Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Piškula? Životopis Zdeněk Piškula, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zdeněk Piškula?

Kdo je to Zdeněk Piškula? Stručný životopis

Zdeněk Piškula je herec, absolvent pražské konzervatoře. V dětském věku začínal jako sportovec – fotbalista, později se věnoval breakdance a zapojil se do hereckých konkurzů. Jak taneční, tak hereckou i pěveckou přípravku absolvoval v Centru muzikálového herectví. Účinkoval např. v Divadle Broadway, Divadle U Hasičů a v Divadle Minor.
Zdeněk Piškula byl také účastníkem StarDance. Ztvárnil také role ve filmech a seriálech, například Vyprávěj, Doktoři z Počátků, Všechny moje lásky a dalších.Kdo je to Zdeněk Piškula? Životopis Zdeněk Piškula, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Zdeněk Piškula

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1998
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Zdeněk Piškula? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Emoční inteligence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kult osobnosti? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hybnost? Víte co je Pemrlice?

Klíčová slova: wiki, pojem, kdo to je, lexikon, význam, formulace, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, Zdeněk Piškula, heslo, co je to Zdeněk Piškula?, etymologie, synonymum, kdo je Zdeněk Piškula?, popis

Pojem Zdeněk Piškula je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Zdeněk Piškula

Vyhledat termín Zdeněk Piškula v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Zdeněk Piškula ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Zdeněk Piškula ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Zdeněk Piškula ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Piškula například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeněk Piškula

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zdeněk Piškula? Kdo to byl Zdeněk Piškula? Kdy se narodil Zdeněk Piškula? Kde se narodil Zdeněk Piškula? Zdeněk Piškula se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Zdeněk Piškula dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Piškula i v jiné kategorii než je herectví.