Kdo je to?
Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Miloš Forman?

Kdo je to Miloš Forman? Stručný životopis

Miloš Forman je český režisér, scénárista a herec, který se dokázal prosadit v Hollywoodu a v současnosti patří k nejvýznamnějším režisérům světa. Po studiích na FAMU a krátkém působení v divadle získal povolení k výjezdu do USA, kde už zůstal. Po nepříliš úspěšných pokusech o prosazení se se mu s filmem Přelet nad kukaččím hnízdem podařil obrat a stal se hvězdou. Následovaly další úspěšné a ceněné filmy – Amadeus, muzikál vlasy, Lid versus Larry Flint a další.
Miloš Forman je nositelem řady prestižních cen a jeho filmy pravidelně proměňují nominace na nejrůznější filmová ocenění.Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Miloš Forman

Národnost: česká
Datum narození: 18.2.1932
Místo narození: Čáslav

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miloš Forman s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Futsal? Víte co je Footbag? Znáte definici termínu Emo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sebepoškozování?

Klíčová slova: původ slova, informace, definice, pojem, odborný výraz, vysvětlení, kdo je Miloš Forman?, kdo to je, přesný význam, umělci, synonymum, slovo, formulace, wiki, Miloš Forman, přesný výraz

Pojem Miloš Forman je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miloš Forman ve Wikimedia Commons

Najít slovo Miloš Forman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Miloš Forman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Miloš Forman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Forman například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Miloš Forman? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Miloš Forman? Kdo to byl Miloš Forman? Kdy se narodil Miloš Forman? Kde se narodil Miloš Forman? Miloš Forman se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miloš Forman dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Forman i v jiné kategorii než je umělci.