Kdo je to?
Kdo je to Playmate? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Playmate? Lidé, modeling

Playmate

Jaký je význam slova Playmate? Co to znamená?

Playmate je označení krásné dívky, většinou jen lehce oděné, často se jedná o vítězky soutěží krásy nebo modelky. Anglické slovo playmate bylo odvozeno od jména časopisu Playboy. Ve středu časopisu se na dvojstraně nacházely fotografie nahých nebo téměř nahých dívek. Tuto dvojstranu o rozměru A3 bylo možné vyjmout a použít jako plakát. Z kandidátek byla vybrána jedna vždy jednou za měsíc a z dvanácti úspěšných pak byla zvolena Playmate roku.
Tyto dívky, playmates, se stávaly sexuálními symboly a objekty sexuálních fantazií čtenářů časopisu. Získání titulu a s ním spojeného ohodnocení (např. finanční ohodnocení, luxusní automobil, motocykl) umožnilo těmto dívkám posun k další kariéře, většinou v showbyznysu. Titul Playmate byl pak dále využíván a rozšířil se i mimo sféru časopisu.Kdo je to Playmate? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Playmate? Lidé, modeling

Text s definicí výrazu Playmate doporučujeme sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Jazylka? Znáte definici termínu All inclusive? Vzpomněli byste si co označuje výraz Větný celek? Pamatujete si definici pojmu Čedar?

Klíčová slova: pojem, termín, synonymum, význam pojmu, wiki, slovo, Playmate, vysvětlení, lexikon, přesný výraz, popis, význam, Playmate, formulace, co znamená, etymologie

Pojem Playmate je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Playmate ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Playmate ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Playmate na Google.cz

Vyhledat pojem Playmate v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Playmate ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Playmate například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Playmate

Právě jste zjistili Kdo je to Playmate? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Playmate? Definice pojmu Playmate se nachází v sekci Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace výraz, termín, heslo, výrazkupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než modeling).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.