Kdo je to?
Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Miloš Forman?

Kdo je to Miloš Forman? Stručný životopis

Miloš Forman je český režisér, scénárista a herec, který se dokázal prosadit v Hollywoodu a v současnosti patří k nejvýznamnějším režisérům světa. Po studiích na FAMU a krátkém působení v divadle získal povolení k výjezdu do USA, kde už zůstal. Po nepříliš úspěšných pokusech o prosazení se se mu s filmem Přelet nad kukaččím hnízdem podařil obrat a stal se hvězdou. Následovaly další úspěšné a ceněné filmy – Amadeus, muzikál vlasy, Lid versus Larry Flint a další.
Miloš Forman je nositelem řady prestižních cen a jeho filmy pravidelně proměňují nominace na nejrůznější filmová ocenění.Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Miloš Forman

Národnost: česká
Datum narození: 18.2.1932
Místo narození: Čáslav

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miloš Forman? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Power jóga? Pamatujete si definici pojmu Ragú? Znáte definici termínu Draslík? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jóga?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, wiki, původ slova, význam slova, umělci, Miloš Forman, vysvětlení, termín, informace, přesný výraz, význam pojmu, pojem, co je to Miloš Forman?, co znamená, kdo je Miloš Forman?

Pojem Miloš Forman je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Miloš Forman ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Miloš Forman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Miloš Forman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Miloš Forman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Forman například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Miloš Forman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Miloš Forman? Kdo to byl Miloš Forman? Kdy se narodil Miloš Forman? Kde se narodil Miloš Forman? Miloš Forman je v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Forman dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Forman i v jiné kategorii než je umělci.