Kdo je to?
Kdo je Markéta Řeháková? Životopis Markéta Řeháková, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Markéta Řeháková

Kdo je Markéta Řeháková? Životopis, informace, biografie, politika

Markéta Řeháková je česká novinářka. Od roku 2023 tisková mluvčí prezidenta ČR.
Vystudovala mediální studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a dosáhla zde na titul Bc. Následně získala titul MSc. na Birminghamské univerzitě, kde se zaměřila na bezpečnostní studia.
Ještě během studií začala pracovat jako novinářka (například v Economii), zaměřovala se na zahraniční a bezpečnostní témata. Po studiích přešla jako bezpečnostní analytička a specialistka na dezinformace ve společnosti Semantic Visions.
Od roku 2022 spolupracovala Řeháková jako mediální expertka s armádním generálem ve výslužbě Petrem Pavlem na jeho společenské iniciativě Spolu silnější. Po oznámení, že bude Petr Pavel kandidovat v prezidentských volbách 2023, se Řeháková stala manažerkou komunikace jeho kampaně. Po vítězství Pavla ve volbách se Markéta Řeháková stala tiskovou mluvčí prezidenta republiky.
Během volebního večera působila Markéta Řeháková značně emotivním, podle některých kritik až neprofesionálním dojmem, proto vzbudilo její jmenování do funkce tiskové mluvčí prezidenta Pavla určité kontroverze. Post však začala zastávat navzdory kritice.Kdo je Markéta Řeháková? Životopis Markéta Řeháková, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Hlavní data o osobě Markéta Řeháková

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1993
Místo narození: Brno

Tento text (Markéta Řeháková) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Hotspot? Vzpomněli byste si co znamená slovo Parapet? Znáte termín Arbitráž? Víte co je Černá stavba?

Klíčová slova: wikipedie, zajímavosti, osobnost, datum narození, Markéta Řeháková, vysvětlení, kdy se narodila Markéta Řeháková?, wiki, popis, život, politika, kde se narodila Markéta Řeháková?, politika, lexikon, osobnosti, národnost

Pojem Markéta Řeháková je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Markéta Řeháková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Markéta Řeháková ve Wikipedii

Najít výraz Markéta Řeháková na Google.cz

Zkusit najít výraz Markéta Řeháková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Markéta Řeháková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Řeháková například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Markéta Řeháková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Markéta Řeháková? Kdy se narodila Markéta Řeháková? Kde se narodila Markéta Řeháková? Markéta Řeháková se nachází v kategorii Politika

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Markéta Řeháková dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Řeháková i v jiné kategorii než je politika.