Kdo je to?
Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bára Basiková?

Kdo je to Bára Basiková? Stručný životopis

Bára Basiková je populární zpěvačka. Kariéru začala ve skupině Precedens, pokračovala ve skupině Stromboli a vystupuje i sólově. Velký úspěch jí přineslo i vystupování ve známých muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Kleopatra, Rusalka a Johanka z Arku. Oblíbený je i projekt Gregoriana, jehož základem jsou latinské texty.
Bára Basiková vydala také řadu vlastních alb, k některým písním napsala vlastní texty.Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Bára Basiková

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1963
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Bára Basiková? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nordic walking? Vzpomněli byste si co znamená slovo Disperzní? Znáte termín Křest? Víte co je THAWTE?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, Bára Basiková, co znamená, heslo, odborný výraz, popis, synonymum, význam pojmu, původ slova, formulace, hudba, kdo to je, definice, informace, popis

Pojem Bára Basiková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Bára Basiková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Bára Basiková ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bára Basiková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Bára Basiková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bára Basiková například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Bára Basiková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bára Basiková? Kdo to byl Bára Basiková? Kdy se narodil Bára Basiková? Kde se narodil Bára Basiková? Bára Basiková patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Bára Basiková třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bára Basiková i v jiné kategorii než je hudba.