Kdo je to?
Kdo je Anetta Kubalová? Životopis Anetta Kubalová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Anetta Kubalová?

Kdo je Anetta Kubalová? Životopis, informace, biografie, novináři

Anetta Kubalová, rodným jménem Petrovičová, je slovenská televizní moderátorka, redaktorka, zahraniční zpravodajka a od roku 2014 moderátorka cestovatelského pořadu Objektiv na České televizi. Kubalová se narodila ve slovenském městě Bardejov. Po maturitě na střední škole začala studovat obor masmediální komunikace na Univerzitě sv. Cyrila a Metoděje v Trnavě. Po studiích pracovala v letech 2001-2003 jako reportérka pro zpravodajskou televizi TA3 (domácí i zahraniční redakce). Dále moderovala diskuzní relaci Téma dňa a zpravodajské bloky. Následně se odstěhovala do České republiky, kde získala práci v České televizi jako zahraniční zpravodajka (2004-2008). Za tu dobu má na kontě kolem tisíci reportáží ze Slovenska, Maďarska, Itálie a Rakouska. V České televizi se seznámila se svým budoucím manželem Michalem Kubalem (také zahraniční zpravodaj ČT), se kterým má celkem tři děti (Zoja, Kryštof a Šimon).
V letech 2008-2014 byla na mateřské dovolené, během které začala pravidelně přispívat do slovenského deníku SME. V průběhu roku 2014 se z ní stala moderátorka cestovatelského pořadu Objektiv na České televizi. Pořad moderuje ve slovenštině.Kdo je Anetta Kubalová? Životopis Anetta Kubalová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Anetta Kubalová

Národnost: slovenská
Datum narození: 14. 6. 1979
Místo narození: Bardejov, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anetta Kubalová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Zemské jádro? Znáte definici termínu Genofond? Znáte definici termínu Prokura? Pamatujete si definici pojmu Bouldering?

Klíčová slova: národnost, biografie, novináři, zajímavosti, wiki, informace, místo narození, narození, kdo je Anetta Kubalová?, popis, novináři, Anetta Kubalová, wikipedie, životopis, vysvětlení, osobnosti

Pojem Anetta Kubalová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Anetta Kubalová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Anetta Kubalová na Google.cz

Vyhledat heslo Anetta Kubalová na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anetta Kubalová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Anetta Kubalová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anetta Kubalová například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Anetta Kubalová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Anetta Kubalová? Kdy se narodila Anetta Kubalová? Kde se narodila Anetta Kubalová? Anetta Kubalová se nachází v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Anetta Kubalová například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anetta Kubalová i v jiné kategorii než je novináři.