Kdo je to?
Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bára Basiková?

Kdo je to Bára Basiková? Stručný životopis

Bára Basiková je populární zpěvačka. Kariéru začala ve skupině Precedens, pokračovala ve skupině Stromboli a vystupuje i sólově. Velký úspěch jí přineslo i vystupování ve známých muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Kleopatra, Rusalka a Johanka z Arku. Oblíbený je i projekt Gregoriana, jehož základem jsou latinské texty.
Bára Basiková vydala také řadu vlastních alb, k některým písním napsala vlastní texty.Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Bára Basiková

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1963
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Bára Basiková? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nordic walking? Vzpomněli byste si na význam slova Kyška? Znáte termín Křest? Znáte definici termínu Azyl?

Klíčová slova: původ slova, kdo je Bára Basiková?, lexikon, formulace, odborný výraz, termín, Bára Basiková, co znamená, význam, wiki, informace, co je to Bára Basiková?, synonymum, kdo to je, význam slova, popis

Pojem Bára Basiková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Bára Basiková na Google.cz

Vyhledat termín Bára Basiková ve Wikislovníku

Najít slovo Bára Basiková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bára Basiková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bára Basiková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Bára Basiková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bára Basiková? Kdo to byl Bára Basiková? Kdy se narodil Bára Basiková? Kde se narodil Bára Basiková? Bára Basiková je v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bára Basiková dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bára Basiková i v jiné kategorii než je hudba.