Kdo je to?
Kdo je to Martina Dlabajová? Životopis Martina Dlabajová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martina Dlabajová?

Kdo je to Martina Dlabajová? Stručný životopis

Martina Dlabajová je politička, konzultantka a podnikatelka. Je absolventkou studií politických věd na padovské univerzitě, kde se specializovala na Evropskou unii. Koordinovala zastoupení Zlínského kraje v Bruselu a stala se předsedkyní Krajské hospodářské komory tohoto kraje. Je zakladatelkou několika firem doma i v zahraničí a úspěšnou podnikatelkou.
Martina Dlabajová byla již dvakrát zvolena do EP, kde jako nestranička za hnutí ANO 2011 působí jako poslankyně.Kdo je to Martina Dlabajová? Životopis Martina Dlabajová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Martina Dlabajová

Národnost: česká
Datum narození: 26. července 1976
Místo narození: Zlín

Tento text (Martina Dlabajová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Diadém? Znáte definici termínu Tuhost? Víte, co je to Fazeta? Pamatujete si definici pojmu Zlatý řez?

Klíčová slova: termín, kdo je Martina Dlabajová?, formulace, Martina Dlabajová, etymologie, přesný význam, odborný výraz, původ slova, heslo, význam pojmu, vysvětlení, popis, synonymum, význam, informace, kdo to je

Pojem Martina Dlabajová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Martina Dlabajová zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Martina Dlabajová ve Wikipedii

Vyhledat heslo Martina Dlabajová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Martina Dlabajová ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Martina Dlabajová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Dlabajová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Martina Dlabajová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martina Dlabajová? Kdo to byl Martina Dlabajová? Kdy se narodil Martina Dlabajová? Kde se narodil Martina Dlabajová? Martina Dlabajová je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martina Dlabajová dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Dlabajová i v jiné kategorii než je politici.