Kdo je to?
Kdo je to Archivář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Archivář? Lidé, profese

Kdo je to Archivář?

Co znamená a jaký je význam slova Archivář?

Archivář je pracovník archivu, tedy odborné instituce, která již po staletí uchovává významné písemnosti dané lidské společnosti. Pracuje především s dokumenty veřejné správy nebo státem, krajem, obcemi a městy řízených organizací. Může se starat i o písemnosti soukromých osob jak fyzických, tak právnických.
Archivář pečuje o knihy a listiny v písemné i tištěné podobě a novodobé dokumenty. Prostředí, ve kterém se archivář pohybuje, je klimatizované a udržují se v něm takové podmínky, aby se vše, co upomíná na minulé události, uchovalo v dokonalém stavu.Kdo je to Archivář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Archivář? Lidé, profese

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Offline? Víte co je Kickbox? Vzpomenete si na definici slova Dip? Vzpomněli byste si co označuje výraz Goodwill?

Klíčová slova: slovo, wiki, odborný výraz, profese, přesný výraz, lexikon, synonymum, profese, etymologie, co znamená, Archivář, význam pojmu, formulace, definice, wikipedie, význam slova

Pojem Archivář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Archivář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Archivář na Google obrázcích

Hledat termín Archivář ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Archivář ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Archivář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Archivář například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archivář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Archivář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archivář? Definice pojmu Archivář je v sekci Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).