Kdo je to?
Kdo je Bad Bunny? Životopis Bad Bunny, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Bad Bunny?

Kdo je Bad Bunny? Životopis, informace, biografie, hudba

Benito Antonio Martínez Ocasio, známý pod pseudonymem Bad Bunny, je raper, skladatel a zpěvák. Narodil se v Portoriku ve městě Almirante Sur. Jeho hudba je definovaná jako latinský trap, reggaeton, obsahující prvky rocku a soulu. Je známý svým hlubokým hlasem a spolupracoval se spoustou jiných umělců jako Farruko, Residente, Arcángel nebo Daddy Yankee. Ze začátku se proslavil sdílením své hudby na stránce SoundCloud, ještě když pracoval v supermarketu a studoval na University of Puerto Rico. V roce 2016 vydal singl Soy Peor, která mu zajistila popularitu a spolupráci s umělci Cardi B a Drakem. Společně nahráli singly I like it a Mia, které se objevily v žebříčku Billboard Hot 100 na prvním a třetím místě. Jeho debutové album X 100pre z roku 2018 bylo oceněno cenou Latinské gramy za nejlepší hudební album. Velmi oblíbená píseň Qué Pretendes a La Canción se objevily na albu Oasis, na kterém pracoval se zpěvákem J Balvin v roce 2019. Na začátku roku 2020 byl hostem o poločasové show amerického Super Bowlu, kde vystupoval spolu se Shakirou a Jennifer Lopez. Stal se prvním latinským američanem, který se kdy objevil na obalu magazínu Rolling Stone. Během roku vydal jeho druhé studiové album, YHLQMDLG (Yo hago lo que me da la gana), které vyhrálo cenu Grammy za nejlepší latinské album. Jeho třetí album, El Último Tour Del Mundo se stalo prvním albem ve španělském jazyce, které se umístilo v žebříčku Billboard 200 v USA. V roce 2020 se také stal prvním neanglickým zpěvákem, kterého si lidé nejvíce pouštěli na Spotify.Kdo je Bad Bunny? Životopis Bad Bunny, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Bad Bunny

Národnost: portoritská
Datum narození: 10. 3. 1994
Místo narození: Almirante Sur, Portoriko

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bad Bunny? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Luneta? Víte, co je to Goodwill? Znáte definici termínu Floskule? Rozumíte pojmu Vbočený palec?

Klíčová slova: místo narození, vysvětlení, národnost, osobnosti, datum narození, biografie, Bad Bunny, kdo je Bad Bunny?, Bad Bunny, hudba, hudba, kde se narodil Bad Bunny?, wikipedie, kdy se narodil Bad Bunny?, popis, zajímavosti

Pojem Bad Bunny je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít pojem Bad Bunny na Google obrázcích

Najít termín Bad Bunny ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Bad Bunny v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Bad Bunny na Youtube

Zkusit najít výraz Bad Bunny ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bad Bunny například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bad Bunny

Právě nyní již víte Kdo je to Bad Bunny? Kdy se narodil Bad Bunny? Kde se narodil Bad Bunny? Bad Bunny je v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Bad Bunny dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bad Bunny i v jiné kategorii než je hudba.