Kdo je to?
Kdo je to Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jiří Baťa?

Kdo je to Jiří Baťa? Stručný životopis

Jiří Baťa je novinář a komentátor. Své články a úvahy zveřejňuje jak v tištěných, tak elektronických médiích. Po získání středního odborného vzdělání pracoval na šachtě, vykonával vedoucí funkce a působil i v diplomatických službách MZV. Později začal soukromě podnikat.
Do Sametové revoluce byl Jiří Baťa členem KSČ, v politice se sice angažuje, ale pouze jako neregistrovaný a bezpartijní. Zajímá se o problematiku práce, prospěšnou činnost a často kritizuje práci úředníků veřejné správy.Kdo je to Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jiří Baťa

Národnost: česká
Datum narození: 1938

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Baťa s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to NASA? Znáte termín Katamarán? Vzpomněli byste si na význam slova Angína? Víte, co je to Open Office?

Klíčová slova: synonymum, definice, popis, odborný výraz, přesný význam, co znamená, heslo, etymologie, slovo, formulace, kdo je Jiří Baťa?, kdo to je, informace, význam pojmu, význam slova, přesný výraz

Pojem Jiří Baťa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Jiří Baťa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Jiří Baťa ve Wikipedii

Najít termín Jiří Baťa ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Jiří Baťa ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Baťa například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jiří Baťa? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Baťa? Kdo to byl Jiří Baťa? Kdy se narodil Jiří Baťa? Jiří Baťa je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jiří Baťa dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Baťa i v jiné kategorii než je novináři.