Kdo je to?
Kdo je Simona Šimková? Životopis Simona Šimková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Simona Šimková

Kdo je Simona Šimková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Simona Šimková je česká modelka, finalistka České Miss 2014 a moderátorka počasí na TV Nova.
Simona se narodila 20. září 1996 v Bílé Třemešné nedaleko Trutnova. Zde prožila dětství a vychodila i základní školu. Střední školu odešla studovat kvůli většímu výběru do Prahy, kde absolvovala soukromou Střední odbornou školu managementu a služeb, konkrétně obor Cestovní ruch. Aby se zdokonalila v angličtině, vystudovala ještě po maturitě soukromou Jazykovou školu Empire - roční pomaturitní studium. Poté ještě vystudovala Mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Ale v současnosti žije opět v Praze, kde pracuje jako modelka a moderátorka. V roce 2014 zaznamenala úspěch v soutěži Česká Miss, kde se dostala až do finále. Ačkoliv se neumístila na prvních třech místech, přece jen získala ocenění, a to Miss Sympatie a Miss Silueta. Jejími přednostmi totiž jsou: výška 175 cm, míry 82-60-89, a především krásné hnědé vlasy a oči. V modelingu ji zastupuje agentura Bohemia Model Management.
Kromě modelingu se Simona úspěšně pustila i do žurnalistiky a moderování, nejprve pracovala v Jihočeském deníku, od roku 2021 moderuje relaci o počasí na TV Nova. Ráda také moderuje společenské nebo firemní akce.
V osobním životě je zadaná, jejím partnerem je Jan Caha. V červenci 2023 se jim narodilo první dítě - syn Mathias. Na rozdíl od mnoha známých maminek Simona plánuje, že bude s miminkem doma alespoň jeden rok.Kdo je Simona Šimková? Životopis Simona Šimková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Simona Šimková

Národnost: česká
Datum narození: 20. 9. 1996
Místo narození: Bílá Třemešná

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Simona Šimková s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Chirurgická ocel? Znáte termín Lokše? Znáte termín Rétorika? Víte, co je to Kolečko?

Klíčová slova: informace, popis, vysvětlení, kde se narodila Simona Šimková?, osobnost, biografie, Simona Šimková, život, wikipedie, modeling, wiki, zajímavosti, místo narození, datum narození, kdo je Simona Šimková?, národnost

Pojem Simona Šimková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Simona Šimková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Simona Šimková ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Simona Šimková ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Simona Šimková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Simona Šimková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Šimková například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Simona Šimková? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Simona Šimková? Kdy se narodila Simona Šimková? Kde se narodila Simona Šimková? Simona Šimková se nachází v kategorii Modeling

Kategorie modeling, černovláska vlny, simona Šimková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Simona Šimková kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Šimková i v jiné kategorii než je modeling.