Kdo je to?
Kdo je to Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hysterka? Lidé, vlastnosti

Hysterka

Co znamená a jaký je význam slova Hysterka?

Hysterka je hanlivé pojmenování ženy, která si nedokáže přiznat vnitřní pocit méněcennosti a intenzivně se snaží o zdolání tohoto pocitu tím, že zdůrazňuje sama sebe, vše dramatizuje a přehání, je rozmarná a marnivá, reaguje účelně a dostává se často do konfliktů.
Hysterka je citově labilní a svému okolí může být velice nepříjemná.



Kdo je to Hysterka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hysterka? Lidé, vlastnosti

Definici pojmu Hysterka sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Přímka? Pamatujete si definici pojmu Palmeta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Apokalypsa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Buržoazie?

Klíčová slova: etymologie, definice, termín, lexikon, Hysterka, původ slova, pojem, synonymum, slovo, formulace, význam slova, wikipedie, přesný výraz, informace, vlastnosti, odborný výraz

Pojem Hysterka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hysterka v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Hysterka ve Wikipedii

Hledat heslo Hysterka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hysterka ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Hysterka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Hysterka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hysterka například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hysterka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Hysterka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hysterka? Definice pojmu Hysterka je v kategorii Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Hysterka i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.