Kdo je to?
Kdo je Jindřich Šídlo? Životopis Jindřich Šídlo, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Jindřich Šídlo?

Kdo je Jindřich Šídlo? Životopis, informace, biografie, novináři

Jindřich Šídlo je žurnalista, redaktor a komentátor, zaměřující se především na oblast politiky. Je absolventem bakalářského studia sociálních věd na UK. Další studium masové komunikace již nedokončil. Svou novinářskou práci začal v Českém deníku, poté působil v deníku Respekt a dále pracoval v redakci Mladé fronty Dnes. Jako vedoucí redaktor pracoval v Hospodářských novinách. Řídil také domácí zpravodajství v České televizi, kde prováděl také politické analýzy.
Jindřich Šídlo přešel do videozpravodajství Seznam Zprávy, kde se věnuje satirickému pořadu Šťastné pondělí. Za novinářskou práci v oblasti lidských práv získal i několik ocenění.Kdo je Jindřich Šídlo? Životopis Jindřich Šídlo, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Jindřich Šídlo

Národnost: česká
Datum narození: 21. října 1972
Místo narození: Turnov

Popis osobnosti Jindřich Šídlo můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Čtyřúhelník? Znáte definici termínu Kemp? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šedý zákal? Pamatujete si definici pojmu Homocystein?

Klíčová slova: popis, Jindřich Šídlo, osobnost, zajímavosti, informace, kdo je Jindřich Šídlo?, wikipedie, život, osobnosti, novináři, vysvětlení, Jindřich Šídlo, datum narození, místo narození, lexikon, biografie

Pojem Jindřich Šídlo je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jindřich Šídlo ve Wikimedia Commons

Najít výraz Jindřich Šídlo na Google.cz

Zkusit najít Jindřich Šídlo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Jindřich Šídlo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jindřich Šídlo například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jindřich Šídlo?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jindřich Šídlo? Kdy se narodil Jindřich Šídlo? Kde se narodil Jindřich Šídlo? Jindřich Šídlo patří do kategorie Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jindřich Šídlo dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jindřich Šídlo i v jiné kategorii než je novináři.