Kdo je to?
Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bára Basiková?

Kdo je to Bára Basiková? Stručný životopis

Bára Basiková je populární zpěvačka. Kariéru začala ve skupině Precedens, pokračovala ve skupině Stromboli a vystupuje i sólově. Velký úspěch jí přineslo i vystupování ve známých muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Kleopatra, Rusalka a Johanka z Arku. Oblíbený je i projekt Gregoriana, jehož základem jsou latinské texty.
Bára Basiková vydala také řadu vlastních alb, k některým písním napsala vlastní texty.Kdo je to Bára Basiková? Životopis Bára Basiková, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Bára Basiková

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1963
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Bára Basiková? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rovnoběžka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Normalizace? Znáte termín Bipolární porucha? Znáte termín Rektifikovaná dlažba?

Klíčová slova: co je to Bára Basiková?, popis, termín, kdo je Bára Basiková?, Bára Basiková, kdo to je, význam, přesný význam, co znamená, odborný výraz, informace, popis, přesný výraz, etymologie, wiki, heslo

Pojem Bára Basiková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Bára Basiková ve Wikislovníku

Najít heslo Bára Basiková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Bára Basiková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Bára Basiková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bára Basiková například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Bára Basiková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bára Basiková? Kdo to byl Bára Basiková? Kdy se narodil Bára Basiková? Kde se narodil Bára Basiková? Bára Basiková se nachází v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Bára Basiková dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bára Basiková i v jiné kategorii než je hudba.