Kdo je to?
Kdo je to Martina Dlabajová? Životopis Martina Dlabajová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martina Dlabajová?

Kdo je to Martina Dlabajová? Stručný životopis

Martina Dlabajová je politička, konzultantka a podnikatelka. Je absolventkou studií politických věd na padovské univerzitě, kde se specializovala na Evropskou unii. Koordinovala zastoupení Zlínského kraje v Bruselu a stala se předsedkyní Krajské hospodářské komory tohoto kraje. Je zakladatelkou několika firem doma i v zahraničí a úspěšnou podnikatelkou.
Martina Dlabajová byla již dvakrát zvolena do EP, kde jako nestranička za hnutí ANO 2011 působí jako poslankyně.Kdo je to Martina Dlabajová? Životopis Martina Dlabajová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Martina Dlabajová

Národnost: česká
Datum narození: 26. července 1976
Místo narození: Zlín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martina Dlabajová s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Diadém? Rozumíte pojmu Holotropní dýchání? Víte, co je to Fazeta? Znáte pojem Chtíč?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, termín, význam slova, odborný výraz, wiki, popis, heslo, slovo, politici, formulace, definice, synonymum, kdo je Martina Dlabajová?, význam, co je to Martina Dlabajová?

Pojem Martina Dlabajová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Martina Dlabajová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martina Dlabajová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Martina Dlabajová na Youtube

Hledat heslo Martina Dlabajová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Dlabajová například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Martina Dlabajová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martina Dlabajová? Kdo to byl Martina Dlabajová? Kdy se narodil Martina Dlabajová? Kde se narodil Martina Dlabajová? Martina Dlabajová patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Martina Dlabajová dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Dlabajová i v jiné kategorii než je politici.