Kdo je to?
Kdo je Jindřich Šídlo? Životopis Jindřich Šídlo, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Jindřich Šídlo

Kdo je Jindřich Šídlo? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jindřich Šídlo je žurnalista, redaktor a komentátor, zaměřující se především na oblast politiky. Je absolventem bakalářského studia sociálních věd na UK. Další studium masové komunikace již nedokončil. Svou novinářskou práci začal v Českém deníku, poté působil v deníku Respekt a dále pracoval v redakci Mladé fronty Dnes. Jako vedoucí redaktor pracoval v Hospodářských novinách. Řídil také domácí zpravodajství v České televizi, kde prováděl také politické analýzy.
Jindřich Šídlo přešel do videozpravodajství Seznam Zprávy, kde se věnuje satirickému pořadu Šťastné pondělí. Za novinářskou práci v oblasti lidských práv získal i několik ocenění.Kdo je Jindřich Šídlo? Životopis Jindřich Šídlo, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Jindřich Šídlo

Národnost: česká
Datum narození: 21. října 1972
Místo narození: Turnov

Líbí se stručný životopis s osobou Jindřich Šídlo? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Ex offo? Vzpomněli byste si na význam slova Reddit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Powerball? Znáte definici termínu Foniatrie?

Klíčová slova: narození, wikipedie, osobnost, kdy se narodil Jindřich Šídlo?, Jindřich Šídlo, kdo je Jindřich Šídlo?, vysvětlení, zajímavosti, popis, lexikon, život, osobnosti, kde se narodil Jindřich Šídlo?, novináři, národnost, biografie

Pojem Jindřich Šídlo je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jindřich Šídlo

Vyhledat výraz Jindřich Šídlo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Jindřich Šídlo ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Jindřich Šídlo ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Jindřich Šídlo ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Jindřich Šídlo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jindřich Šídlo například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jindřich Šídlo?

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Jindřich Šídlo? Kdy se narodil Jindřich Šídlo? Kde se narodil Jindřich Šídlo? Jindřich Šídlo je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, žurnalistka žena, jindřich Šídlo, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jindřich Šídlo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jindřich Šídlo i v jiné kategorii než je novináři.