Kdo je to?
Kdo je to, byl Nestyda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nestyda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nestyda?

Co znamená a jaký je význam slova Nestyda?

Nestyda je pojmenování pro člověka, který postrádá cudnost, nestydí se za své často nevhodné chování a vůbec není stydlivý. Nedodržuje společenské normy, nechová se stejně jako ostatní.
Nestyda si nevhodnost svých projevů nemusí uvědomovat, konat nestydatě však může i schválně, aby své okolí provokoval.Kdo je to, byl Nestyda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nestyda? Lidé, hanlivé

Definici slova Nestyda můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Plebiscit? Znáte pojem Psyllium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Strukturované učení? Vzpomenete si na definici slova Jarmulka?

Klíčová slova: informace, lexikon, pojem, formulace, vysvětlení, kdo to je, původ slova, heslo, Nestyda, význam slova, co je to Nestyda?, slovo, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, popis

Pojem Nestyda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Nestyda

Zkusit najít frázi Nestyda ve Wikipedii

Hledat pojem Nestyda ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Nestyda ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Nestyda ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nestyda například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nestyda

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nestyda? Kdo to byl Nestyda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nestyda? Definice pojmu Nestyda patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Nestyda hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).