Kdo je to?
Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Kdo je to Pšonek?

Jaký je význam slova Pšonek? Co to znamená?

Pšonek je označení pro příslušníka polského národa. Pojmenování má hanlivý nádech a je omezeno na určité oblasti. Název pšonek má nejasný původ – bývá odvozován od polského jazyka, který některým jedincům připadá šišlavý, podle místních nadávek či častého pěstování pšenice.
Někdy se vychází s toho, že takto označení lidé jedí hodně luštěnin, po nichž vydatně pšoukají.Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Pšonek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je GPU? Rozumíte pojmu Pečený čaj? Rozumíte pojmu Kraniosakrální terapie? Znáte pojem Entuziasmus?

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, slovo, vysvětlení, informace, etymologie, co znamená, přesný význam, přesný výraz, synonymum, co je to Pšonek?, pojem, Pšonek, termín, kdo to je, národnost

Pojem Pšonek je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Pšonek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Pšonek ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pšonek ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Pšonek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pšonek například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Pšonek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pšonek? Kdo to byl Pšonek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pšonek? Definice pojmu Pšonek se nachází v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pšonek v jiné sekci než národnost.