Kdo je to?
Kdo je Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Jiří Baťa?

Kdo je Jiří Baťa? Životopis, informace, biografie, novináři

Jiří Baťa je novinář a komentátor. Své články a úvahy zveřejňuje jak v tištěných, tak elektronických médiích. Po získání středního odborného vzdělání pracoval na šachtě, vykonával vedoucí funkce a působil i v diplomatických službách MZV. Později začal soukromě podnikat.
Do Sametové revoluce byl Jiří Baťa členem KSČ, v politice se sice angažuje, ale pouze jako neregistrovaný a bezpartijní. Zajímá se o problematiku práce, prospěšnou činnost a často kritizuje práci úředníků veřejné správy.Kdo je Jiří Baťa? Životopis Jiří Baťa, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Jiří Baťa

Národnost: česká
Datum narození: 1938

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Baťa s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Jasmínová rýže? Znáte pojem Kreditní riziko? Vzpomněli byste si na význam slova Prvotní hřích? Vzpomenete si na definici slova Korporace?

Klíčová slova: zajímavosti, wikipedie, novináři, vysvětlení, osobnosti, životopis, datum narození, kdy se narodil Jiří Baťa?, osobnost, novináři, popis, život, biografie, Jiří Baťa, informace, Jiří Baťa

Pojem Jiří Baťa je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jiří Baťa v následujících zdrojích

Najít slovo Jiří Baťa ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Jiří Baťa na Youtube

Hledat pojem Jiří Baťa na Google.cz

Zkusit najít heslo Jiří Baťa ve Wikislovníku

Hledat pojem Jiří Baťa na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Baťa například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Jiří Baťa? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jiří Baťa? Kdy se narodil Jiří Baťa? Jiří Baťa je v kategorii Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Baťa třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Baťa i v jiné kategorii než je novináři.