Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Piškula? Životopis Zdeněk Piškula, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zdeněk Piškula?

Kdo je to Zdeněk Piškula? Stručný životopis

Zdeněk Piškula je herec, absolvent pražské konzervatoře. V dětském věku začínal jako sportovec – fotbalista, později se věnoval breakdance a zapojil se do hereckých konkurzů. Jak taneční, tak hereckou i pěveckou přípravku absolvoval v Centru muzikálového herectví. Účinkoval např. v Divadle Broadway, Divadle U Hasičů a v Divadle Minor.
Zdeněk Piškula byl také účastníkem StarDance. Ztvárnil také role ve filmech a seriálech, například Vyprávěj, Doktoři z Počátků, Všechny moje lásky a dalších.Kdo je to Zdeněk Piškula? Životopis Zdeněk Piškula, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Zdeněk Piškula

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1998
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Zdeněk Piškula? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Emoční inteligence? Znáte pojem Úzkost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hybnost? Vzpomenete si na definici slova Vodní dýmka?

Klíčová slova: co je to Zdeněk Piškula?, definice, vysvětlení, etymologie, formulace, odborný výraz, původ slova, pojem, lexikon, wiki, co znamená, Zdeněk Piškula, synonymum, slovo, herectví, termín

Pojem Zdeněk Piškula je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Zdeněk Piškula

Hledat heslo Zdeněk Piškula ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Zdeněk Piškula ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Zdeněk Piškula ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Zdeněk Piškula ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Piškula například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Zdeněk Piškula? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zdeněk Piškula? Kdo to byl Zdeněk Piškula? Kdy se narodil Zdeněk Piškula? Kde se narodil Zdeněk Piškula? Zdeněk Piškula je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Zdeněk Piškula třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Piškula i v jiné kategorii než je herectví.