Kdo je to?
Kdo je Michal Smečka? Životopis Michal Smečka, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Michal Smečka

Kdo je Michal Smečka? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Michal Smečka se narodil 25. října 1987. Vystudoval právnickou fakultu a právem se zabývá i ve svém profesním životě. Pracuje jako řídící advokát v pražské společnosti CS Partners, advokátní kandelář, s.r.o.
Michal Smečka se v současné době podílí na fungování společnosti LuckyBe s.r.o., která se věnuje mnoha různým aktivitám. Jednou z nich je produkce designových šperků, přičemž výtěžek z nich putuje na projekt LuckyBe dětem. Společnost například vydražila obraz nebo vyrábí dětské náramky na povzbuzení sebevědomí. Všechny aktivity Nadačního fondu LuckyBe s.r.o. směřují k pomoci předčasně narozeným dětem na Neonatalogickém oddělení Nemocnice Na Bulovce v Praze. Michal Smečka působí ve společnosti jako jednatel.
V osobním životě tvoří v současnosti Michal Smečka pár s moderátorkou Lucií Borhyovou, která je téměř o desetiletí starší. Ta byla v minulostí vídána po boku hokejisty Jaromíra Jágra, řeckého hoteliéra Nica Papadakise a moderátorského kolegy Michala Hrdličky. Lucie Borhyová má z minulých vztahů dvě děti. Ze vztahu s Papadakisem si Lucie „odnesla“ syna Lucase, s Michalem Hrdličkou má dceru Lindu.
Vztah Michala Smečky a Lucie Borhyové trvá už několik let, dlouhou dobu byl však držen v tajnosti. A není se čemu divit, jelikož v minulosti si moderátorka prošla mediální masáží právě v důsledků svého milostného života.Kdo je Michal Smečka? Životopis Michal Smečka, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Michal Smečka

Národnost: česká
Datum narození: 25. října 1987

Tento text (Michal Smečka) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Silverlight? Znáte termín Pavlač? Víte, co je to Loch? Víte, co je to Loden?

Klíčová slova: národnost, podnikání, kdo je Michal Smečka?, lexikon, osobnost, život, vysvětlení, Michal Smečka, zajímavosti, osobnosti, wiki, informace, kdy se narodil Michal Smečka?, wikipedie, biografie, popis

Pojem Michal Smečka je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Michal Smečka

Hledejte bez špehování slovo Michal Smečka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Smečka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Michal Smečka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Michal Smečka ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Michal Smečka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Smečka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Michal Smečka? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Michal Smečka? Kdy se narodil Michal Smečka? Michal Smečka je v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel v autě, michal Smečka, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Michal Smečka dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Smečka i v jiné kategorii než je podnikání.