Kdo je to?
Kdo je Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Bára Basiková?

Kdo je Bára Basiková? Životopis, informace, biografie, hudba

Bára Basiková je populární zpěvačka. Kariéru začala ve skupině Precedens, pokračovala ve skupině Stromboli a vystupuje i sólově. Velký úspěch jí přineslo i vystupování ve známých muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Kleopatra, Rusalka a Johanka z Arku. Oblíbený je i projekt Gregoriana, jehož základem jsou latinské texty.
Bára Basiková vydala také řadu vlastních alb, k některým písním napsala vlastní texty.Kdo je Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Bára Basiková

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1963
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bára Basiková s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Státní příslušnost? Víte co je Instinkt? Znáte termín Světelné znečištění? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kaligram?

Klíčová slova: informace, místo narození, vysvětlení, biografie, hudba, popis, kde se narodila Bára Basiková?, Bára Basiková, datum narození, osobnost, wiki, lexikon, národnost, kdy se narodila Bára Basiková?, wikipedie, Bára Basiková

Pojem Bára Basiková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bára Basiková

Hledat termín Bára Basiková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Bára Basiková ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Bára Basiková ve Wikislovníku

Najít termín Bára Basiková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bára Basiková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Bára Basiková?

Právě jste zjistili Kdo je to Bára Basiková? Kdy se narodila Bára Basiková? Kde se narodila Bára Basiková? Bára Basiková se nachází v sekci Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bára Basiková kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bára Basiková i v jiné kategorii než je hudba.