Kdo je to?
Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bára Basiková?

Kdo je to Bára Basiková? Stručný životopis

Bára Basiková je populární zpěvačka. Kariéru začala ve skupině Precedens, pokračovala ve skupině Stromboli a vystupuje i sólově. Velký úspěch jí přineslo i vystupování ve známých muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Kleopatra, Rusalka a Johanka z Arku. Oblíbený je i projekt Gregoriana, jehož základem jsou latinské texty.
Bára Basiková vydala také řadu vlastních alb, k některým písním napsala vlastní texty.Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Bára Basiková

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1963
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Bára Basiková můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Státní příslušnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Wikipedie? Znáte termín Pesar? Víte co je Webový prohlížeč?

Klíčová slova: formulace, lexikon, popis, význam pojmu, význam, Bára Basiková, přesný výraz, původ slova, slovo, odborný výraz, synonymum, termín, význam slova, definice, kdo to je, co znamená

Pojem Bára Basiková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Bára Basiková ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bára Basiková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Bára Basiková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bára Basiková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bára Basiková například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bára Basiková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bára Basiková? Kdo to byl Bára Basiková? Kdy se narodil Bára Basiková? Kde se narodil Bára Basiková? Bára Basiková se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Bára Basiková dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bára Basiková i v jiné kategorii než je hudba.