Kdo je to?
Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Kdo je to Pšonek?

Jaký je význam slova Pšonek? Co to znamená?

Pšonek je označení pro příslušníka polského národa. Pojmenování má hanlivý nádech a je omezeno na určité oblasti. Název pšonek má nejasný původ – bývá odvozován od polského jazyka, který některým jedincům připadá šišlavý, podle místních nadávek či častého pěstování pšenice.
Někdy se vychází s toho, že takto označení lidé jedí hodně luštěnin, po nichž vydatně pšoukají.Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Pšonek? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Carnitin? Víte, co je to Etážové topení? Rozumíte pojmu Laktóza? Rozumíte pojmu Příroda?

Klíčová slova: heslo, původ slova, odborný výraz, formulace, význam slova, pojem, vysvětlení, informace, popis, přesný význam, lexikon, definice, slovo, synonymum, co je to Pšonek?, termín

Pojem Pšonek je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Pšonek na Google.cz

Najít termín Pšonek ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Pšonek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pšonek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pšonek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Pšonek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pšonek? Kdo to byl Pšonek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pšonek? Definice pojmu Pšonek je v sekci národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než národnost).