Kdo je to?
Kdo je Klára Nevečeřalová? Životopis Klára Nevečeřalová, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Klára Nevečeřalová

Kdo je Klára Nevečeřalová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, psychologie

Klára Vodičková Nevečeřalová je pražská rodačka. Vystudovala obor věnující se chovu cizokrajných zvířat a specializuje se na kočky. Sama sebe označuje za kočičí terapeutku, trenérku a komunikátorku. Navíc je certifikovanou kočičí behavioristkou.
V roce 2010 po úspěšném ukončení studia nastoupila do Pražské zoologické zahrady, kde osm let pracovala jako trenér zvířat. Přesto, že se setkala s mnoha druhy i cizokrajných zvířat, rozhodla se nadále věnovat výhradně kočkám. Říká o nich, že mají velký potenciál a z podstaty nejsou nikdy zlé. Některé jsou jen nešťastné a nemocné, a proto potřebují pomoc.
Je členkou The Animal Behavior Management Aliance a získala mnoho certifikátů, které ji pomáhají v práci s klienty. Na britské škole studovala dálkově obor Feline Behavior and Psychology.
Klára Nevečeřalová poskytuje klientům osobní konzultace, které se pohybují od vyšších stovek do nižších tisíců. Také nabízí video konzultace, které probíhají online, a to včetně celodenního semináře. Zabývá se aromaterapií, klikrtréninkem, problémovým chováním, REIKI nebo úpravami domova tak, aby byl vhodný pro kočky.
V roce 2019 vydala knihu Člověk v kočičím světě.
Po boku psího psychologa Rudolfa Desenského se pravidelně objevuje na televizních obrazovkách v rámci pořadu České televize Kočka není pes. V současnosti běží již sedmá dvanáctidílná série. V každém díle přitom Klára řeší vždy jeden „kočičí problém“.Kdo je Klára Nevečeřalová? Životopis Klára Nevečeřalová, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Hlavní informace o osobě Klára Nevečeřalová

Národnost: česká
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Klára Nevečeřalová sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Aretace? Pamatujete si definici pojmu Sedmá nemoc? Pamatujete si definici pojmu Footbag? Vzpomněli byste si co znamená slovo Platina?

Klíčová slova: Klára Nevečeřalová, kde se narodila Klára Nevečeřalová?, kdo je Klára Nevečeřalová?, psychologie, lexikon, narození, vysvětlení, zajímavosti, místo narození, život, národnost, wiki, osobnosti, psychologie, biografie, popis

Pojem Klára Nevečeřalová je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Klára Nevečeřalová

Zkusit najít slovo Klára Nevečeřalová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Klára Nevečeřalová na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Klára Nevečeřalová na Youtube

Zkusit najít frázi Klára Nevečeřalová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Klára Nevečeřalová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Nevečeřalová například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Klára Nevečeřalová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Klára Nevečeřalová? Kde se narodila Klára Nevečeřalová? Klára Nevečeřalová je v sekci Psychologie

Kategorie psychologie, oko, klára Nevečeřalová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Klára Nevečeřalová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Nevečeřalová i v jiné kategorii než je psychologie.