Kdo je to?
Kdo je to Nestyda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nestyda? Lidé, hanlivé

Nestyda

Co znamená a jaký je význam slova Nestyda?

Nestyda je pojmenování pro člověka, který postrádá cudnost, nestydí se za své často nevhodné chování a vůbec není stydlivý. Nedodržuje společenské normy, nechová se stejně jako ostatní.
Nestyda si nevhodnost svých projevů nemusí uvědomovat, konat nestydatě však může i schválně, aby své okolí provokoval.


Kdo je to Nestyda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nestyda? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Muzeum? Víte co je Projekt Gutenberg? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikroekonomie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Despocie?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, synonymum, slovo, původ slova, přesný výraz, definice, přesný význam, lexikon, pojem, heslo, wikipedie, Nestyda, wiki, Nestyda, co znamená

Pojem Nestyda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Nestyda na Google obrázcích

Hledat výraz Nestyda ve Wikipedii

Hledat frázi Nestyda ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Nestyda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Nestyda ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nestyda například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Nestyda, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Nestyda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nestyda? Definice pojmu Nestyda patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivka žena, nestyda, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Nestyda i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.