Kdo je to?
Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Kdo je to Pšonek?

Jaký je význam slova Pšonek? Co to znamená?

Pšonek je označení pro příslušníka polského národa. Pojmenování má hanlivý nádech a je omezeno na určité oblasti. Název pšonek má nejasný původ – bývá odvozován od polského jazyka, který některým jedincům připadá šišlavý, podle místních nadávek či častého pěstování pšenice.
Někdy se vychází s toho, že takto označení lidé jedí hodně luštěnin, po nichž vydatně pšoukají.Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Definici slova Pšonek můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Carnitin? Pamatujete si definici pojmu Dual sim? Rozumíte pojmu Laktóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Libreto?

Klíčová slova: kdo to je, lexikon, kdo je Pšonek?, popis, původ slova, vysvětlení, wiki, význam, pojem, slovo, přesný význam, popis, termín, přesný výraz, národnost, formulace

Pojem Pšonek je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pšonek v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pšonek ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Pšonek na Google.cz

Vyhledat výraz Pšonek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Pšonek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pšonek například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pšonek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pšonek? Kdo to byl Pšonek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pšonek? Definice pojmu Pšonek patří do sekce národnost. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Pšonek hledat i v jiných kategoriích (než národnost).