Kdo je to?
Kdo je to, byl Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hysterka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hysterka?

Co znamená a jaký je význam slova Hysterka?

Hysterka je hanlivé pojmenování ženy, která si nedokáže přiznat vnitřní pocit méněcennosti a intenzivně se snaží o zdolání tohoto pocitu tím, že zdůrazňuje sama sebe, vše dramatizuje a přehání, je rozmarná a marnivá, reaguje účelně a dostává se často do konfliktů.
Hysterka je citově labilní a svému okolí může být velice nepříjemná.Kdo je to, byl Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hysterka? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Hysterka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Windows update? Vzpomněli byste si co označuje výraz Transparentní účet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bazální stimulace? Znáte termín Free running?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, původ slova, wiki, termín, slovo, heslo, význam slova, pojem, synonymum, popis, lexikon, co znamená, odborný výraz, Hysterka, vysvětlení

Pojem Hysterka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Hysterka na Google.cz

Najít výraz Hysterka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hysterka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Hysterka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hysterka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hysterka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hysterka? Kdo to byl Hysterka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hysterka? Definice pojmu Hysterka je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.