, byl Suflér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suflér? Lidé, profese

Kdo je to Suflér?

Jaký je význam slova Suflér? Co to znamená?

Suflér neboli česky nápověda je nezbytná osoba v divadle - je to ten, kdo hercům poradí, pokud zapomenou text. Suflér je vždy ukrytý tak, aby ho diváci neviděli, zpravidla je někde za kulisami.Kdo je to, byl Suflér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suflér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Suflér? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Maizena? Vzpomněli byste si na význam slova Emulze? Znáte definici termínu Skořice? Znáte definici termínu Kaldoun?

Klíčová slova: co znamená, wiki, heslo, odborný výraz, původ slova, slovo, lexikon, synonymum, popis, informace, popis, formulace, vysvětlení, význam slova, profese, význam

Pojem Suflér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Suflér ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suflér ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Suflér na Google.cz

Hledat videa s názvem Suflér na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Suflér například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Suflér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Suflér? Kdo to byl Suflér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Suflér? Definice pojmu Suflér je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojem plugin nebo chipset?