Kdo je to?
Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Miloš Forman?

Kdo je to Miloš Forman? Stručný životopis

Miloš Forman je český režisér, scénárista a herec, který se dokázal prosadit v Hollywoodu a v současnosti patří k nejvýznamnějším režisérům světa. Po studiích na FAMU a krátkém působení v divadle získal povolení k výjezdu do USA, kde už zůstal. Po nepříliš úspěšných pokusech o prosazení se se mu s filmem Přelet nad kukaččím hnízdem podařil obrat a stal se hvězdou. Následovaly další úspěšné a ceněné filmy – Amadeus, muzikál vlasy, Lid versus Larry Flint a další.
Miloš Forman je nositelem řady prestižních cen a jeho filmy pravidelně proměňují nominace na nejrůznější filmová ocenění.Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Miloš Forman

Národnost: česká
Datum narození: 18.2.1932
Místo narození: Čáslav

Tento text (Miloš Forman) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kreativita? Rozumíte pojmu Zkracovač URL? Znáte definici termínu Rovnodennost? Znáte pojem Lichva?

Klíčová slova: kdo je Miloš Forman?, termín, umělci, kdo to je, etymologie, Miloš Forman, význam pojmu, popis, formulace, wiki, význam slova, slovo, pojem, přesný význam, původ slova, lexikon

Pojem Miloš Forman je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Miloš Forman ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Miloš Forman ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Miloš Forman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Miloš Forman ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Forman například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miloš Forman

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miloš Forman? Kdo to byl Miloš Forman? Kdy se narodil Miloš Forman? Kde se narodil Miloš Forman? Miloš Forman je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Miloš Forman řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Forman i v jiné kategorii než je umělci.