Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Piškula? Životopis Zdeněk Piškula, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zdeněk Piškula?

Kdo je to Zdeněk Piškula? Stručný životopis

Zdeněk Piškula je herec, absolvent pražské konzervatoře. V dětském věku začínal jako sportovec – fotbalista, později se věnoval breakdance a zapojil se do hereckých konkurzů. Jak taneční, tak hereckou i pěveckou přípravku absolvoval v Centru muzikálového herectví. Účinkoval např. v Divadle Broadway, Divadle U Hasičů a v Divadle Minor.
Zdeněk Piškula byl také účastníkem StarDance. Ztvárnil také role ve filmech a seriálech, například Vyprávěj, Doktoři z Počátků, Všechny moje lásky a dalších.Kdo je to Zdeněk Piškula? Životopis Zdeněk Piškula, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Zdeněk Piškula

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1998
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Zdeněk Piškula můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Čtvrtfinále? Vzpomenete si na definici slova Internet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svoboda? Vzpomněli byste si na význam slova Morfin?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Zdeněk Piškula?, pojem, termín, popis, lexikon, etymologie, odborný výraz, význam pojmu, slovo, původ slova, vysvětlení, přesný význam, co je to Zdeněk Piškula?, kdo to je, synonymum

Pojem Zdeněk Piškula je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Zdeněk Piškula ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Zdeněk Piškula ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Zdeněk Piškula ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Zdeněk Piškula ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Piškula například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Zdeněk Piškula?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zdeněk Piškula? Kdo to byl Zdeněk Piškula? Kdy se narodil Zdeněk Piškula? Kde se narodil Zdeněk Piškula? Zdeněk Piškula patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zdeněk Piškula třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Piškula i v jiné kategorii než je herectví.