Kdo je to?
Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Kdo je to Pšonek?

Jaký je význam slova Pšonek? Co to znamená?

Pšonek je označení pro příslušníka polského národa. Pojmenování má hanlivý nádech a je omezeno na určité oblasti. Název pšonek má nejasný původ – bývá odvozován od polského jazyka, který některým jedincům připadá šišlavý, podle místních nadávek či častého pěstování pšenice.
Někdy se vychází s toho, že takto označení lidé jedí hodně luštěnin, po nichž vydatně pšoukají.Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Pšonek? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je GPU? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikroekonomie? Rozumíte pojmu Kraniosakrální terapie? Znáte termín Psyllium?

Klíčová slova: národnost, vysvětlení, heslo, slovo, přesný význam, pojem, lexikon, definice, popis, synonymum, Pšonek, odborný výraz, wiki, informace, význam, etymologie

Pojem Pšonek je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Pšonek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Pšonek ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Pšonek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Pšonek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pšonek například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pšonek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pšonek? Kdo to byl Pšonek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pšonek? Definice pojmu Pšonek je v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie národnost.