Kdo je to?
Kdo je to Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pšonek? Lidé, národnost

Kdo je to Pšonek?

Co znamená a jaký je význam slova Pšonek?

Pšonek je označení pro příslušníka polského národa. Pojmenování má hanlivý nádech a je omezeno na určité oblasti. Název pšonek má nejasný původ – bývá odvozován od polského jazyka, který některým jedincům připadá šišlavý, podle místních nadávek či častého pěstování pšenice.
Někdy se vychází s toho, že takto označení lidé jedí hodně luštěnin, po nichž vydatně pšoukají.Kdo je to Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pšonek? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Pšonek? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Arachnofobie? Vzpomenete si na definici slova Arbitráž? Rozumíte pojmu Nebozez? Vzpomněli byste si na význam slova PageRank?

Klíčová slova: přesný význam, národnost, pojem, termín, původ slova, heslo, popis, přesný výraz, wiki, význam slova, význam pojmu, formulace, přesný výraz, informace, co znamená, význam

Pojem Pšonek je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Pšonek ve Wikipedii

Najít pojem Pšonek na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Pšonek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Pšonek ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Pšonek ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pšonek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pšonek, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Pšonek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pšonek? Definice pojmu Pšonek je v kategorii Národnost

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, heslo, text, pojem řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Národnost.