Kdo je to?
Kdo je Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Jiří Baťa

Kdo je Jiří Baťa? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jiří Baťa je novinář a komentátor. Své články a úvahy zveřejňuje jak v tištěných, tak elektronických médiích. Po získání středního odborného vzdělání pracoval na šachtě, vykonával vedoucí funkce a působil i v diplomatických službách MZV. Později začal soukromě podnikat.
Do Sametové revoluce byl Jiří Baťa členem KSČ, v politice se sice angažuje, ale pouze jako neregistrovaný a bezpartijní. Zajímá se o problematiku práce, prospěšnou činnost a často kritizuje práci úředníků veřejné správy.Kdo je Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Jiří Baťa

Národnost: česká
Datum narození: 1938

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Baťa? s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Katamarán? Znáte pojem Arabeska? Vzpomněli byste si na význam slova Operativní leasing? Vzpomenete si na definici slova Lombardní úvěr?

Klíčová slova: národnost, wiki, Jiří Baťa, vysvětlení, osobnost, osobnosti, kdo je Jiří Baťa?, životopis, lexikon, popis, biografie, novináři, kdy se narodil Jiří Baťa?, datum narození, život, zajímavosti

Pojem Jiří Baťa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jiří Baťa lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Jiří Baťa ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Jiří Baťa ve Wikipedii

Vyhledat pojem Jiří Baťa ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Jiří Baťa na Google.cz

Hledat pojem Jiří Baťa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Baťa například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Jiří Baťa? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jiří Baťa? Kdy se narodil Jiří Baťa? Jiří Baťa patří do kategorie Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Jiří Baťa kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Baťa i v jiné kategorii než je novináři.