Kdo je to?
Kdo je Anetta Kubalová? Životopis Anetta Kubalová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Anetta Kubalová?

Kdo je Anetta Kubalová? Životopis, informace, biografie, novináři

Anetta Kubalová, rodným jménem Petrovičová, je slovenská televizní moderátorka, redaktorka, zahraniční zpravodajka a od roku 2014 moderátorka cestovatelského pořadu Objektiv na České televizi. Kubalová se narodila ve slovenském městě Bardejov. Po maturitě na střední škole začala studovat obor masmediální komunikace na Univerzitě sv. Cyrila a Metoděje v Trnavě. Po studiích pracovala v letech 2001-2003 jako reportérka pro zpravodajskou televizi TA3 (domácí i zahraniční redakce). Dále moderovala diskuzní relaci Téma dňa a zpravodajské bloky. Následně se odstěhovala do České republiky, kde získala práci v České televizi jako zahraniční zpravodajka (2004-2008). Za tu dobu má na kontě kolem tisíci reportáží ze Slovenska, Maďarska, Itálie a Rakouska. V České televizi se seznámila se svým budoucím manželem Michalem Kubalem (také zahraniční zpravodaj ČT), se kterým má celkem tři děti (Zoja, Kryštof a Šimon).
V letech 2008-2014 byla na mateřské dovolené, během které začala pravidelně přispívat do slovenského deníku SME. V průběhu roku 2014 se z ní stala moderátorka cestovatelského pořadu Objektiv na České televizi. Pořad moderuje ve slovenštině.Kdo je Anetta Kubalová? Životopis Anetta Kubalová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Anetta Kubalová

Národnost: slovenská
Datum narození: 14. 6. 1979
Místo narození: Bardejov, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Anetta Kubalová? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Podtlak? Znáte definici termínu Pásová bruska? Znáte definici termínu Červená čísla? Pamatujete si definici pojmu Invektiva?

Klíčová slova: lexikon, novináři, kdo je Anetta Kubalová?, národnost, život, narození, novináři, kde se narodila Anetta Kubalová?, vysvětlení, Anetta Kubalová, informace, kdy se narodila Anetta Kubalová?, wikipedie, Anetta Kubalová, místo narození, životopis

Pojem Anetta Kubalová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anetta Kubalová ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Anetta Kubalová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Anetta Kubalová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Anetta Kubalová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Anetta Kubalová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anetta Kubalová například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Anetta Kubalová?

Právě jste zjistili Kdo je to Anetta Kubalová? Kdy se narodila Anetta Kubalová? Kde se narodila Anetta Kubalová? Anetta Kubalová patří do kategorie Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Anetta Kubalová například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anetta Kubalová i v jiné kategorii než je novináři.