Kdo je to?
Kdo je to Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hysterka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hysterka?

Co znamená a jaký je význam slova Hysterka?

Hysterka je hanlivé pojmenování ženy, která si nedokáže přiznat vnitřní pocit méněcennosti a intenzivně se snaží o zdolání tohoto pocitu tím, že zdůrazňuje sama sebe, vše dramatizuje a přehání, je rozmarná a marnivá, reaguje účelně a dostává se často do konfliktů.
Hysterka je citově labilní a svému okolí může být velice nepříjemná.Kdo je to Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hysterka? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hysterka sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Carnitin? Víte, co je to FKSP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Veřejný statek? Rozumíte pojmu Bronchoskopie?

Klíčová slova: synonymum, popis, co znamená, vlastnosti, slovo, lexikon, definice, původ slova, wiki, odborný výraz, přesný význam, etymologie, wikipedie, vlastnosti, význam, termín

Pojem Hysterka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Hysterka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Hysterka na Youtube

Hledat pojem Hysterka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Hysterka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hysterka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hysterka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Hysterka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hysterka? Definice pojmu Hysterka patří do sekce Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Hysterka hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).