Kdo je to?
Kdo je to Playmate? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Playmate? Lidé, modeling

Playmate

Co znamená a jaký je význam slova Playmate?

Playmate je označení krásné dívky, většinou jen lehce oděné, často se jedná o vítězky soutěží krásy nebo modelky. Anglické slovo playmate bylo odvozeno od jména časopisu Playboy. Ve středu časopisu se na dvojstraně nacházely fotografie nahých nebo téměř nahých dívek. Tuto dvojstranu o rozměru A3 bylo možné vyjmout a použít jako plakát. Z kandidátek byla vybrána jedna vždy jednou za měsíc a z dvanácti úspěšných pak byla zvolena Playmate roku.
Tyto dívky, playmates, se stávaly sexuálními symboly a objekty sexuálních fantazií čtenářů časopisu. Získání titulu a s ním spojeného ohodnocení (např. finanční ohodnocení, luxusní automobil, motocykl) umožnilo těmto dívkám posun k další kariéře, většinou v showbyznysu. Titul Playmate byl pak dále využíván a rozšířil se i mimo sféru časopisu.Kdo je to Playmate? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Playmate? Lidé, modeling

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Jalovice? Vzpomněli byste si na význam slova Zástavní právo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Globalizace? Znáte definici termínu Jacuzzi?

Klíčová slova: popis, wiki, definice, termín, pojem, význam, přesný význam, Playmate, slovo, odborný výraz, modeling, co znamená, synonymum, Playmate, vysvětlení, wikipedie

Pojem Playmate je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Playmate ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Playmate ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Playmate v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Playmate ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Playmate ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Playmate například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Playmate? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Playmate? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Playmate? Definice pojmu Playmate je v kategorii Modeling

Kategorie modeling, zrzka rovné, playmate, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než modeling.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.