Kdo je to?
Kdo je to Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jiří Baťa?

Kdo je to Jiří Baťa? Stručný životopis

Jiří Baťa je novinář a komentátor. Své články a úvahy zveřejňuje jak v tištěných, tak elektronických médiích. Po získání středního odborného vzdělání pracoval na šachtě, vykonával vedoucí funkce a působil i v diplomatických službách MZV. Později začal soukromě podnikat.
Do Sametové revoluce byl Jiří Baťa členem KSČ, v politice se sice angažuje, ale pouze jako neregistrovaný a bezpartijní. Zajímá se o problematiku práce, prospěšnou činnost a často kritizuje práci úředníků veřejné správy.Kdo je to Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jiří Baťa

Národnost: česká
Datum narození: 1938

Zaujala vás biografie osobnosti Jiří Baťa? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to NASA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Antikoncepce? Vzpomněli byste si na význam slova Angína? Víte co je Tygří ořech?

Klíčová slova: novináři, heslo, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz, termín, co znamená, význam, význam pojmu, popis, Jiří Baťa, formulace, informace, lexikon, definice, popis

Pojem Jiří Baťa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jiří Baťa doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Jiří Baťa ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jiří Baťa na Youtube

Najít heslo Jiří Baťa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Jiří Baťa na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Baťa například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Baťa

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Baťa? Kdo to byl Jiří Baťa? Kdy se narodil Jiří Baťa? Jiří Baťa se nachází v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Baťa např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Baťa i v jiné kategorii než je novináři.